Oyunda İlk Açtığınız Karakter...

ali06can

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
oyunda actığınız ilk server ve karakter nedir nicki neydi hatırlıyormusunuz ?

benim dies di

rogue

nicki picanx di :D

PePeSanceS

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Cheyperda rogue nicK: BingBang 49lvl e kadar kasıp bırakmıstım :durdurun

gogo_72

New member
Edanadaydı İlk Charım XGo ydu Pm si.. Ne Güzel Günlerdi Ozamanlar Taa 4 Sene Önceden Bahsediyorum..

//:U.N.G.O.O.D

Altın Üye
beramus ta warior kasmıştım 64 lvle kadar 1 resmi var koyarım buraya
EDİT:Hepsi ...

1-QC0SSQ İlk bunu kastım beramusta warior 5k npden sonra arkadaşa verdim.71 lvl e kadar kasmıştım kardeşimle.Arkadaşa verdim.O oynamadı satıcam dedi 150 ytlsatmış 71 lvl iyi fiyattı = ) Tabi premium parası bile deildi =)

2-ReVoDyNc --mage ...Ne evil partisi döndükbe ozmaan rol falan vardı iron set olamdığı icin baya np vermiştim.Ama geldiklerinde uyandıkları zaman onlar np bağışı yapıyorlardı bize =) .
Sonraları 740k np oldu.Serverda adımız cıkmıştı artık gec geldim servera ama iyi iyi clanda yer buldum.İlk np kastıktan sonra bu np bağışlama olayları oldu ve clandan cıktım bağışlamam icin daha sonraları onların alt clanaı felan csw de felan üste gecerek idare ettiler beni=))
Not:BU ReVoDyNc icin icin kxpla kastığım itemin ve banlandığım charların hatti hesabı yoktur=)
Ozamanlar lise yeni bitti dersanye gidiyom.gece kxp koyuyom ertesi gün akaşam kadar 50m para cıkardı para kasma kuşlarda =)Böle böle ticaret ticaret dual rol, shell set mage, exp elixir+8, mage earing+2, 1 kezde clandan bana iron belt kaldı.Onuda item cevirdik

3-Akir4 son olarak bunlar bitiş.Ayrıca yan char 59 oda warior................

derbederin

Altın Üye
ilk göz ağrım warrior hala kasıyorum lvl 71 :)
ismi derbederin :victory server ionia :D

SyStEmPrG

Uploader Team
benimkide diez miydi dies miydi işte 2. siydi çocuqtum o zamanlar :)

barbarian warriordu nickini hatırlamıyorum

çok çar kastım edana da xXmegarogueXx olumpia da VeCiHi

en sonuncusuda akada da SyStEmPrG aşağıda resimler

yaklaşık 1 yıldır oynamıyorum koyu

Hyperion

Rally Art
Bırakın Haci Bu Online Oyun İşini Yau :)