Microsoft windows Vista hakkındaki tüm sorularını burdan verin cevaplıyayım

cengiz802

New member
paradox crack yapmışsın yani bir oem bios similasyonu o grup yazan yer linux için kullanılan bir bootloader yani crack bozuk :) yada senin makina yemedi onun yerine sana boot sonrası oem boot similatör deilde bir oem logo stamper crack yüklemeni tavsiye ederim.. bu sorunu gidermek için sistemi geri yüklü sanırım derine yazılmaı script o yüzden pc açılırken f8 bas güvenli modda aç... yada dvd yi tak boot et çıkan menülerde vista sistem onarımını seç....

Dostum dediğini yaptım ama bu seferde makinenin açılmaya başladığı "Verfiying DMI pool data" yazısı görünür görünmez orda kaldı. Kurulumu başlatıp onar dediğimde bu sürüm uyumlu değil diye bir mesajla karşılaşıyorum. Restore, düzgün çalışan son haliyle başlatma gibi seçeneklerde bir işe yaramıyor. Kurtarma cdsi diye bir 120mb civarında dosya olduğunu duydum boot edilebilir haline getiremediğim için onu kullanamadım. Tabi işe yarar mı bilmiyorum.

Son kullandığım cracki burdan aldım:http://www.hackhell.com/showthread.php?t=411925

Elimdeki vista dvdsini 32 ve 64 bit bir çok versiyonu içeren yine bu forumdan indirdim.

loli27

New member
acaba vista ile crackli oyunları oynamada bi sorun mu var. dün vista kurdum pc ye ama ne swat 4 ne de diğer oyunlarıma crack yapıp açamıyorum. çevrimiçi sorun arama penceresi çıkıyo sonrasında da. lütfen yarım

taximbjk

New member
arkadaşlar benim bazı sorularım olacak bu vistanın bir sürü modeli var ultimate starter home vb... vistanın hangi ürünü daha iyi sizce ve ultimate kurdum ama 30 gün içinde etkinleştir diyor nasıl olacak bu iş nasıl etkinleştiricem korsan cd den kurdum

Max Sound

New member
merhaba ben vistayı yüklerken bir anda karşıma 00xli hatalar çıkıyor anlamıyorum yardımcı olabilirmisiniz

önceden yüklediğim dvd ile şimdi tekrar yükleyemiyorum takıyorum bootla başlıyorum daha sonra dosyalar yükleniyor derken tam kopyalama başlıcak hata veriyor acaba neden olabilir...

arkadaşlar benim bazı sorularım olacak bu vistanın bir sürü modeli var ultimate starter home vb... vistanın hangi ürünü daha iyi sizce ve ultimate kurdum ama 30 gün içinde etkinleştir diyor nasıl olacak bu iş nasıl etkinleştiricem korsan cd den kurdum
en iyi sürümü ultimate crack ise aynı başlık altında yani vista başlığı altında bir sürü crack var en son olarak vista sp1 crack ilaç olarak bir konu açıldı oradan bakabilirsin

MMARJINALL

DeepHeLL GuArD
Dostum dediğini yaptım ama bu seferde makinenin açılmaya başladığı "Verfiying DMI pool data" yazısı görünür görünmez orda kaldı. Kurulumu başlatıp onar dediğimde bu sürüm uyumlu değil diye bir mesajla karşılaşıyorum. Restore, düzgün çalışan son haliyle başlatma gibi seçeneklerde bir işe yaramıyor. Kurtarma cdsi diye bir 120mb civarında dosya olduğunu duydum boot edilebilir haline getiremediğim için onu kullanamadım. Tabi işe yarar mı bilmiyorum.

Son kullandığım cracki burdan aldım:http://www.hackhell.com/showthread.php?t=411925

Elimdeki vista dvdsini 32 ve 64 bit bir çok versiyonu içeren yine bu forumdan indirdim.
kardeş tek çaren format atmak ozaman sistemin bootloader değişmiş :(

ohukan

New member
vista starterin etkinleştirilmesi için ürün anahtarı bulabilirmiyim yardımcı olursanız cok sevinir

spektator

New member
mmarjinall arkadaşım benim bi türlü çözemedigim bir sorunum var yardımcı olursan sevinirim. vista ultimate 64 bit işletim sistemi kullanıyorum ekran kartı 8800 gtx+core2duo 2.4 ghz işlemci ve 4 gb ram. ben örnegin mynet okeyde 3 tane oda acınca pc kasıyo ve donuyor. bu bi tek java uygulamalarda oluyor.tüm herşeyi java dahil güncelledim ama sorunum devam ediyor.bunun sebebi ne olabilir yardımlarını bekliyorum.şimdiden çok tşkrlerr.

MMARJINALL

DeepHeLL GuArD
mmarjinall arkadaşım benim bi türlü çözemedigim bir sorunum var yardımcı olursan sevinirim. vista ultimate 64 bit işletim sistemi kullanıyorum ekran kartı 8800 gtx+core2duo 2.4 ghz işlemci ve 4 gb ram. ben örnegin mynet okeyde 3 tane oda acınca pc kasıyo ve donuyor. bu bi tek java uygulamalarda oluyor.tüm herşeyi java dahil güncelledim ama sorunum devam ediyor.bunun sebebi ne olabilir yardımlarını bekliyorum.şimdiden çok tşkrlerr.
internet explorer mı kullanıyorsun bazen ie7 de seçenekler gelimiş sekmesinde java ayarlarında sorun ola biliyor...buda işlemciye yük bindiriyor...firefox kullanıyorsan o zaten bir müddet uzun bir müddet açıksa işlemciye yük bindirir bide java kullanıyorsan bir kaç. pencere off offf :)

seloaslan

New member
window vista home premium kullaniyorum ve ingilizce laptopumu amerikadan almistim
sorunum taskbar ile ilgili task barda hersey kilitli taskbardan hicbir sey tiklanmiyo ne sag tus nede sol tus sadece tiklandiginda tiklama sesi geliyo ilgili program yada dosya acilmiyo tamamen kilitlenmis durumda hic bir sekilde gorev cubugundan islem yapamiyorum bu durum benide kilitledi yardimlarinizi bekliyorum lutfen bana yardim edin cok fenayim

gknylmz74

Banned
merhabalar,

oturum açılırken parlayan vista logosunun ardından gelen logon ekranında bi anlık görüntü bozulması oluyor. ekranın büyük bölümü sihahlaşıyor. tabi bu anlık bi durum. sonrasında normal birşekilde oturum açılıyor. ama o görüntü kararması benim canımı sıkmış durumda.

bu konuda yapabileceginiz birşey varmıdır?

teşekkürler.

spektator

New member
internet explorer mı kullanıyorsun bazen ie7 de seçenekler gelimiş sekmesinde java ayarlarında sorun ola biliyor...buda işlemciye yük bindiriyor...firefox kullanıyorsan o zaten bir müddet uzun bir müddet açıksa işlemciye yük bindirir bide java kullanıyorsan bir kaç. pencere off offf :)
evet hem ie7 hemde firefox ikisinide kullanıyorum ama ikisindede var bu sorun :angry sorun javadanmı kaynaklanıyor acaba? ve vista ultimate için senin tavsiye ettigin java sürümü hangisi? şuan benim pc de Java 6.0 update 5 yüklü.

fufucum

New member
selam,
vista businessım var.media center yüklemek istiyorum.
acaba mümkün mü?eğer mümkünse nereden bulabilirim...

betho

New member
Ya bu vista xp nin yerini tutamaz diyorlar birde kurduktan sonra xpye dönülemiyormuş ne dersiniz.

tektr

New member
başlat menüsünde, en altta "Aramaya başla" kısmına daha önce silmiş olduğum bir dosya adı yazıyorum, arananlar arasında çıkıyor, ama silemiyorum. silmeye çalışıyorum "Öğenin konumunu denetleyip tekrar deneyin" hatası veriyor, aslında adresi bu "c:\users\xyz\appdata\roaming\microsoft\windows\recent" orda da yok.

yardımcı olursan sevinirim.

nunal1

New member
benim toshiba a200 1yx laptopum var.multimedya cubugu calışmıyor.windows media playerı tuşa basarak açamıyorum.ne yapmam gerekiyor?

titenyum03

New member
kardeş ben dün ğüncelem yaptım vista benim korsan ama bir güncelleme varmış ben onu yüklemişim ne yapa bilirim yardımın içi şimdiden teşekürler güncelleştirmede bu KB940510

tektr

New member
başlat menüsünde, en altta "Aramaya başla" kısmına daha önce silmiş olduğum bir dosya adı yazıyorum, arananlar arasında çıkıyor, ama silemiyorum. silmeye çalışıyorum "Öğenin konumunu denetleyip tekrar deneyin" hatası veriyor, aslında adresi bu "c:\users\xyz\appdata\roaming\microsoft\windows\recent" orda da yok.

yardımcı olursan sevinirim.

ya bana bu konuda yardım eden olmazmı yav?
çok birşey istemedik heralde.

MMARJINALL

DeepHeLL GuArD
ya bana bu konuda yardım eden olmazmı yav?
çok birşey istemedik heralde.
isim dosya dizinine kayıt edilmiş zamanı dolunca kendinden silinecek yada sen kayıt defterinden el ile sileceksin..bence bekle az bir müddet sonra gider çünkü sadece ismi var kendi yok :)

selam,
vista businessım var.media center yüklemek istiyorum.
acaba mümkün mü?eğer mümkünse nereden bulabilirim...
media center içinde default ta var nedemek istediğini anlamaıdm ben işletim sistemi olarakmı yükliceksin ??

merhabalar,

oturum açılırken parlayan vista logosunun ardından gelen logon ekranında bi anlık görüntü bozulması oluyor. ekranın büyük bölümü sihahlaşıyor. tabi bu anlık bi durum. sonrasında normal birşekilde oturum açılıyor. ama o görüntü kararması benim canımı sıkmış durumda.

bu konuda yapabileceginiz birşey varmıdır?

teşekkürler.
tabiki var bitmap dosyan bozulmuştur logon aramasında sistemin...hemen logon manager yada logon changer gibi bir program indir açılış resmini değiş yada üzerindeki default da tıkla düzelsin :)

evet hem ie7 hemde firefox ikisinide kullanıyorum ama ikisindede var bu sorun :angry sorun javadanmı kaynaklanıyor acaba? ve vista ultimate için senin tavsiye ettigin java sürümü hangisi? şuan benim pc de Java 6.0 update 5 yüklü.
üstadım tarayıcının java ayarlarını yaptınmı ??? bide dediğim gibi java anlık uygulamaları aynı birden çok kişiye kamera açmaya benzer bilgisayarda okadar port açmak her zaman mümkün olmaya bilir...sistemin port sayılarını overclockta etmen gereke bilir...

HTML