Romantizm & Duygusallık & Sevgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iSpiK

Kadim Dost
eger Alınacaksa o bolume mod benden sana +1

acun_karo

Banned
aLoNe BoY' Alıntı:
Dostlar bu bölümdeki paylaşımlarımı o bölümle ilgilinen dostlarım biliyorlar. Elimden geldiğince güzel paylaşımlar yapmaya çalışıyorum. Şu an ki sabit konulardan biri bana ait ve eski sabit konularda biri de bana aitti. Sitemizin şu an mod ihtiyacı yok diye düşünüyor olabilirsiniz. Ama bence tam zamanı gerek bundan sonra ve gerek bundan sonra ki üyelerler birlikte sitemiz 30.000 üyeye yaklaştı ve şu an bence en büyük ihtiyaç olan bölümlerden biri. O bölümde değişen bazı kuralları uygulamayan arkadaşlar elimden geldiğince yardım etmeye de çalışıyorum. Neyse daha fazla uzatmaya gerek yok bence. İyi veya kötü yorumlarınız için herkese teşekkürler.

arkadasım eminimki güzel paylaşımlar yapmıssındır...bundan şüphem yok.
Duygusallık ve romantizm oldukça revaçta olan bir bölüm ama o kadar çok denetlenmesi gereken bir yer degil..Zaten orada görevlerini başarı ile ifa eden 2 tane mod arkadaşımız var.şimdiye kadar o bölümde bir sorun yaşanmadı...üye sayısı artıyor diye mod sayısıda artacak diye bir kaide yok...açtıgın bi konu sabitlenmiş ve düzenli olarak paylaşım yapıosun diye mod olmak zorunda degilsin yada bunları sadece modlar yapar diyede bir kaide yok..
eminimki sende bunları insanlarla paylaşmak için yaptın
mod olmak için yapmadıgını da biliyorum
zaten forumda yeterince mnod var
ki bu benim şahsi görüşüm ....

-100000000000000000000000000000000000

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
acun_karo' Alıntı:
arkadasım eminimki güzel paylaşımlar yapmıssındır...bundan şüphem yok.
Duygusallık ve romantizm oldukça revaçta olan bir bölüm ama o kadar çok denetlenmesi gereken bir yer degil..Zaten orada görevlerini başarı ile ifa eden 2 tane mod arkadaşımız var.şimdiye kadar o bölümde bir sorun yaşanmadı...üye sayısı artıyor diye mod sayısıda artacak diye bir kaide yok...açtıgın bi konu sabitlenmiş ve düzenli olarak paylaşım yapıosun diye mod olmak zorunda degilsin yada bunları sadece modlar yapar diyede bir kaide yok..
eminimki sende bunları insanlarla paylaşmak için yaptın
mod olmak için yapmadıgını da biliyorum
zaten forumda yeterince mnod var
ki bu benim şahsi görüşüm ....

-100000000000000000000000000000000000

Dostum düşüncelerine saygılıyım bişey demiyorum ama keşke şu 0 konusunu abartmasaydın. Bir de ben bunları mod olmak için değil bana birşey katan bir bölüme birşey katmak için yaptım. Ama ben sürekli online olabiliyorum bu siteye bu yüzden online mod sayısı da artmış olur diye düşündüm. Ama en başta da ifade ettiğim gibi düşüncene saygım sonsuz fakat keşke şu sıfırları abartmasaydın....

EDIT
_____________________________Konular__Mesajlar

Geyik&Mizah----------------------------->1,989 21,219
Romantizm & Duygusallık & Sevgi---->1,410 7,912

Revaçta değil diyorsun ama açılan sayı konusu olarak geyik&mizah bölümüne yakın ve aynı şeyleri tekrar verebilirler(geyik&mizah bölümünde şu an 3 ten fazla mod var. bu bölümün düzenlenme amacıyla 3 ten fazla ama normalde 3 mod var). Bunu polemik yaratmak yada başka kötü bir maksatla söylemiyorum sadece bence vakti geldiği için söylüyorum. Saygılarımla İyi Forumlar...

[KooZ]

New member
bende GelDim
RomantiK Boyum Benim
+1903 benden olsun..
Hayırlısı olkur inşallah

Hell

Başarıda bir sanattır.
acun biraz sert çıkmışsın yahu :)
alone çalışıyo orda :)

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
alonecim helAldir orası sana cnm merak etme senden yanAyım ok.:):):)
alone sAnA ollan desteğim puan verecek kadAr küçük değil ok...

aRıZaLı

New member
bence oleno orada iki kişi görev yapıyorlar bence 3. kişiye gerek yok diye düşünüyorum eger iki kişi olsaydı bende sana destek veriridim +10000

SevencLoves

Altın Üye
Diğer konunun kapatılmasının üzerinden 2 hafta geçmedi diğerinde de Oyumu Hayır diye kulanmıştım burda tekrar kulanayım Yinede Hayır..Romantizm bölümü denetlenmesi Güç bir bölüm değil Ve Bana göre oradaki iki modda görevlerini layıkıyla yerine getiriyorlar...Eğer ki sen bu başlığı açmadan (zaten diğeri kapatıldı) Çalışmalarına devam etseydin belki yargım değişirdi ama bu azim bana şunu gösteriyorki ille de yoğunlaştım illede mod olacağım mod olmak zorundayım anlamına geliyor.. Bence yapılan paylaşımlar karşılıksız yapılması gerekir her hangi bir karşılık beklemeden bu benim fikrim o yüzde ben oyumu -1 diyorum

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
SevencLoves' Alıntı:
Diğer konunun kapatılmasının üzerinden 2 hafta geçmedi diğerinde de Oyumu Hayır diye kulanmıştım burda tekrar kulanayım Yinede Hayır..Romantizm bölümü denetlenmesi Güç bir bölüm değil Ve Bana göre oradaki iki modda görevlerini layıkıyla yerine getiriyorlar...Eğer ki sen bu başlığı açmadan (zaten diğeri kapatıldı) Çalışmalarına devam etseydin belki yargım değişirdi ama bu azim bana şunu gösteriyorki ille de yoğunlaştım illede mod olacağım mod olmak zorundayım anlamına geliyor.. Bence yapılan paylaşımlar karşılıksız yapılması gerekir her hangi bir karşılık beklemeden bu benim fikrim o yüzde ben oyumu -1 diyorum

Tamam hocam bazı söylediklerinde haklısın ama ben ille de mod olmak için paylaşım yapmıyorum. Bunu dark_blade de sorabilirsiniz. ben bu sitenin bana bişey kattığını düşünüyorum ve bende birşeyler katmak istiyorum ve bu amaçla paylaşımlarımı yapıyorum. Mod olmak istemem o bölümde bazı yapılan bazı olayların zamanında müdahale edilmemesi yada hiç müdahale edilmemesinden kaynaklanıyor. Benim bir sürü uyarılarıma rağmen bazı arkadaşlarımız flood yapıyorlar ama mesajlarını silmiyorlar. Bu söylediğimle aslında oradaki mod arkadaşlarımı yetersiz görüyormuş gibi olabilirim ama alakası yok. gerek evrenbesiktas gerekse by_genco üstadlarım online oldukları süre içinde o konular 2 sayfaya düşüyor ve bu yüzden onlarda sanırım dikkat etmiyorlar. Lütfen yanlış anlaşılmasın ve ayrıyetten eğer onlara üstad demem de yalakalık olarak değerlendiriliyorsa kesinlikle alakası yok, çünkü ben bu siteye ilk girdiğimde o bölümde by_genco ve evrenbesiktas üstadımın paylaşımlarından etkilenerek paylaşımlarımı yaptım ama bundan sonra istenirse üstad demem. Saygılarımla, İyi forumlar...

SevencLoves

Altın Üye
aLoNe BoY' Alıntı:
Tamam hocam bazı söylediklerinde haklısın ama ben ille de mod olmak için paylaşım yapmıyorum. Bunu dark_blade de sorabilirsiniz. ben bu sitenin bana bişey kattığını düşünüyorum ve bende birşeyler katmak istiyorum ve bu amaçla paylaşımlarımı yapıyorum. Mod olmak istemem o bölümde bazı yapılan bazı olayların zamanında müdahale edilmemesi yada hiç müdahale edilmemesinden kaynaklanıyor. Benim bir sürü uyarılarıma rağmen bazı arkadaşlarımız flood yapıyorlar ama mesajlarını silmiyorlar. Bu söylediğimle aslında oradaki mod arkadaşlarımı yetersiz görüyormuş gibi olabilirim ama alakası yok. gerek evrenbesiktas gerekse by_genco üstadlarım online oldukları süre içinde o konular 2 sayfaya düşüyor ve bu yüzden onlarda sanırım dikkat etmiyorlar. Lütfen yanlış anlaşılmasın ve ayrıyetten eğer onlara üstad demem de yalakalık olarak değerlendiriliyorsa kesinlikle alakası yok, çünkü ben bu siteye ilk girdiğimde o bölümde by_genco ve evrenbesiktas üstadımın paylaşımlarından etkilenerek paylaşımlarımı yaptım ama bundan sonra istenirse üstad demem. Saygılarımla, İyi forumlar...

Tartışmaya yönelik mesaj yazdığımı zannetmiyorum tamamiyle fikirlerimi sunuyorum sana Eğerki cidden flood yapanlardan rahatsız oluyorsanız bize bildirmeniz yeterli..ki ben sana şunu belirtmek isterim bundan yaklaşık bir ve ya bir buçuk ay önce flood yüzünden benim tarafımdan ceza verilen sen nasıl bundan rahatsızlık duyuyorsun onuda daha anlamadım

SevencLoves

Altın Üye
KaRaBaSaN__1' Alıntı:
Abi kim bu arkadaşımız kadar azimli ha?bence alone hacama haksızlık ediyorsunuz bu da benim fikrim...hem kaç kişi ona destek vermiş sadece bir kişinin hayır demesiyle bu arkadaşımızın mod olma yolunda verdiği mücadele kesintiye uğruyor bence haksızlık bu :( :( :( :(

Toplam online olduğun 7 saate ne kadarda şey öğrenmişsin sen helal olsun :)
Haksızlık etmiyorum güzelim ben kimseye bu bölüm herkesin kendi fikrini belirtmesi için kurulmuş bir bölüm isterse 100 kişi evet desin benim Söylediğim bir şey değiştirmesede her insan kendi fikirlerini söylemek zorunda dğeilmi :) Benim düşüncem en aızndan şu an için gereksiz..

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Ya tamam arkadaşlar polemik yaratmayalım. Zaten zamanında hakikatten kötü amaçlı olarak yapmamıştım çok sevdiğim bir şiire yorum yapılmayınca arkadaşlar beğenmediniz mi gibi bişey yazmıştım. Ve de sevencloves hocam haklısın ama o arkadaşlar aynı mesajı iki kez atıyordu ve iyi niyetli olduklarını sanmıyorum. Neyse ben bu konuyu uzatmak istemiyorum. Ama şunuda söylemeden geçemiyeceğim hocam hakikatten çok ağrıma gitti benim niyetim zamanında kesinlikle kötü değildi. Saygılarımla, İyi forumlar...

Gєηco

Altın Üye
şimdi sabahtan beri bu konu var ve ben yazmamakta direniyorum......
alone paylaşım yapmayı seven ve elinde geldiğince romantizm bölümüne katkıda bulunmak isteyen üyelerden birisi yanlız bu mod olma istegini anlamış değilim diğer mod olma istegindede yazmıştı gerek duyulduğunda alone seni desteklerim demiştim ve aradan pek bi süre geçmeden yine modluk istemişsin ve buda şöyle anlaşılıyor
Alone sen paylaşımlarını sadece mod olmak için yapıyorsun gibi anlaşılıyor ve herkes seni tanımıyor neyi niçin yaptıgını bilmiyor ve haklı olarakta burda yorumlarını yapıyorlar .....
hakkında hayırlısı neyse o olsun......

SevencLoves

Altın Üye
KaRaBaSaN__1' Alıntı:
senin adamlık değeri ölçmen online olduğum saate mi bağlı?
Benim adamlık ölçme değerim online süresine bağlı değil bak bunuda yanlış anladın sadece olayları görmek ve bazı şeyler hakkında yorum yapmak için daha çok süre takılıp daha iyi gözlem yapılması gerekir diye düşünüyorum kardeşim..

bLaDe™

Banned
Herkes Kendi fikrini solemekte ozgurdur kimse kimseye sen bana neden - verdin diye birsey diyemez ....Sonucta burda herkes 1 msjı olan biri bile yorum yapma hakkına sahiptir (oyu ne kadar ciddiye alınır oda ayrı bir konu) ....Yani son soz yonetimin

Hatta solede soleyeyim Seven abimi ne kadar sewdiği o bilior ben zamanında modluk basvurusu yaptıgımda banda - vermişti ozyde - vermişti ki bu kişiler forumun onde gelen isimleri arasında ama simdi modum ... Seven bana - verdi solariz bana - verdi mod olamam gibi bir dusunceye kapılma alone ... Alone senin solediklerinden ben bunu anlıorum bu forum bana cok sey werdi şimdi sıra bende gibi diyorsun . Bu foruma birseyler vermek için illada mod olmak gerekmior mod olmamıs ama foruma cok sey katmıs kişiler war ki bunların basında Ahmetcan ve Uzunefe gelior .. :clap:

Daha once fikrimi solemiştim seni burda mod olarak gormek isterim kardesim .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML