Oyun Save [Kayıt] Paylaşımları

cesar81

New member
prince of persia the two thrones'da 4. boss geçilmiş haliyle save dosyası gerekiyor ya da THE PALACE ENTRANCE bölümünün save'i lazım eğer bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. 4. boss'u geçemiyorum oyun orda kaldı.. şimdiden teşekkürler

monthechri

New member
slm bana cod 4 iso dosyası halinde full sürüm (crack,key vs.) bulursan senin için oruç tutarım :) şaka şaka gerçekten cok aradım bulursan sevinirim

burak7357

New member
Fm 2009 sezon 2031 save

football manager 2009 oyununda 2031 e kadar geldiğim müthiş fenerbahçe kariyerim sürekli fenerde kaldım şu an şampiyonlar ligi yarı finalindeyim 500m tl transfer bütçesi ve dünyanın en iyi kadrosu bende diyebilirim yönetim tarafından ADIMA STAT Yapıldı 2031e kadar sadece 2 defa şamp ligini kazanamadım oyun savesi burda göz atmak isteyenler için paylaştım
link:
PHP:
http://rapidshare.com/files/330932735/yusuf_vezir.fm.html
:thumbup:
PHP:
http://img2.blogcu.com/images/f/m/f/fmfanclup/fm2009_06.jpg

usta_41

New member
juiced 2 oyunun bitirilmis save dosyasi lazim bana.. ben bitiremedim zor oyun. Yapabilcegini sanmiyom ama neyse:D

killer05

New member
bnde o zmn Need For Speed Underqround 2 nin save dosyasını Koyarak bir YaRdmda BulunaYıMM..
LİNK:Hotfile.com: One click file hosting

bu dosyayı suraya atabilirsiniz:
C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2
dosyasına "Shooter" adıında bir klasör açın ve dosyayı oraya atın
[dip not:büyük ihtimalle sizde local settings falan klasörleri görünmüyordur bunun için;

herhangi bir klasör açın yukarıda dosya-düzen-görünüm-sık kullanılanlar-araçlar ve yardım vardır..eğer yoksa "Alt" tuşuna basmanız yeterli olacaktır...her neyse oradan araçları seçin oradan da klasör seçenklerini..ORADA GÖRÜNÜME GELİN ORADA BİRÇOK İŞARETLENİCEK FALAN BİR SÜRÜ ŞEYLER WAR ONLARI BOŞVERİN.. KARŞINIZDA GİZLİ DOSYA VE KLASÖRLER OLMASI GEREKLİ
qizli dosya ve klasörleri gösterme nin işaretlidir siz "gizli klasörleri göster"i işaretleyin ve verdiğim konum ((C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2)) 'a Shooter adında bir klasör açın ve dosyayı oraya yapıştırın..]

Hepsini saat 00:30 da Şubatın 1 inde yazdım emeğe saygı lütfennn...