Messenger Plus! Live'la çevrimdışı oturum açanları görün !!

aliusakli

New member
dostum bu 8.1 messengerda plus yükledim ama inglizce .. turkcesini bilen varmı.. forumda bulamadım ya

wiseman

New member
Ya arkadaslar bende olmuyor bu olay ya! Kac arkadasın uzerınde denedım! ama cevrımdısılarken hıc ses yok! cevrım ısı olarak gırdıklerınde sarkı calmaya baslıyo! sızın oldu mu yardım please!

slntshdw

New member
çalışmıyor olabilir. çalışması için karşı tarafında msn plus kullanıyor olması gerekiyor. tavsiye edin.

Cicinho

New member
yok abi olmuo cevirim ici girince calio yoksa calmio yani malesef bilinmio kim cevirim disi diye

yinede tsk

chiron

New member
ya ustam bu plus' ı kaspersky virüs olarak görüyodu bi zamanlar zararsız bi yükleyiş tarzı olduğunu duymuştum ama açıklayabilirmisin

Hell

Başarıda bir sanattır.
chiron' Alıntı:
ya ustam bu plus' ı kaspersky virüs olarak görüyodu bi zamanlar zararsız bi yükleyiş tarzı olduğunu duymuştum ama açıklayabilirmisin

Messenger plus u bilgisayarınıza kurarken sponsor programların yüklenmesini kabul etmeyin.
Şayet kabul ettiğinizde birkaç spy yazılımı bilgisayarınıza yerleşiyor böylece kendi reklamını bilgisayarınızda zaman zaman çıkarabiliyor.

phalanx88

New member
bu olayı ben de cok oncelerı kesfetmıstım paylasımın ıcın saol.bikaç şeye degınmek ıstıyorum:D
şimdi ben bunu bi program hatası olarak görmüştüm önceleri ama sonra düşününce zaten sectgın kişi SIGN IN olunca ses calıyo.aslında hata falan yok cevrımdısı da gırse bırı cemrımıcı de sonuc olarak vatandaş SIGN IN oluyo.ama diğer taraftan aynı seyı sign out iin yaptıgımızda olmuyo maalesef:) çok onemli b ayrıntı deil ama canım sıkıldı bnm de bu saatte neyse hadı bakalım

yawuz_87

New member
çok teşekkür ederim hellboy726 ... dediğini yaptım çok da işime yaradı saolasın .. Allah sevdiğine kavuştursun :p ama bişey daha sorucam.. ben msn e girdiğmde, aradığım kişi çevrimdışı diyelim. onu nasıl anlicam ??? acemiliğimi hoş görün :))

Hell

Başarıda bir sanattır.
yawuz_87' Alıntı:
çok teşekkür ederim hellboy726 ... dediğini yaptım çok da işime yaradı saolasın .. Allah sevdiğine kavuştursun :p ama bişey daha sorucam.. ben msn e girdiğmde, aradığım kişi çevrimdışı diyelim. onu nasıl anlicam ??? acemiliğimi hoş görün :))

daha böyle bir özellik yok/ Keşfedilmedi. :goz:

drcivan

New member
selam ben programlardan plas a girerek özellikleri buldum özelleştiride buldum ama olay diye bir yer göremedim bu ayarlar nerden nasıl yapılıyor şimdiden teşekkürler

safa292

New member
:biggrin arkadaşlar boşuna uğraşmayın çalışmıyor.Hatta çevrimiçi gireni de çevrimdışı girmiş gibi gösteriyor.Siz de atlayınca karşıdaki noldu faln diyor.