Radmin 3.0 full sürüm

nickinru

New member
bu program bir cogunuzun isine yaramayacak bir program o yüzden indirmenizi tavsiye etmem bosuna yırtmayalım kendimizi serial crack diye bu arada paylasım icin arkadasa tesekkürler.

aliand

New member
ya bu konuda programdan çok yazışmalar daha çokk dikkatimi çekti . Derde girmişsiniz hepiniz radmin olmuşsunuz :)

1lk3

New member
saol arkadasım aradıgım bulamadıgım program umarım istefigim gibi kullanımı wardır

WaTcHFuL

EVERYWHERE
Ben daha önce kullanmıştım bu programı. Oldukça iyi. Ama arkadaşım verdiğim serial çalışmıyor malesef.

Muhabbetle selamlar.

Mahirtek

New member
seriali olmayan programı niye rapidden çekelim ki, gider kendi sitesinden flashgete atarız, doğrudan çeker. bu rapid puan meselesi, abuk sabuk bir sürü işe yaramaz dosyanın paylaşım diye önümüze konulmasına yarıyor anca.

cascade77

New member
arkadaşlar ne olursa olsun hiçbir şekil ve şartta form içerisinde küfür etmenize gerek yok
ayrıca insan bunu bulmuş kullanıma sunmuş zaten program 30 gün boyunca sorunsuz çalışıyor ben taki istanbuldan kazakistana bağlanıyorum.
bu program sadece işi bilenler için meraklılar ve deliler için değil millete hava atacam diye kendinizide rezil etmeyin eğer erişim programı istiyorsanız crossloop kullanın sitesinde var 2 makineye kuruyorsunuz karşılıklı kodları girdiğiniz zaman çalışıyor
emeğe saygı duymasını öğrenmeliyiz ayrıca bu radmin 3 serisi yeni bir program ve aktive kodu her zaman için yeni olan programlarda sıkıntılıdır biraz sabır diyorum
programı kullanıma sunan arkadaşa teşekkürler!

rnanof1

New member
yüklenmeyin bu kaa yaa.. arkadaş kendi makinesinde çalıştırdığı keyin başkasında çalışmyacağını nerden bilsin. bilgisayar dahisimi....

apo__55

New member
Serial çalışmıyor Proğramda Bi Problem Yok Ama Serial Bulmanız Imkansız Gibi Bişey Bulabilen Vrsa Helal Olsun

iavci35

New member
içindeki serial çalışmıyor.

Arkadaşlar ben kullanıyorum son sürüm olmasada 2,1 i var. Ama Adsl modemlerde port yönlendirme yapmanız gerekiyor yoksa başka bir yerdeki makinaya bağlanamazsınız. Ben Teamwiever kullanıyorum onda yönlendirme yapmanıza gerek yok çok daha kolay acemi arkadaşlara tavsiye ederim.

kadir187

New member
Arkadaş harbiden şu radmine bi çare bulunamadı. Hac hell de bunu halledecek biri yokmu. Biz son tüketiciyiz.