Romantizm & Duygusallık & Sevgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Solariz

Administration
okudugum kadarıyla şuan çogunluk senin mod olmanı istiyo şahsen bende isterim beyendigim bi arkadaşsın yanlız bunlar yeterli olmuyor mesaj sayın bi bölüm için başvuru yapmana yeterli deyil aynı şekilde online süren dark ında dedigi gibi o bölümün 2 mod var ve o modlar yetersiz olduguna hackhell yönetimi karar verdigi an mod alımı yapılcaktır.
bu konun daha çok uzamasının bi anlamı yok karar verilmiştir.
bu seni üzmesin devam et paylaşımlarına böle bi amacın varsa eninde sonunda olucaktır. hackhell.com paylaşımlarının hakkını eninde sonunda sana geri vericene inan.
Konu Kapanmıştır.

evrenbesiktas

kartalizma
arkadaşlar by_Genco ve ben tekrar konuştuk ve alone_boy arkadaşımızın çok
olumlu davranışlarından dolayı mod olmasında bi eksi göremedik ve artısı da olabilir

uzun lafın kısası şuanda +1

Hell

Başarıda bir sanattır.
gerçekten iyi çalışıyor
daha önce yazdığım gibi arkadşlar +1 ...

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
sanırım evrenin + vermesi bizim artılarımızdan daa önemli hayırlı olsun kardeşim :):)

max_deader

New member
dostum ben pek yetkili diilim ama bence olur +100000 ii paylaşımların var...umarım olursun

ByKeNjiHiMuRa

New member
Bendende +1 dostum SeN oRayı hakedeli bnce Aylar yıllar oldu . . . :):):)

[KooZ]

New member
alone boya 10 kere +1 veririm o bölümle ugraşan önemli kişilerin başında geLiyo

AstronBnX

New member
Ewet baya bir yorum yapılmış alone +larında cok artık yönetim bir cevap verir diye düşünüyorum hayırlı olsun...

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim ama artık yöneticiler karar verecekler son söz elbette onların...:eek:

[KooZ]

New member
aLoNe BoY' Alıntı:
Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim ama artık yöneticiler karar verecekler son söz elbette onların...:eek:
beklemedeyiz... hayırlısı bakalım...

sherlock_holmes

New member
kardeşim kankam sınıf arkadaşım dert yoldaşım bu kadar insan sana destek verdi demekki herkes senin mod olmanı istiyor ben +9999999... destek veriyorum çünkü sen hakediyorsun artık gerisi yönetime kalış....

'Pulse

New member
alone boy kesinlikle mod olması laızm bir arkadaş,

sana tam destek dostum;)))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML