okuyun...AŞIK MI OLMAK İSTİYOSUN OLMADAN ÖNCE OKUUU

titosan

New member
Biliris bu acıyı be usta...deştin şimdi bisi...Ruhumusu kaybettik usta...garibis bu dünyada artık...:(

apron

New member
aşk hayatın zekatıdır ödemediyseniz vakit kaybetmeyin yarına kim çıkar belli olmaz değilmi

ahmet12_12

New member
Arkadaşlar ben onu tanıdığım güne lanet olsun deyip kendimi avutuyorum ama onu görüncede hemen gevşetiyo beni napim seviyorum arkadaş vazgeçemiyorum Allah'ın izniyle vaz geçicem ama hafif hafif acılarım geçmeya başladı ama benim herzaman söylediğim bir söz vardır eğer bana inanırsanız tabiki "Eğer bir aşk şarkısı dinlerken vücudunuz titrerse bilinki siz aşıksınızdır" onu tanıdığım güne lanet olsun

Begüm kardeşim aşık oldugum kızda senin adaşın... :)

sanchez400

New member
bu yazilanlari okuyunca ben bunlarin hepsini neredeyse gecen yaz yasamisim diye dusundum. gercekten de askin ileri boyutlari insana inanilmaz zararlar veriyor. onun icin asik olmadan once dikkatli olmak gerekiyor, yoksa toparlamasi uzun zaman aliyor. allah korusun daha kotu seylere de neden olabilir, en iyisi sanirim asktan uzak durmak.

silver021

New member
DOSTYUZ' Alıntı:
''berbat bir duygudur aşk = her zaman derim eğer üzülmek istemiyorsan seven değil sevilen ol ''
Gerçektende çok güzel demişsin. Bence bu kadar sevipte ayrılmak insanın kendine yaptığı bi ızdıraptır. Ben çok aşık oldum çok çıktım ayrıldım ama bigün ayrılıcağımı bile bile bi kıza çok tutulmadım.:vur

detcal

New member
zaten unutmak zor olmasa Aşk bu kadar zor olurmuydu . . . ama ben yinede aşık olmak istiyorum ....

_runaway_

New member
eer onu sewiosan bunun 10 katını yaparsın we yaparım:) aşk katlanmaya değer. ''A''cıya ''Ş''ikayetsiz ''K''atlanmak=AŞK

saylica

New member
valla dostum iki yıl öncesine götürdün beni yaw iyi tanımlamışsın aşkı bi daha aşık olmakmı aman benden uzak kalsın..(SENSİZLİKTE BİR GÜLÜŞ ÖLMEKTEN MÜŞKÜLMÜŞ BE GÜLÜM)

HTML