Multivizyon 3 aylik key her gun yeni keyi girmelisiniz.

esculantum

New member
ömür01' Alıntı:
arkadaşım bunları yazmanıza gerek yok.zaten bulup yazsanız dahi yetişemezsiniz.çünkü durmadan key değiştiriyor.artık multiler yani TPS paketi yazılımla emu ile açıktır. cihazınıza ait en son yazılımı atın ve seyredin.yazılımları alttaki linkten bulabilirsiniz.takıldığınız bişey olursa sorun yardımcı olalım.saygılar.http://www.satplatform.com/
Kardeşim yardımların için teşekkürler .....:clap

atalay3650

New member
ömür01' Alıntı:
arkadaşım bunları yazmanıza gerek yok.zaten bulup yazsanız dahi yetişemezsiniz.çünkü durmadan key değiştiriyor.artık multiler yani TPS paketi yazılımla emu ile açıktır. cihazınıza ait en son yazılımı atın ve seyredin.yazılımları alttaki linkten bulabilirsiniz.takıldığınız bişey olursa sorun yardımcı olalım.saygılar.http://www.satplatform.com/

kardeş bu siteden hangi programı indirecegiz? birde bende goldmaster ve skystar2 var ancak internet baglantısı yok skystar2 den bu kanalları nasıl izleyebilirim?

ömür01

New member
atalay3650' Alıntı:
kardeş bu siteden hangi programı indirecegiz? birde bende goldmaster ve skystar2 var ancak internet baglantısı yok skystar2 den bu kanalları nasıl izleyebilirim?
atalay kardeş verdiğim siteden cihazınla ilgili en son yazılımı bulup cihazınıza atacaksınız.cihazınızın marka ve modelini daha ayrıntılı yazarsanız yardımcı olmaya çalışayım.ayrıca ss2 tv kartınla bu kanalları seyredebilmen için internet bağlantının olması lazım.saygılar.

tifani

New member
Bir acemi daha aranızda:) goldmaster fta 9450 yeni aldım 1 hafta oluyor bunu alırken herşey yüklendi ama multivizyonları açmıyor. nereden neyi nasıl yapmalıyım?

sesa

New member
Next 2000 cıs super plus kullanıyorum.Multivizyon için şifre girmeye gerek yok.Yeşil tuşa basın TPS UPDATE deyin biraz bekleyin,iyi seyirler.

serthar

New member
Arkadaşlar benim cihazım ora,sunny versiyonu yüklü.Keyler 32 hane ama benim viaccess şöyle Örnek : 000700 00 01ce02f198ef1986 bu şekilde bu 32 haneli keyleri nasıl girebilirim bi yardımcı olursanız sevinirim teşekküler.

cmevlut

New member
eline sağlık dostum benim uydu redline 9800
yukarıda barilen keyler 32 hane benim uyduda 18 karakter girilebiliyor
yardımcı olursanız sevinirim

kuzay

Pesimist
kardeşim multivizyonşuan da şifresiz yanın yapıyor o paket
açık şuan da artı xxl spice privete :D

alevimen

New member
bunlar eski kanka