Nefretlik Kızlar!!.

leonizm

New member
ıste bu tarzlara yapılacak tek bişi var be hocam sen de onları alaya alıp ısını gorcen sadece herkes hakkettıgını yasar

SysConfig

New member
Yürü be Aslanım : )

sihirbaz84

New member
Hocam helel sana bunlar sarmış etrafımızı ne yazık ki.Bizlerde bunun gibi kızlara yalakalık edip kaldırmıyalım biyerlerini demi!!!!!

timuçin670

New member
Yürü be hocam ya kim tutar seni ben bela bile okurum annem e bile çok kızgınım kadınların hepsi sabit kafalı aynı düşünce ve fikirdeler hiç birinin birbirinden farkı yok !

ahbap01

New member
baba büyüksün ellerine sağlık valla harika müthiş yürü bea kocum senin arkadanda bunları söyleyemeyen milyonlarca erkek var yüz bin oy benden sana

baba büyüksün valla harika yazmışşın ellerine sağlık

Burak

Uploader Team
ya sen ne dertliymişsin be bilader!
senin için normal sanırsam ama bana dert değil gördüklerim .. ;)

hocamm kız erkeğin karekterine göre davranır demek sendee bişşeyy varrr ben de biliyorum öylee kızlar olduğunu ama işi bil sen onları süründür yüz verme fazlaa öyle yaptığında tel acmadığında fln gerekeniii yappp yapamıyosandaa cıkma bencee yoksaaa insanı katilll ederlerr onlarr
pardon ya hepsini ben böyle yaptım zaten .. :p hakkımda yorum yapman için benim kızları tanıdğım kadar beni tanıman gerekir.. ;)

ozpek

New member
var mı böyle kızlar -yaratıklar denmeli aslında- allah tüm erkekleri korusun böylelerinden

HTML