Messenger Plus! Live İle IP Bulma !! IP bulma işini çok kasıcı bulanlara;)

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
Netstat komutlarıyla boğuşmadan, başka programlar içinde kaybolmadan direk plus yüklü

msn'imiz üzerinden rahatlıkla karşı tarafın IP'sini bulabiliriz. Programımızdan bir caps:

Kullanımı:

Messenger Plus! Live'e ait bir Script olduğu için, öncelikle Mesenger Pulus! Live

Bilgisayarınızda Kurulu Olmalı.

Ardından indirdiğiniz Script kurulu olmalı.

Messenger Plus Live Tercihler/Scriptler kısmaında IPGet Çalışacak şekilde işaretlenmelidir

(Script aktif hale getirilmezse çalışmaz...) Yükleme işlemini bitirdik...

Şimdide kullanmaya kısaca deyinelim..

Biriyle konuşurken (Konuşma penceresindeyken) Aşağıdaki Messenger Plus Live Simgesine

(Titreşim yollama, ifade gönderme gibi simgelerin bulunduğu kısımda) Tıklayıp IPGet/IP

Connections/Start Refresh
diyoruz.... Hepsi bukadar...

hellboy726' Alıntı:
Kurulum için alttaki Resimlerde bulunan sıralamayı takip edin ;

Messenger ve plus son sürüm download: http://www.hackhell.com/showthread.php?t=252702
Tüm windows sürümleri (Vista dahil) üzerinde çalışmaktadır.

Kolay gelsin..

Direk download: http://rapidshare.com/files/83188547/IPGet_1.50__by_TuRK_HaRD.rar

rar şifresi: turk_hard

Not: Bu script forumda Hellboy tarafndan verilmişti, fakat capsların silinmesi ve konunun

gerilere düşmesi üzerine tekrar günyüzüne çıkartmak istedim.. Ayrıca yeni vereceğim

programlarda da kullanacağımız bir yöntem olması nedeniyle de..

SickDreTh

Altın Üye
elıne saglık turkhard..cok yardımı dokunacak bu ısın:D

1sc0rp!tX

Altın Üye
Bildiğim bir script..

ELlerine saglık ;)

GANDALF383

New member
abi indirdimde açamadım kurlumuo bu şey IPGet 1.11.plsc die bişe kuramadım yardı metsen :D yada ben anlaamdım kurlumu napcam bu ineni

pori

New member
SickDreTh' Alıntı:
elıne saglık turkhard..cok yardımı dokunacak bu ısın:D

hani benim IP zaten sende vardı .. ben nie yapamadım :hadiordan
sorduğum soruya bile cewap veremedin :hadiordan

GANDALF383

New member
abi peki ben start refresh dedim bir sürü ip var nerdeki ip konuştuum kişinin ip si ve ip yi buldum diyelim nası gircem bilgisayarına :D bunların cevabını verirsen 5 teşekkürler edicem

cypriotsts

New member
karde$ bu sorduklarini bulabilirsin forumlarda ayrica 1 den fazla te$ekkur olmuo bildiim yanli$im warsa duzeltinn :D

Hell

Başarıda bir sanattır.
GANDALF383' Alıntı:
abi peki ben start refresh dedim bir sürü ip var nerdeki ip konuştuum kişinin ip si ve ip yi buldum diyelim nası gircem bilgisayarına :D bunların cevabını verirsen 5 teşekkürler edicem

herseyi devletten beklememek lazım :)
www.hackhell.com/search.php

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
cirqn_qraL' Alıntı:
Emegine saglik. Peki IP mizi göstermek istemiyoruz mesela onu gizlemek icinde bir yöntem varmi?
proxy kullanarak nete bağlanabilir,

veya hide ip tarzı ip changer programları kullanarak ip adresinizi değişik gösterebilirsiniz..

BoraBoriS

New member
ya arkadaşım kusura bakma fazla bilmiorum :D bu resimlerde annatmısın ama hatta 1 - 2 falan demişsin 2 yazan yere girince napıcam ne sçicem ordan bide refresh nerde??¿

cagrininki

New member
merhabalar ipget kullanıyorum karşı tarafın ipsini öğreniyorsun ama bilgisayara nasıl gireceğiz ip numarasını explorera yazınca modemin sayfasına giriyor

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
cagrininki' Alıntı:
merhabalar ipget kullanıyorum karşı tarafın ipsini öğreniyorsun ama bilgisayara nasıl gireceğiz ip numarasını explorera yazınca modemin sayfasına giriyor
sadece IP alarak bilgisayara giremezsin..

modem sayfasına girebilir, bilgisayarda açık port bulabilirsen bağlanırsın belki..