Messenger Plus! Live'la çevrimdışı oturum açanları görün !!

Hell

Başarıda bir sanattır.
Ön Söz
Kullana bilmeniz için; MSN PLUS yüklü olması lazımdır...

plus live in belirlediğiniz kişi veya kişilerin yaptığı eylemlerden sizi haberdar etmek için olay bildirimleri hizmeti var.

plus/özellikler/özelleştir/olay uyarıları gelen sayfaya ekle diyoruz istediğimiz kişi yada kişileri seçip ileri diyoruz. gelen sayfada kullanıcı oturum açtı yı seçip devam ediyoruz ses ile bilgilendirmenin altındaki "bu olay meydana geldiğinde bir ses çal" kutucuğunu seçiyoruz. ve gözat (....) dan "desteklenen uzantılara göre bi ses" seçiyoruz ve ileri diyoruz bu uyarı asla zamanaşımına uğramazı işaretliyoruz uygula sonra tamam oturumu kapaltıp tekrar açıyoruz. bundan sonra kullanıcı ister çevrimdışı ister çevrimiçi oturum açsın belirlediğiniz ses çalacaktır. ses çaldığı halde oturum açma bilgisi gelmediyse çevrımdışı girmiştir.

NOT:yalnız kendi pc de ikinci bir oturum açıp denerseniz göstermiyor
MSN PLUS yüklü olması lazımdır... Kolay Gelsin..

resimli anlatım için birsüre beklemeniz gerekebilir şu anda yapamıyorum ama anlamıyıcak birşey yok basit vede kolay iyi çalısmalar.

myangel1981

New member
eyvallah kardeş senin bilgilerine güveniyorum insallah çevrimdışı girenleri bu şekilde anlarım

Sineksavar

New member
bende şu an iki oturum açık onun için hiç denemeyim sagol ilerde deniyecem ama sen şu resimli anlatımı bir yap artı plus u nasıl yükleyecegiz teşekkürler.

oFfSpR!nG

O şimdi ASKER!
ellerine saglik hocam..

ne zmndir ariodum walla :)

alpgg

New member
güzel çalışma eline saglık

yagmurROCK

New member
süper ama...benım işyerı mekanmda hoperler yok e ben napcamm...o üsteki linki tıkldım yaptım sanırım eetkılı deıl:(

emrah538

New member
Arkadaşlar sadece ses deil kişi oturum açtığında altta mesaj kutusu çıkmasınıda sağlayabilrisiniz çok teşekkürler gerçekten çalışıyor ve çok güzel bişe

berk10000

Banned
hocam eline sağlık fakat plus/özellikler diye bir yol bulamadım.Plus yüklü.....
nereden gireecez acaba.........

CINZANO

New member
denedik aynen olmuyor...arkadaşa çevrimdışı açtırıyorum görmüyor,çevrimiçi zaten görünüyor verdiğim seste çıkıyor ama çevrimiçi...olmadı yani

Hell

Başarıda bir sanattır.
CINZANO' Alıntı:
denedik aynen olmuyor...arkadaşa çevrimdışı açtırıyorum görmüyor,çevrimiçi zaten görünüyor verdiğim seste çıkıyor ama çevrimiçi...olmadı yani

şu anda hala kullanmaktayım problemsiz bir şekilde çalışıyor.

bim_28

Altın Üye
Artık Msn de invisible dolaşmaya bile rahat yok...

Hell

Başarıda bir sanattır.
berk10000' Alıntı:
hocam eline sağlık fakat plus/özellikler diye bir yol bulamadım.Plus yüklü.....
nereden gireecez acaba.........
messenger'ı açın Plus 'a Tıklayın preferences 'i seçin..

örnek resim:

WXYZ' Alıntı:
Bende arkadaşa çevrim dışı açtırdım görmedi malesef
Belirlediginiz kisi(ler'den biri) oturum actiginda secmis oldugunuz ses calar. Uyari almazsaniz ".... oturum acti" diye, kisiniz cevrimdisi oturum acmis demektir. Ses calmadi mi?

junior_l3oss' Alıntı:
böyle saçmalık olmaz da ondan : )
öylede bir olurki...

WXYZ

New member
Arkadaş sende oluyor anladık ama malesef bende birkaç kere denedim olmadı çevrimiçi açtıgında seste var görüntüde ama çevrimdışında tık yok

CINZANO

New member
evet bendede hala olmuyor dediğin ses çalıyor fakat kişi çevrimiçi açmış oluyor,çevrimdışı açtıgında görünmüyor....ben vazgeçtim.....oynamıyom