Rezİl İmam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

factotum

New member
fare_07' Alıntı:
bu başlıgı açan yoldaş olmasaydı sen böyle konusacakmıydın :D

asıl ön yargılı sensin bence

imam konusuna gelince imam insanlardan olur buna diecek bişey bulamıyorum

bu arada kırmızı yerler çok ilgimi çekti hayatımda bu kadar çabuk fikir değiştiren brini görmemiştim :D

Arkadasım sen iyi misin?Fikir değiştiren yok.Fikrimi değiştirdiğimi nerden çıkardın.Hala aynı fikirdeyim.Aynı fikirrde olmam insanları idam edelim diyenelre destek vermemi mi gerektirir. Sen benim yazdıklarımı iyi analiz edemedin herhalde.İmam insandan olur demişsin bunuda solediğin için sağol,çok açıklayıcı oldun. Ben imamı İmam bayıldı yemeğindeki aktör olarak biliyordum :D Baslığı açan kim olursa olsun ben soyliyeceğimi soyleyecektim.Konu ne kadar uzadı diyorsunuz.Birisi birsey diyor gelde cewap verme :D

C-eRbEru-S

New member
İmam mimam farketmez böyle bi şerefsizlik yapılmışsa o yaratığın acil tarafından Hakkın Rahmetine yada Gazabına kavuşma zamanı gelmiş demektir

Ama bütün imamlar bu şekildeymiş gibi konuşmak o adamın yaptığından pek farklı değildir bunuda belirtmekte fayda var

free!

artık yok...
kurtulus23' Alıntı:
--

örnek olarak şu an yaptığınız gibi,gırgır geçmek = )

sadece bunu bilirsiniz bilgin geçinen sizler,zeki misiniz sizce.. = )

forumlarda ahkam keseceğinize,kitap yazın o zaman sizi dahi ve engin bilginizle okuyalım

devam devam,konuyu değiştirin işinize gelmeyince kişilere sataşın ;) çocukluk bu olsa gerek.
en son ban yemene sebep olayı ve konuyu hatırlatmak isterim :)
kimin kime sataştığını, kimin gırgır geçtiğini, kimin askam kestiğini görelim?
konuyu nasıl değiştirdiğini, nasıl çocukca saçmaladığını önceki konulardan görelim istersen.
ban yemene sebep bir konu olduğuna göre, demekki haksızsın arkadaşım :)

kurtulus23

New member
freemitnick' Alıntı:
en son ban yemene sebep olayı ve konuyu hatırlatmak isterim :)
kimin kime sataştığını, kimin gırgır geçtiğini, kimin askam kestiğini görelim?
konuyu nasıl değiştirdiğini, nasıl çocukca saçmaladığını önceki konulardan görelim istersen.
ban yemene sebep bir konu olduğuna göre, demekki haksızsın arkadaşım :)
boş boş konuşma,konu miladını doldurmuş,sırf kendince çocukca laf sokmak için, saçmalayarak güncelleme konuları

hafızam gayet iyidir velakin mantıksız hareketlere,artistliğe gerek yok..seni muhattap alan da yok ama ısrarlısın = )

free!

artık yok...
kurtulus23' Alıntı:
boş boş konuşma,konu miladını doldurmuş,sırf kendince çocukca laf sokmak için, saçmalayarak güncelleme konuları

hafızam gayet iyidir velakin mantıksız hareketlere,artistliğe gerek yok..seni muhattap alan da yok ama ısrarlısın = )
aptal ve ukala insanları hep sevmişimdir.
söyle aptalcada olsa söyle düşünceni ki tanımayanlarda tanısın arkadaşım :)

free!

artık yok...
kurtulus23' Alıntı:
aynen iade'i paketliyorum
müsait zamanda gel ben o paketle sana ne yapacağımı biliyorum :melek :durdurun

firatay

>>>> ALESTA
Güncelliğini Kaybetmiş Haber... Kapalı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML