Messenger Plus! Live İle IP Bulma !! IP bulma işini çok kasıcı bulanlara;)

jager_wolf

New member
bende msn 8.5 yüklü ondan mı bulamadım start yazıyısını videosu fln yok mu beyler acaba yüklendi gözüküyor ama gerisi olmadı

deryaertem

New member
ya ben kurdum pc ye ama hala nasıl ıp gorecegımı anlayamadım resımde gosterdıgınz gıbı kurdum ama tıtrasım olanyerde bişiler secilecek yazılıyor..onu daha ayrıntılı anlatırsanız sevinirim:saskin

nightmare_905

New member
bende bulamadım arkadaşlar program resimdeki gibi açılıyor ama arkadaşla denedim burdaki iplerden hiçbiri onunki değil nasıl yapacağız daha ayrıntılı anlatsanız acemilere?

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
bende bulamadım arkadaşlar program resimdeki gibi açılıyor ama arkadaşla denedim burdaki iplerden hiçbiri onunki değil nasıl yapacağız daha ayrıntılı anlatsanız acemilere?
garanti sonuç almak için karşı tarafa herhangi bir dosya gönderin..

resim müzik program, farketmez... o zaman IP çıkacaktır..

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
Yanlıs İP verdi?
yanlış IP vermemiştir.. sen oradaki IP'ler içinden yanlış olanı seçmişsindir..

yukarıda yazdım, eğer alamıyorsanız IP'yi garanti sonuç için karşı tarafa herhangi bir dosya gönderirken deneyin..

murder

New member
yanlış IP vermemiştir.. sen oradaki IP'ler içinden yanlış olanı seçmişsindir..

yukarıda yazdım, eğer alamıyorsanız IP'yi garanti sonuç için karşı tarafa herhangi bir dosya gönderirken deneyin..
evet aynen öyle yapınca oluyor. değilse start refresh deyince boş boş bekliyor. ama bir dosya gönderimi başlatınca tak diye kendi veriyor ip adresini. emeğinize sağlık...

hakan2534

New member
ben bu scripts i arıyorum bi türlü indiremedim kendi sitesinde silinmiş galiba bunu indirebilicem başka bir adres yokmu yardımcı olursanız sevinirim....

ReCrUiTs

New member
cok sagol ıp bulunuyo ama kimin ıp sini buldugunu nerden anlicaz..Konusma penceresinden actıgımız kişiyi bulmuyo 2 farklı kişide de aynı ıp buldu bende

murat%

New member
bu programla gizli webcam izleye bilirmiyiz eger izleyemezsek gizli webcam açan program var mı elinizde ?????