!!! Pitbull vs Kangal !!!

omorfuLis

New member
!!! Pitbull vs Kangal !!! ... ve sonuç...

--------------------------------------------------------------------------------

(Alıntıdır)
Evet arkadaşlar herkesin çoğu zaman geyiğini çevirip tartıştığı kapışmaya bizzat tanık oldum...

Her ne kadar tasvip etmesemde ve şiddetle kınasamda... Sahiplerinin köpeklerinden daha fazla hayvan oldukları konusunda fikir sahibi olsamda... Sahiplerinin kendi korkak dünyalarında , köpekleri üzerinden korkak egolarını tatmin ettiklerini düşünsemde... Bu olaya tanık oldum... Ve merak edenleriniz için buraya yazıyorum sonucu...

Yer izmir güzelyalı sahil... Sahilde telle çevrili basketbol sahaları vardır üçkuyulara doğru... Orada saat gece 2... Biz de arkadaşla ve boxer köpeğiyle sahilde dolaşıyorduk... Orada 7 , 8 kişi gördük bir hareket vardı... Yanlarına vardığımızda... Konuşmalar ve biraz sonra başlıyacak olan kapışma üzerine iddialar vardı... Pitbull istanbuldan gelmiş , oradaki dövüşlerde şampiyonmuş , hiç yenilmemiş... Zaten üstü yara berelerle doluydu... Kangal ise Erzurumda bir çiftlikten gelmiş izmire... Onun hakkında bi şeyler duymadım... Zaten kapışma başladı , saldılar köpekleri birbirlerinin üzerine saldır komutlarıyla...

Kapışmanın başlamasıyla beraber, pittbul olanca gücüyle ve hırsıyla atack yaptı... Kangal nemi yaptı dersiniz??? Ön iki ayaklarının üzerine yattı... Böylece kafa hizasını pittbulla eşitledi ve ayaklarını korumaya aldı... Sonra dişdişe bir çarpışma oldu... Kangal olağan üstü gücüyle kafasıyla ittirerek pittbull u geriye doğru savurarak , ilk atağını kesti pittbullun... Sonra inanılmaz bir hızla ayağa kalktı , ve pittbulun üstüne göğsüyle uçtu , inanılmaz bir darbe vurdu... Ve resmen yerde ezdi... Darbeyi vuru vurmaz zaten afallamış olan pitbull u ensesinden yakaladı... Ve yerde ağırlığıyla ezerken sallamaya hırpalamaya başladı... Pitbull ağırlığa ve güce karşı koyamadı çünkü üzerinde ondan 5 , 6 kat daha ağır , ve inanılmaz bir güç vardı... 7 , 8 saniye böyle yerde ezdi , pitbull sırt üstü dönüp savunmaya geçemedi bile... Çünkü kangal olanca ağırlığıyla üzerindeydi... Sonra resmen havaya kaldırıp , tellere fırlattı pitbull u kangal... Pitbull resmen bloke olmuştu o anda... O vahşi ve kendinden emin halinin yerine , ne yapacağını bilemez bir haldeydi... Ve o esnada kangal durdu sahibine baktı... Kangal resmen tamam mı devam mı??? diye baktı sahibine... Düşünün pitbull gibi bir köpek o kangalın durakladığı anda ona saldıramadı bile , çünkü bloke olmuştu... Kangal durdu zaten hemen sonra araya sahipleri girdiler köpeklerini tuttular...

Pitbull un ense kısmı paramparça olmuştu... Üstünden kanlar akıyordu... Ama o yenilgiden sonra , o kadar yarayla bile... Bıraksalar bir kere daha dövüşürdü tekrar (kesin öleceğini bilerek)... Harbi vahşi ve cesur bir köpek...

Kangalda ise sadece ilk dişdişe olan çarpışmanın darbeleri vardı ağız kısmında... İşte benim Kangal gerçeğiyle tanışmam bu olayla oldu... Ne kadar güçlü , cüssesine göre çevik ve akıllı... Ama herşeyden önce büyüklüğüne yaraşır bir şekilde merhametli olduğunu gördüm bu olayla... Çünkü pitbull bloke olmuşken saldırmadı üstüne... Saldırsaydı kesin öldürürdü... Yendiğini anladı ve durup sahibine baktı tamam mı ??? diye... Gerçektende büyük ve asil bir köpek kangal...

Kapışmadan sonra sahibi pittbull u havluya sarıp bagaja attı... Aralarında kapışmanın kritiğini yaptılar... Zaten kallavi tiplerdi (arabalarından belliydi)... Yarın hesaplaşırız dediler (iddia parası herhalde)... Ve arabalarına binip gittiler...

DaRk_KnİgHt

AdIoSAmOr
benimde bir zamanlar kangal köpeğim vardı.. bir kackere dövüştürmüştüm.. son dövüşte diğer köpeğin resmen ağladığını,bakışlarıyla yalvardığını gördükten sonra töbe ettim köpek filanda bakmıyorum artık... yazık hayvanlara ama şu kadarını söyliyim iyi yetiştirilmiş bi kangalla sadece iyi yetiştirilmiş başka bi kangal başedebilir...gerçekten asil hayvanlar..

SĦARK

Lord Of The Game
Kangal Gibi Bir Köpek Pitbula Yenilmesi İmkansız Bana Göre Dünyanın En Asil Ve Güçlü Köpeği Kangal...

dEmOn_TR

New member
Benimde sivaskankalim vardi bir defasinda koy yerinde bana at saldirmak istedi(gulmeyinsakin:))neyse ben hayatimda boyle bisey gormedim kopek atin ustune cikti ve yelesini disledii inanilmazdi ama olduu...
en Asil hayvan kopektir bence
kopek dovusu yaptiranlara ve yapilanlara izin veren lere LANEt olsunn

Passenger

DontWannaMyDiaßLo
Darzamat' Alıntı:
Köpek dövüşü.... İnsan denen aciz yaratığın kendini tatmin etmesi... Lanet ediyorum...
haklısın kardeşim kendi egolarını tatmın etmek için hayvanları rezilce kavga ettırıyolar aslında hayvan köpekler degil bu rezaleti yapan kişiler benim de SAF baksır kopegım var ve 11 tane yavrusu var o kadar tatlılarkı bag[ıramıyorum bıle kıyAMAM BEN ONLARA /FONT]:(

celikaci

New member
ArkadaŞlar Bende KÖpek DÖvÜŞlerİne KarŞiyim Ama KÖpek DÖvÜŞÜ Vİdeolari Çok İlgİnÇ Gelİyor. Nereden Temİn EdebİleceĞİmİ SÖylersenİz Sevİnİrİm.
...............................................

Cyfts

..::Hackhell Başhekimi::..
hocam forumda mail adresi vermek yasak, editlersen seviniriz ..

bu arada :) benimde rotweillerim var .. kesinlikle dövüştürme gibi bir niyetim olmadı .. olmazda .. köpeğini seven. . azda olsa vicdan sahibi olan bir insan bunu yapmaz zaten !..

traged1e

New member
onlarin sahiplerini dovusturmek lazim kopekleri deil.. bu arada benimde 4 adet kangalim 1 adet te rott um war ama pitt i almalari "imkansiz"..fiziksel olarak imkansiz..ne bilim pek inandirici gelmedi..genede tsk'ler paylasimin icin..

achillus

New member
arkadaşlar yan tarafata gördüğünüz köpek benim köpeğimdir,,pittbulun atası bu köpektir,,bilmeyen için söylüyorum cinsi Dogo Arjantino (tam beyaz oldugu için de Albino denir) ...şimdi pitbullun en babasını getir kangalı yıkamaz,,neden?
pitbull dediğin hayvan 25 bilemedin 30 kilo, tamam çene kuvvetli ...
kangal en az 65 kilo,,kangal bi göğüs vursa pitbulla 5 metre savurur,
zaten o andan sonra pitbul toparlayamaz kendini..ama her kangal da pitbulu yıkar diye bir kaide yok tabiki, kondisyonlu bir pitbull yarım saat 45 dakika kafa tutar, o saatten sonra da yıkar..yıkanını da gördüm..
...
bu arada;
dünyadaki en akıllı köpek kangaldır ;120 ye yakın komut alır,
rot wailer 100 küsür,,pitbul ise 60-70 dir komut kapasitesi,,bilmeyenlereduyurulur..

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
DaRk_KnİgHt' Alıntı:
benimde bir zamanlar kangal köpeğim vardı.. bir kackere dövüştürmüştüm.. son dövüşte diğer köpeğin resmen ağladığını,bakışlarıyla yalvardığını gördükten sonra töbe ettim..

bunada solyele bılıorsun haaaa:eek:ha

NeRoN_64

Banned
Bizim 3 Tane Kangal Köpegimiz Vardi Hatta Birtanesinin Kimligi Pasaportu Bile vardi Köpegin Soyagaci Tablosunu Cizmis Eski Sahibi Dedesi Dövüste Eski Ege Sampiyonuymus Falan

ilk Hamleleri Kangal Köpeklerinin Gögsüyle Vurmasi Oluo Zaten KAmyon CArpmissa Dönüo Karsidaki Köpek Kangali Tek Gecerim

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
Ve o esnada kangal durdu sahibine baktı... Kangal resmen tamam mı devam mı??? diye baktı sahibine...

kangal sahibinden daha akıllıymış.

ne yazık ki hayvanların birbirlerini parçalamalarını görmek bu yaratıklara anlam veremediğim bir zevk veriyor. bunlar hayvanları sevmiyor sadece kendi vahşi egolarını tatmin ediyorlar.

silwesterr

New member
aranıza yeni katıldım yazıtları hızlı bir şekilde okuyup size yetşcem merak etmeyin arkadaşlar size katılıyorum yanlız içimde bir zavallılık var sanırım bazen gerçekten köpek dövüşleri görmek ve ettirmek benim hoşuma gidiyor affınıza sığınıyorum egoist değilmmm:)

firat_38

New member
millet size bir haberim var bana bir arkadaştan kangalların dövüşü gelecek geldiği zaman sizlere yollarım finalli dövüş imiş 20 küsür kangal var dövüşte başa başmış hepsi. en son'a doğru elemeli en son final varmış. asıl köpek kangal gerçek güç gösterisini o zaman anlarsınız pitt'ten bit bile olmaz arkadaşlar kangallar inanılmazlar.dev gibi cüsse hepsi.

SüVaRi

New member
firat heycanla bekliorz hmn yollada seni ihbar edym hakknda soruşturma başlatsnlar video geldigi gibi bana pm at tmm mı??

yaklaşk iki ay önce uskumruköy ormanında ata biniodk 2 kişiydk bi anda 5 tane baba kangal delice üstümüze doğru koşmaya başladı bzm atlar korkudan çldırdılar ve bn üstünden düştm arkadaşm atını kontrol edebildi ve dörtnala kaçabildi bu dört kangal etrafımı sardı dedm şmdi parçalıcaklar bni kelimeyi şahadet getrym ama hepsi yere oturdu ve bana dooru bakmaya başladılar bi adım atym dedm ayağa kalkp havladılar bnde oturdm yere..yaklaşk 2-3 dakka sonra bi çoban geldi koşa koşa meğerse köpekler onunmuş onu ve koyunları koruma güdüsüyle yabancı birilerini görünce saldırıolarmş bzm ata bndgmz yerde at biniş alanı oldgu için her hafta bunu yaşıorz ztn köpekler koşmaya başlaynca bnde anladm atlılarn geldiğini korkmayn die koştm ama yetişemedm dedi..ve inanrmsnz o köpeklern hepsini sevdm hatta bitanesi 8 aylkmş oyun oynamaya başladı bnmle işte o zmn anladm bu hayvanlarn ne kdr şerefli ve vefalı oldklarını

HTML