Messenger Discovery Live -ÖzeL HackheLL Sayfası! Kaçırmayın! (Live Messenger Uyumlu)

Hell

Başarıda bir sanattır.
Messenger Discovery Live -ÖzeL HackheLL Sayfası! Kaçırmayın! (Live Messenger Uyumlu)

Windows Live Messenger 'ile Uyumlu Discovery Tanıtım Sayfamıza Ulaşmak için Tıklayın!

Windows Live Messenger 8.1 ve Windows Vista ile tamamen uyumlu MessengerDiscovery Live 1.3 (MDL_1.3.0310.exe) sürümü, resimli anlatımı ile birlikte kullanımınıza hazırdır.
Web sayfamızda geniş özellikler ve download bölümü bulunmakta.. incelemenizi öneririm ; tiklayınız..

Not: Messenger 'ın Son sürümünü bilgisayarınıza inndirmek için ;
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=252702

MessengerDiscovery Live 1.3 sürümündeki temel değişiklikler/yenilikler:

+ Görüntü adları ve kişisel iletiler için yeni 'Geçmiş' özelliği
+ Windows Vista desteği
+ Ayarlar menüsüne eklenen daha fazla seçenek
+ 'Görüntü Resimleri' bölümüne eklenen "Farklı kaydet..." seçeneği
+ Kullandığınız yazı tipini (font) karşınızdaki kişiye göndermenizi sağlayan !font komutu
+ Komutlara ve bazı kısayollara ulaşabileceğiniz 'konuşma pencerelerindeki MDL sembolü'
+ Bazı arayüz değişiklikleri (Not: Resimli anlatımın bazı bölümleri de bunlara bağlı olarak yenilenecektir.)
+ Yeni 'Bağlantı Bilgisi' özelliği
+ 1.2 sürümünde bilinen 20'den fazla hatanın giderilmesi

Download :
http://rapidshare.com/files/34414531/MessengerDiscovery_Live_1.3.0310.zip.html

Yada:
http://www.speedyshare.com/521215186.html

/web sayfamıza anlatım eklendi..tıklayınız..

Hell

Başarıda bir sanattır.
Messenger Discovery Live ....© heLLboy726

Windows Live Messenger 'ile Uyumlu Discovery Tanıtım Sayfamıza Ulaşmak için Tıklayın!

!imitate komutu:
Arkadaşlarınızdan birine konuşma penceresi açın. Size bir ileti göndermelerini sağlayın (aksi halde font tipi ve rengi seçilemeyebiliyor). Ardından !imitate mesaj yazarak karşınızdaki kişiyi taklit edin. Örnek: !imitate itiraf ediyorum, sana aşığım... Her seferinde mesajınızın başına !imitate yazmak yorucu geliyorsa, !autoion yazıp enter'layın. Her iletiniz karşınızdaki kişi tarafından gönderilmiş gibi görünecektir. Kapatmak için !autoioff yazıp enter'layın.

Konuşma penceresini kapatan kişiler hakkında uyarı almak:

Ayrıca bu durumdan karşınızdaki kişinin haberi olmuyor.

Kişilerinizden birisi sizi sildiğinde uyarı almak:

Anında aşağıdakine benzer bir uyarı alacaksınız:

1sc0rp!tX

Altın Üye
HEll Süpersin ;)

Yükledim ve Şöyle Bir hata çıktı..GAliba sorun benim pc de..

Ne bu yaff :saskin

Hell

Başarıda bir sanattır.

gblg

New member
arkadaşlar ben yeni format attım henüz oturum açmadınız için kullanılamıor dior ne yapmalıyım biri aydınlatsınnn

1sc0rp!tX

Altın Üye
Sorun halledilmiştir..
Thx HEll ;)

1sc0rp!tX

Altın Üye
Dostum sende Şu an live messenger yüklü mü ?

YA da yüklüyse oturum açıkken programı kurman gerekiyor..

gblg

New member
oturum açmış değilsinizbu özelliğikullanabilmek için oturum açmış olmanız gererkior die bi uyarı verior
ve suan bende windows live messenger yüklü

gblg

New member
arkadaşlar bu bnm sorunun bi çözümü yok anlaşılan ...
diorum ki msn discoveryi yükledim msn de oturum açmış durumdayım ama msndiscoverynin özelliklerini kullanmay çalışırken hepsinde aynı hata discovery de oturum açmadınız için özellikleri kullanamıosunuz dior....
ya biri bana yardım etsin gözünüzü sevimm.....

conqierors

New member
!imitat eyi daha önce denemiştim aama olmamıştı önce karşıdan ileti almamız gerekiyormuş :D şimdi denedim oldu saolun

mert.akdag

Banned
msn discovery'nin bilinmeyen yönleri

- Sahte Hata Mesajı Yollamak
Sahte bir hata mesajı yollamak için:
Görüşme penceresinde ' !error ' komutunu yazmaniz yeterli.
Ardından istediğiniz mesajı yazıp entera basin.
Örnegin;
!error Sistem beklenmeyen bir hata ile karsilasti ve kapatilacak..!
- WinAmp'ta çalan parça nickname'iniz olsun
Görüşme penceresinde ' !winamp ' komutunu yazınız
Ardından istediğiniz mesajı yazıp entera basin
Parçalar değiştikçe nickname'iniz de otomatik olarak değişir. Desteklenen WinAmp sürümü v5.
Örnek: !winamp Ali z listening to ;

bu özelliği kapatmak için: Konuşma pencersinde !winamp off yazıp enterlayın
- Alıntı mesaj yollama
Karşınızdaki kişinin son 4 mesajını "alıntı" yaparak tekrar ona yollamak için ise ;
!quote 1 (...2, ...3, ...4)
- Görüşme pencerisinden kişi bilgisi alma
Görüşme yaptığınız kişi hakkında bazı bilgiler ekrana listelenir.
Komut: !info
Örnek:
MessengerDiscovery:
Contact email: example!!!!!!!!!!!!!
Contact nick name: example!!!!!!!!!!!!!
Contact font: Long Hand
Bold: False
Underline: True
Italic: False
Character set: UTF-5

- Yazılan her mesajın farklı renkte gönderilmesi
Özelliği açmak için: !randcolor yazıp enter'a basın
Özelliği kapatmak için: !randcolor off yazıp enter'a basın
- Görünürlük/Görünmezlik Modu
Konuşma esnasında !invisible komutunu yazıp entera basarsanız , o kişi sizi cewirimdisi gorur fakat hala mesajlaşibilirsiniz. (sesli görüşme ve web cam acık ise kapanir)tekrar görünür olmak için
!visible yazıp entera basın.
- Çok satırlı nickname
MSN Messenger/Araçlar/Seçenekler altındaki Görüntü Adı: kısmındaki nickname'inize \n eklediğiniz zaman \n den sonraki kısım bir alt satırda görüntülenir.
Örnek:
dolle/nwoarst
"dolle
woarst"
Çok satırlı nickname'iniz, durumunuzu deiştirdiğiniz zaman özelliğini yitirir. Korumak için oturumunuzu kapatıp yeniden açın.
- Sahte Uygulama Başlatma Daveti Yollama
!fakeapp komutunu girip ardından herhangi bir mesaj ekleyin.
örnek:
!fakeapp pasta yeme yarışı
karşı tarafa kabul et/reddet seçeneğini içeren pasta yeme uygulamasını başlatması için sahte bir davet yollanacaktir.
-Karşıdakinin adına konuşma yapmak için !imitate yazıp bir boşluk bırakıp mesajınızı yazın
NOT:Yazılan mesajı karşı taraf göremez ama karşıdaki çevrimdışı veya boşta durumunda ise !imitate komutunu görebilir kendinizi ele vermeyim
-!imitate komutunu otomatik yapmak için !autoion yazıp enter basın bundan sonra yazdıklarınız oyomatik olarak karşıdaki tarafından yazılmış gibi görülecek bu durumu kaldırmak için !autoioff yazıp entera basın bu durum kalkar yazdıklarınız normal olarak görülür
-Otomatik cevabı açmak için !autoresponse yazıp bir boşluk bırakın ve mesajınızı yazın karşıdaki her ileti yazdığında otomatik cevap yollanacaktır.Bu durumu kaldırmak için oturumunuzu kapatmanız gerkekiyor.iyi paylaşımlar..

artık tşk butonuna basarsınız :D

Hell

Başarıda bir sanattır.
Discovery başlığı ile birleştiriyorum.

dursun

New member
çok güzel hell eline sağlık yanlız ingilizce olduğu için biraz zorlanıyorum :)

azrail_vn

New member
Merhaba arkadaslar bende lisansli Norton antivurus programi var ve her seferinde discovery icin trojan uyarisi veriyor. subseven trojani diye ismini cikartiyor. yuklerken sorun cikmiyor ama kullanirken arada hep cikiyor bu yazi. en sonunda pc dayanamadi ucurmus exe sini. kullaniyordum ama icimde hep bi suphe vardi acaba neden oldugunu biliyor musunuz gercekten guvenli mi ?

goekhan

New member
yaa hellboy abi bi sorun var..bende messenger son sürümü. discovery kurdum ama hep messenger girmediniz diyor onun icin bu funktion lari kullanamiyorsunuz diye. ne yapmam gerek...