Messenger Discovery Live -ÖzeL HackheLL Sayfası! Kaçırmayın! (Live Messenger Uyumlu)

elfevaid

New member
arkadaşlar bu bnm sorunun bi çözümü yok anlaşılan ...
diorum ki msn discoveryi yükledim msn de oturum açmış durumdayım ama msndiscoverynin özelliklerini kullanmay çalışırken hepsinde aynı hata discovery de oturum açmadınız için özellikleri kullanamıosunuz dior....
ya biri bana yardım etsin gözünüzü sevimm.....
arkadaşlar o sorun çok basit bi şeyden kaynaklanıyomuş bende de vardı şimdi çözdüm...
sağ alltaki discovery iconunun üstüne gelin sağ tıklayın en altın bi üstünde küçük yazılarla yazılmış olan "messenger discovery i kapat" diye buton var ona tıkladığınızda yanındaki yer X(çarpı) yada tik işareti olur.SİZ X haline getirin ki discovery çalışsın...Umarım anlaşılmışımdır...

BURAK212

New member
öncelikle şunu sölım vala buda bu kadar konu var nasıl yetışıyosun anlamadım ama kocaman bi teşekuru ve kolay gelsını hak etın geliyım benım soruna şimdi msn live 8.5 yükledım ve tabi ona uyumlu discovıyırı
sol üst köşede discoverıyı yazısı çıktı ama menu çubuhu çıkmadı yani kulanamıyorum : ) acaba yanlış bişeymı yaptımmıki acaba bakıyom bakıyom bulamadım

manisalı m

New member
çok saol hellboy valla ben kurdum çalışıyo sorun yok bende uzun zmndan beri bunu arıyodum geröekten çok saolllllllllllllllll

hknkskn

New member
Arkadaşlar size bir soru sormak istiyorum eğer burası yeri değilse kusura bakmayın.Discovery Live kullanıyorum.Dün akşam 8 kadar tanımadığım kişi bende konuşma penceresi açtı diye göründü. Bu adresleri ilk defa gördüm şimdiye kadar msn listeme eklemediğimden %100 eminim. Ayarlarıma baktım beni yalnız izinli listemdekiler görebilir ayarlı ve sadece listemde olanlar görebilir. Bu nasıl oluyor anlamadım.Bilen varsa bir açıklama yapabilirse sevinirim.