Roman İncelemeleri

angel111

New member
Arkadaşlar Buraya Güvenmeyin Hiç En Iyisi Kendiniz Yapinnn yıllar geçsede istekleriniz olmazz burada o yüzden çok saolun

narsis

New member
devam et

Kendini bilmezler yüzünden bu güzel çalışmanı yarıda bırakma derim . Şu ana kadarkiler için teşekkür ederiz.

arda_L

New member
arkadaşım her şey için saol.allah razı olsun.senden bir ricam var.bana suç ve ceza lazım mümkünse.:)

filolog68

New member
Celta kardeş emeğine sağlık ama bunları böyle beleşçiliğe alıştırma bak ben Edebiyat öğretmeniyim ödevleri biz veriyoruz. Çocuklar kitabı okumadan Roman tahlilini önümüze getiyorlar. Ödev savunması vermeye gelince özeti anlatamıyorlar.Karakterlerin tahlillerini veremiyorlar. Ha bunu her Edebiyat öğretmeni yapmıyor ödevi alıp bakıyor o kadar. Çocuklarımız çok ama tembel yetişiyorlar. Yine buradan yararlansınlar ama en azından romanı bir kez okusalar yeterli. Tekrar emeklerin için teşekkür ederim.

{Üstat}

New member
sağol:) :)

yumrukgs

New member
arkdasım saol hepsi içinde bide tarık buğranın osmancık kitabının özetinin yerini billen warsa plss.... lutfen cevap yassın pls lütfen arkadaslar yardımmm :)

bLue__qirL

Banned
ya benim için osmancık ve elveda gül sarınında özetini koyarmısın celta

Ya ArkadaŞlar Yeter Ama Ya Şu Sİtelerİ İng Yapmayin Delİrİcem Burdaaaaaaaaaaa

KaaN

New member
ya arkadasım çok lazım KEMAL TAHİR in DEVLET ANA özeti lazım bi yardımcı olursanız çok sevinirim!!!

rapcoliq

New member
ya bana yer altında bir şehir romanın özetini bulurmusunuz yazarı kemalettin tuğcu blursunuz çok sevinirim

phalanx88

New member
merhaba arkdaşslar.bi ricam var benim ve 16 sında verılmesı gerek bi okuma raporu var.sımdı bu saatten sonrayı mı bıraktın dıyosunz ama 23 kredi arasında zaman bulamadım.BİLGE KARASU, OĞUZ ATAY YUSUF ATILGAN yazarlarının herhangi bir kitabı için okuma raporu istiyorlar.hayatımda hazırlamadım, format falan bişe bilmiyorum.bana yardımcı olacak biri çıkarsa çok sevinirim.dersten kalmamam için verem lazım.okuma raporunun özetten ne farkı var mı bılmıyorum ama bı sekılde bana yardımcı olun lutfen.(hazırdaki herhangi bişe olabilir)
NOT:bi yazar daha var onu ogrenemedım onu da eklıcem en yakın zamanda yani yarın. iyi forumlar