Oyun Save [Kayıt] Paylaşımları

SĦARK

Lord Of The Game
* Oyunların Save Dosyaları Bundan Sonra Bu Başlık Altından Paylaşılacaktır..
* Oyun Saveleri İçin Konu Açanların Konusu Kilitlenip Çöpe Gönderilecektir..​

:hhman:SĦARK & Revolation:hhman:​

terryozi

New member
arkadaşlar pes 2008 yardım bi bakın :)

arkadaşlar pes 2008 takılıyom acaba takımların şuanki 11 lerri gözönüne alınarak ayarlanan bi kaydı olan kardeşim varsa bana kaydını verebilirmi ..:goz::goz::

birde pes 2008 için farklı yamaları olan bana verirse minnettar olucam :goz:

spencer01

New member
kanka bana The Suffering in '''An Eye An Eye-Makes The Whole World Blind''' bolumunden sonraki save dosyası lazım yada oyun bitirilmeden onceki save dosyası 2 haftadır ugrasıorum bi yardımcı olursan

SĦARK

Lord Of The Game

spencer01

New member
bana The Suffering in '''An Eye An Eye-Makes The Whole World Blind''' bolumunden sonraki save dosyası lazım yada oyun bitirilmeden onceki save dosyası

By.x X x

New member
nfs 2 save dosyası lazım yardımcı olursanız sevinirim ama çalışan save olsun int çok save dosyası var bi işe yaramıyor..

özüt

New member
varda PROTOTYPE 2009 save game lazım şimdiden teşekkürler

varsa lütfen mesajı yanlış yazdım pardon

smascandar

New member
Kardeşler Bana Gta San Andreas ın Save Game I Lazım.. Buluyorum Ama Oyuna Girmiyor. Ne Yapmam Lazım Azil Yardım

nemall

New member
bana The Suffering in '''An Eye An Eye-Makes The Whole World Blind''' bolumunden sonraki save dosyası lazım yada oyun bitirilmeden onceki save dosyası
The Suffering Ties That Blind SaveGame

The Suffering SaveGame

Artık oyunun hangisiyse... =)

X-Men Origins Wolverine-RELOADED save game lazım.
teşekkürler..,
X-Men Origins: Wolverine SaveGame

Fallout 3 için save game warmı?*simdiden tesekkurler
Bulamadım... :uzgunCocuk:

varda PROTOTYPE 2009 save game lazım şimdiden teşekkürler

varsa lütfen mesajı yanlış yazdım pardon
ProtoType SaveGame

Kardeşler Bana Gta San Andreas ın Save Game I Lazım.. Buluyorum Ama Oyuna Girmiyor. Ne Yapmam Lazım Azil Yardım
GTA: San Andreas %100 Çalışan SaveGame

winnig eleven9 save dosyası lazım..
yardımcı olan olursa sevinirim
Usta o playstation oyunu değil miydi?... :gulumseCocuk:

Prototype 2009 icin save dosyası lazım tskler simdiden..
Yukarda verdim... =)

------ Shark konuyla ilgilenmiyorsan niye açıyorsun? bırak adamlar özel konu açsın. Çünkü anca öyle dikkat çekiyorlar. Şimdi başlık hiç takip edilmiyor diye kimse yazmıyor. Lütfen bunu dostça bir tavsiye diye algıla eleştiri diye algılama. Zaten pm kutun dolu olmasa oraya yazacaktım milletin önüne değil. Umarım anlayışlı karşılarsın... =) ---------