Messenger Discovery Live -ÖzeL HackheLL Sayfası! Kaçırmayın! (Live Messenger Uyumlu)

mexpeyn_35

New member
ya hell boy benim bi sorunum var msn discovery açıyorum şu uyarı geliyor ama

oturum açmış deilsiniz.
bu özelligi açabilmeniz icin oturum açmanız gerekmektedir diyo

msn im açık olduğu halde sorun nedir acba

thunder80

New member
mexpeyn_35' Alıntı:

oturum açmış deilsiniz.

arkadaslar bende de aynı sorun var bunun nası halledileceğini bilen varsa yazsın şu formada rahat edelim :)

Ares_hackk

New member
Şey saygısızlık etmek istemem ama bunun aynısını ben konumda belirtmiştim :/ Yinede emeğine sağlık... :/

Hell

Başarıda bir sanattır.
Şey saygısızlık etmek istemem ama bunun aynısını ben konumda belirtmiştim :/ Yinede emeğine sağlık... :/
ciddi şekilde dosya paylaşım hızı yavaşladı. sizde de böyle mi ?
aynı sorun bende de var yardım edin ya oturum acık ama oturumu acman gerekiyo diyoo yahuuu

oturum açmış deilsiniz.

MessengerDiscovery Live 1.3 sürümünde, eklentinin Windows Live Messenger'la bütünleşip bütünleşmediğini anlamanın pratik bir yolu var.

MessengerDiscovery Live sembolü > Bağlantı Bilgisi ekranına girdiğinizde kutucuk içinde bazı rakamlar görüyorsanız, MessengerDiscovery Live eklentisi aktif ve çalışır durumda demektir.

Dosya transferlerindeki yavaşlık problemi bu sürümde de giderilmedi fakat kısmen bir çözüm sağlandı.

MessengerDiscovery Live sembolü > MessengerDiscovery'i Kapat seçeneğini kullanarak, MessengerDiscovery Live aktif olmadan Windows Live Messenger oturumu açabilirsiniz. Böylece dosya transferlerinde bir yavaşlık söz konusu olmayacaktır. Aynı adımı izleyerek MessengerDiscovery Live'ı tekrar aktif edebilirsiniz.

Bu problem kesin olarak MessengerDiscovery Live 2.0 sürümünde giderilmiş olacaktır.

deryaertem

New member
merhablar

discoveryde benı kım sılmıs kım engellemış gorebılıyordum daha onceden kulladıgım surumde suan o ozellıgı bulamadım bana yardımcı olursanız sevinirim

katakulli

New member
your contact list first needs to be updated. please try again in 2 minutes diyor.
Kişi listemi nasıl update edebilirimki:( (bu msn de sadece 1 arkadaşım var)
Diğer msn adresimde 100 kişi var ama discovery lice sadece bir kişiyi görebiliyor:( bunu nasıl düzeltebilirim?

Hell

Başarıda bir sanattır.
adreslerdeki dosyalar silinmiş tekrar yüklemeniz mümkün mü?? teşekkürler
http://rapidshare.com/files/59354348/msvbvm60.zip

your contact list first needs to be updated. please try again in 2 minutes diyor.
Kişi listemi nasıl update edebilirimki:( (bu msn de sadece 1 arkadaşım var)
Diğer msn adresimde 100 kişi var ama discovery lice sadece bir kişiyi görebiliyor:( bunu nasıl düzeltebilirim?
2 dakka sonra tekrar deneyin bakalım ne olacak :goz:

katakulli

New member

Hell

Başarıda bir sanattır.
olmuyo:( offline gözüküpte online olanları görmemin başka bir yolu yok midur daa :vur
msg plus ile mümkündü. Bu bölümde verdiğim konuda anlatmıştım. Ancak artık o yöntemde geçerli değil. Beklemede kalmalıyız.

cccp

New member
windows live messenger ve messenger discovery live kullanıyorum . listemden sildiğim bir kişinin ( ayrıca oda beni sildi ) online olup olmadığını nasıl görebilirim ayrıntılı olarak cevaplarsanız sevinirim . cevap için şimdiden binlerce kez teşekkür ederim saygılarımla .