satanistler arasında 5 yıl

DeathMatch

New member
FANTASY LOVE' Alıntı:
Ya war ya yorumların hepsini özenle şimdi okudum. isimler tek tek aklımda değil kimseyede sataşacak değilim. Ama genelde bir topluyum. Bir kere ben 15 yaşımda Nirvana dinlemeye sonra da Metallica dinlemeye başladım ve müzükleride gayet sanatsal kafa kaldırdığınca:) Pentegram hiç sevmedim ama dinleyene de bişi deme hakkım yok. Bunların satanizm denen lafta felsefe ile de alakası olamaz. Anca bunlara bir aşırılıktan dolayı sığıntı olur. Bu arada satanizm Türkiye de eğitimli olan insanın yaşadığı bir sapıkça seçenek. yani eğitimsiz olsa tinerci olacaktı. bi farkı yok ki. Biz o kadar garip bir toplumuz ki ne zaman aklımız dağılsa ya da ruhen sıkıntıya girsek ya alkol ya sigara ya da diğer keyif verici hatta kendimizden beynen geçirici maddelere sığınıyoruz. Üstelik savaşmayı çok iyi bilen gururlu bir toplum olarak bunu yapmamız nasıl bir haysiyetsizlik tartışmak lazım!!! O maddelere vereceğimiz YTL nin % 5 ini psikolog ya da psikiyatriye versek hem kendimizi toparlayacağız hem de madde bağımlılığının bize getireceği kötülüklerden ve maddi yükümlülükten kurtulacağız. Mutluluğun minimum olduğunu zanneder bu insalar o yüzden hep maddeye gider ve sonunda kendini hep sapık yolda bulur. Ama halbuki bir danışma merkezine gitse kendine gelecek aklının dağılmışlığını düzenleyecek. Dostlarını da aklıserin seçmeye başlayacak ama bunu yapmakta yürek mi istiyor anlamadım. Yani kendine eziyet etmekten hoşlanan insanlarda var tabi ne diyim. Ama o da bi bozukluk değil mi!!! İlla satanizim denen yeni bir emperyalizm mi lazım ki!!! İnsan kendini hazırlayıp motive ettikten ve inandıktan sonra kimse onu engelleyemez ki. Allah adına cinayet işleyenler gibi!!! Halbuki bi sorsalar Allah ın ayetlerine yasak olduğunu görürler yani bu Allah adına değil ütopya adınadır ne farkı vardır ki satanizmden. Tehlike her yerde akıllı olun :) :) :)

kardeş yazin bir kısmana katılıyorum allah adina cineyet işleyen kısmin burdan cıkar çünkü satanizm bu kişileri karişılaştırma bügün filistinde adamlar allah icin vatan için canlarını veriyor yani yazinin bu kimsi gereksiz olmuş işallah anlamişsindir

FANTASY LOVE

New member
DeathMatch' Alıntı:
kardeş yazin bir kısmana katılıyorum allah adina cineyet işleyen kısmin burdan cıkar çünkü satanizm bu kişileri karişılaştırma bügün filistinde adamlar allah icin vatan için canlarını veriyor yani yazinin bu kimsi gereksiz olmuş işallah anlamişsindir
Bi kere ben kardeşin değilim, kızlarla konuşmayı ören!!! Ayrıca ben orda Allah adını ne için kullandım bu gayet açıktır. Allah adına cinayet işlenmez bunu sölüyorum. Var mı itirazın. Varsa müslümanlıktan çıkarsın çünkü ayerleri reddetmiş olursun. Filistin de ki insanlar savaş içinde o zaman Allah a sığınarak savaş oluyor Allah adına cinayet olmuyor. Biraz kavramları ayıralım lütfen. Ama huzurlu ve savaş olmayan bir ülkede Allah ın adını kullanıp öldürmek cinayettir ve Allah ın kabul etmediği birşeydir. Yani Allah adını kullanıp cinayet işleyen insanı bizzat Allah lanetliyor ve cenneti ona sunmuyor. Bunun adı da terör oluyor.

by wasilis

New member
neyse doğru yolu bulmuş Allah tan dileğimiz onlarada bu kötü yoldan çıkma gücü
versin iğrenç ya nasıl bunlara baş vururlarki:Sopa

sexy_kıss

New member
ya şahsen slipknot limp bizkit metalicca system of a down vbs dinliorum da satanistim anlamına gelmezkiii

ÇkopReÑޤeS

New member
kreal' Alıntı:
:eek:ut:
Bizde akmara gidiyoz bizde metal dinliyoz ama satanist değilim her bıyıklıyı baban sanma:mad:
bende rock cıyım akmara pek takılmam ama evet rock cılar metalcileer satanist diillll yaaa:Sopa :Sopa poff yaa bende çocuunnn kurtulduna sevindimmm

satanistler sizesesleniorumm dünyann en irenç varlıklarından biriside sizsiniz abd israil ve dier çeset meraklıları gibi sizde irençsinizz nefret ediorum sizdennn cehennemde yandınızı görmek istiorumm hepinizinn allah belanız vericekkkk :vur :vur :vur bence bir an önce kendinizi öldürün vatan millet için en hayırlısı buuu

:clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap

FANTASY LOVE' Alıntı:
Bi kere ben kardeşin değilim, kızlarla konuşmayı ören!!! Ayrıca ben orda Allah adını ne için kullandım bu gayet açıktır. Allah adına cinayet işlenmez bunu sölüyorum. Var mı itirazın. Varsa müslümanlıktan çıkarsın çünkü ayerleri reddetmiş olursun. Filistin de ki insanlar savaş içinde o zaman Allah a sığınarak savaş oluyor Allah adına cinayet olmuyor. Biraz kavramları ayıralım lütfen. Ama huzurlu ve savaş olmayan bir ülkede Allah ın adını kullanıp öldürmek cinayettir ve Allah ın kabul etmediği birşeydir. Yani Allah adını kullanıp cinayet işleyen insanı bizzat Allah lanetliyor ve cenneti ona sunmuyor. Bunun adı da terör oluyor.

süfersinn arkadaşım devam et

ya allah aşkına saçmalamayın yaa savaş anı harcinde insan öldürmek her ne amaçla olursa olsun günahtır yaa

swety_bamb

New member
ya bide şöle bişey war ilgin bi şekilde insana anlattıkları o kdr cazip ve mantıklı gelio hele ki tam gelişim çağında 1 çocuğa yolunu çizmek için oı kdr cazip we mantıklı açıklamalar yapılıo ki bokun içine düşünce anlıyosun neyin ne olduğunu

erlenmayer

New member
BSY17' Alıntı:
işte bu tür şeylerin sebebi bozuk aile yapısı ve en önemlisi iman gücünün yetersiz olması..........................

En bunalımlı anlarınızda bile sıkıntıya düşmeyin Allah a yönelin işte o zaman GERÇEK MUTLULUĞA ulaşırsınız....
:):):) arkadasım avatarında ki resim bir satanist sitesinden alıntı ve bir sataniste ait:):)
ben nerden mi biliyorum? engizisyon mahkemelerini ve işkencelerini arastırırken rastlamıstım:D:D:D
ve bu hikaye biraz hayal ürünü gibi geldi yada abartı gibi.. metallica'ya kadar ne gruplar ben black metal dinliyorum ve müslümanım lütfen böyle kıstaslar yapmayalım ama dediginiz gibi kendini bilmez oyle cok var ki kız erkek cocgu demeden bosluga düsmüs kimi görse bişeylerin pesinde sürüklüyor yazık...

crazyowl

New member
hepsi aile ve inanç eksiklii biz kulturumuze ailemize sahip cıkmazsak elbet bi sahibi cıakar bole sabi subyanın hayatı telef olur genclik bozulur geleceimiz bozulur nese ..... bole işte

BlackWomaN

New member
Ya yok böle bişey yalan hbr bunlar.....Kedi kanı olayı fln aklınız eriyormu ya....Ben anadolu yakasındayım...12 yaşımda metal müzikle tanıştım...Akmarada çok gittim....Daha bir tek insan görmedim o şekilde.3 manyak çıktı ortaya fazla film izlemişler fln bi kızı kafa çekip öldürdüler sadistliğine deli ayağına yatmak için satanizme sığındılar....Akıl hastnesine gitmek için....Ama hakim yemedi tabii...Hapse gittiler....Size yemin ederim tek yaptıkları parasızlıktan sahilde fln bira içmek....Akmar denilen yere gittiğiniz mi hiç...İçerde takı ve kitap dükkanları dışında sadece tek bir cafe vardı...Adıda villa cafe....Yarı internet cafe yarı normal cafe idi....Ve içki yasaktı....3 manyak metal dinleyip öyle bişi yaptı diye...Tüm siyah giyen tüm metal dinleyenlere kesildi bileti....Hatta iş yapmadığından cafede kapandı ve artık akmar sadece 2 el kitap satan biryer oldu....Ayrıca sizi temin edeyim Akmarda takılanların çoğu metallica sevmez....Özenti grubudur çünkü....En bilinen ve herkesin ben metallica dinliyorum dediği piyasa grubu oldu....Ve kendni bozdu....Yalan hbr diyorum ve buna yeminde ediyorum....Her ismi gazetede veriolarda bununkinimi vermediler....Öle biirşey yok hbr sayfası dolsun hazır ortamda böle bi konu varken bişiler yazalım takip ediyo görünelim olayı....Ya anlatmaya kalksam çok uzun ama inanın bana o insanlar öyle değil...

kanal d de çıkan faik serter çetin hani takım elbise giydirip artık normal bi insan oldu dedikleri kişi, züğürtün tekiyken böle bi fırsat çıktı ve kanald ona o takım elbiseyi giymesi için 8.000 ytl verdi ayrıc her çıktğı program için 1000 lerce ytl aldı...Ve kendi bünyelerinde çalıştırma sözü verdiler...Serter cidden dream tv kadrosunda çalışmaktadır....En son rock n coke 2005 te gördüm onu bizim salak deyip itip kalktığımız herif bi takım elbiseye ve 8000 ytlte onların istediklerini söyledi.....

Daha çok bildğim şey var inanın olaylar sadece hbr ve reyting olayı...

tedboy

New member
benim aklıma takılan pentagram işareti
nerden çıktı şimdi bu ya pentagram grubu ilahi tarzında "bir" albumunu çıkarmıştı hatırlarsanız
üstelik adamların satanizmle alakası yok
hem satanist yıldızı diye tabir edilen şey hristiyan inancından önceki inançları ortadan kaldırmak için yapılan komplo sonrası bu adı aldı
aslında eski avrupai bir şamanizm inancında doğayı temsil eden bir işaretti pok atmayın pentagramıma:D

HTML