okuyun...AŞIK MI OLMAK İSTİYOSUN OLMADAN ÖNCE OKUUU

begum

New member
ellerine sağlık güzel olmuş walla okuyunca içim acıyo ama yapılcak bişe yok zamanın geçmesini bekliyorum zaman herşeyin ilacıysa mutlaka geçicektir..geçmesini bekliyorumm

just_smiLe

New member
içkimi içiyorum yatmadan önce de unuttun artık diyorum sabah kalkıyorum perdemi açıyorum odama günesten önce o girio.daırelerımz karsı karsıya hatta odalarımız bile.ne yani ben şimdi hersabah asık mı oluyorum

H@YDUT

MoNtAnA
bende olmak istemezdim ama istemeden oluyosun bı anlık bışey sonra bırakamıyorsun aynı senın anlattıgın gıbı paylaşımın için saol. :utan :vur :vur

elmir

New member
begüm' Alıntı:
zaten olma makuşlacım.olmak akıl karı değil
yerin dibine sokmuşsunuz aşkı yaw...

aşk iyidir insana azim verir, isteği artırır ve heyecan yaratır..

bunları göz ardı etmeyelim...

free!

artık yok...
Oooooooooooooooo O Da Sevİyo:)

begum

New member
gerçekler ama aşık olmak istemiorum en azından sonsuza dek sürücek bişe olmicaksa olmıyım..

de_fans

New member
yaa naaaptınıs siz yaaa
okudum yazıyı ve alnıma istem dışı bi tokat indirdim
meyersem aşıkmışımda haberim yoqmuş

yönetici abilerim ablalarım begümü forumun güzin ablası yapalım

AŞK:D

Paris16

New member
cok güzel acıklamışsın bir aşk acıklamasıda ben yapayım ..

evet gine yanlızlıgı yaşıyorsun herzamanki gibi bırakıp gidenemi aglarsın yoksa harcadıgın zamanamı aşkı tatmak isterdin işte tattın koca yürek şidm ufaldın şimdi yok oldun yanlızlıga bırakıldın gündüzler gece geceler soguk güneşse kara bulutlara döndü gözyaşların deniz oldu aşkını koydugun sandal harap oldu şimdi soruyorum kendime tekrar severmisin aşık olurmusun diye aşıkta olurum ölesiyede severim çünki o duygu bile güzel ..

İşte bende böyle aşk cok şey demek acı demek mutluluk demek ama o olmadanda olmuyor bence saygılar..

HaciBov

New member
walla kaçışı yokk..
tam diosn
"yok anam benden uzak dursun bidaa öle bi m.llık yapmam" die..
sonra biri çıkıo karşına yapıosn aynı m.llığı..

onu hayatnn merkezi yapmadığın sürece dünya senn etrafında döner.. o gitsede döner kalsa da döner..
(yaw acıktım zaten döner dedim canım çekti :) )

stimpy73

New member
iii güsel hoş da aşk kadar boş muhabbet ama bi o kadar hoş bişi yok bea!!!:::...

gene aşık olmak isterim ama aynı küçüklüümdeki gibi bişiler bana ateşe yaklaşırcasınaa ""cısss"" o dio:...

sevgileeerlee

saruman88

New member
çok güzel bi yazı aşk böyle bişe yazılanların kelimesi kelimesine yaşadım ama çok şükür şimdi başkasından hoşlanıyorum....

cielo

New member
demekki ben hala aşığım :( kötü oldum şimdi , yine illegal maddelerde bulucaz teselliyi

bide aşktan farklı bi nokta daha var , oda ten uyumu . aşk belki bi gün biter ama o uyum yokmu o uyum bitmez lanet olsun

SickDreTh

Altın Üye
elıne saglık mukemmel acıklama..

HTML