...Script İstek...[Tek Başlık]

enginsar

New member
arkadaşlar bana böyle bir script lazım elinde olan varsa paylaşırsa sevinirim ...

örnek siteler : Sibertv.com , pikniktube.net Dikkat .com değil yani server olarak youtubedeki videoları kullanıcak bir script puanlama sistemi olan uyelik sistemi yorum yazabilme felan...

Bulan Kişiye Teşşekürü Bir Borçbilirim...

sehzade58

New member
Abi Allah razi olsunda.. Bu internethaber scriptine bir yardimci olsaniz.. Arkadaslar scripti paylasmis ama kullanamiyoruz.

rampage

New member
Arkadaşlar Prowl'un ilk mesajını okuyanınız var mı aranızda? Script talebinde bulunabilmek için 100msj+ olmanız gerekiyor.

ivy

New member
arkadaşlar elinde K-Rate Premium Edition Fotograf Oylama scriptinin TR dil dosyası olan varmı??

Ayrıca deviantart.com shadowness.com gibi siterler gibi script olan varmı??

djhackeer

New member
enginsar' Alıntı:
arkadaşlar bana böyle bir script lazım elinde olan varsa paylaşırsa sevinirim ...

örnek siteler : Sibertv.com , pikniktube.net Dikkat .com değil yani server olarak youtubedeki videoları kullanıcak bir script puanlama sistemi olan uyelik sistemi yorum yazabilme felan...

Bulan Kişiye Teşşekürü Bir Borçbilirim...
Demo : http://www.phpdirector.co.uk/demo/
Bu konu HackHellde mevcud Konu Başlıgı YouTube videoları sitenizde yayınlayın
Konu Link i: http://hackhell.com/showthread.php?t=226804
eger ıstedıgın buysa konuya bı bak derım

katip234' Alıntı:
selam arkadaşlar bus criptin aynisi olan arkadaşlar varsa paylaşsin örnek
http://www.candanercetin.com.tr aynisi varsa arkadaşlar emeğini alir
Arkadasım bahsettıgın sıte bana gore scrıpt denılcek bır sey deıl html olrak da bunu yapabılırsın bıraz calısmak lasım sadece sıtenın uzanısının php olduguna bakma eger ıstersen uyelık sıstemı ve admın palenıle eklersın fazla yorulmassın ama bu sıtede fazla bı gorsellık yok sadece yazı ve resım yazılan yazılara yorum yapamıon koyulan resımlere oy veremıon sadece admın tarafından eklenıo yanı html den olusan sayfalar seklınde sana kolay gelsın yapman gereken html bılgını kullanmak eger yok ıse arastırıp ogrenmen bu kadar....

NOT:prowl arkadasımızın topıc dekı msj ına kımse bakmamıs sanırım tekrar hatırlatım dedım
Başlıkta sadece tarafımıza istek yapabilmeniz için mesaj sayınız +100 olmak zorundadır.

Adalente

New member
:)

Valla üyelik Tarihimden itibaren Böyle Paylaşım heveslileri Görmedim Sömürün bea :))

Bende yardımcı Olurum Arkadaşlar varsa istekler elimde bulunanlara göre yaparım..

herror

New member
Arkadaşlar Mynet - Ajanspor - Milliey gibi sitelerin flash ama php yada tabanlı haber kutusu gibi bişeyleri var onları nasıl bulabiliriz bir yardımcı olabilirmisiniz ?

Snekhers

New member
Yahu agalar paşalar bana aslında lazım olan diesel job seeker yani türkçe karşısıtı kariyer.net ama elimdeki 1.4 versiyonu malup durumda çalışmaz halde yani sıkıntılar şu nullayınca törpülemişler bazı linkleri haliyle görüntü var ses yok olayı yada bana adam akıllı çalışan bir iş arama portalı. düşüncem php fakat asp bile olur hatta adam akıllı çalışacaksa java bile olur ak :D hadi bir yardım bea

мυℓσ

тяαкуα α&#8
joomla için kullanışlı bir ürün sergileme bileşeni rica edecektim.
Not : Product book var bende ama tam olarak istediğim bileşen o değil.

Korsan00

New member
www.hq69.com

selam ProwL hocam yakından izliyorum derinden konular mevzular yapiyorsun :biggrin

icraatların güzel bana bu script lazımdı http://www.hq69.com yada buna benzer bir php elinizde mevcut m u yardımcı olursanız sevinirim... Hackhell

alp_akalin

New member
arkadaşlar bana ilan scripti lazım ne tür derseniz ikinci el müzik aleti için kullanılacak üyeler ilan verecek ve diğer üyeler yorum yazabilecek..ama sitede alım satım olmuyacak(yani hemenal sepete ekle gibi şeyler olmucak)..
yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..gerçekten önemli benim için..

Th3_Kyo

New member
arkadasLar eLinde dolphin web community türkçe dili olan varmı?
bende var fakat internal server error hatası veriyor
kendim cevirdim biraz fakat bazı dosyalar editlenmiyor elinde olan varsa Lütfen Alabilirmiyim