MektuP arkadaŞı arıyorum!

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Mektup değiLde msn arkadaşı arayanLar dr.mud'a uLaşabiLir çok yoğun şekiLde kişi Listesini geLiştirmek istiyordu 1 2 gün öncesinde..:sigara:

icemen

New member
MozoLe Miяach;5314081' Alıntı:
Mektup değiLde msn arkadaşı arayanLar dr.mud'a uLaşabiLir çok yoğun şekiLde kişi Listesini geLiştirmek istiyordu 1 2 gün öncesinde..:sigara:
bekliyorum.

Mektup da yazarım ama yazım çok kötü hayattan soğuturum. Msn okunaklı çok süper. bakın bakın hemen de nasıl giriyorum muhabbete benden iyi yazışma arkadaşı olmaz. haa reel de arkadaş olucam derseniz yok aga olmaz o :bored:

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
bekliyorum.

Mektup da yazarım ama yazım çok kötü hayattan soğuturum. Msn okunaklı çok süper. bakın bakın hemen de nasıl giriyorum muhabbete benden iyi yazışma arkadaşı olmaz. haa reel de arkadaş olucam derseniz yok aga olmaz o :bored:
Nigga oLmadı ama,koşuLLarına saymayacakmısın ??

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Sadece senin koşuLsuz sevmen yeterLi oLmuyor ama kadim dostum benim,bunu sende en az benımkısı kadar ıyı bıLıyorsun..(=

O yüzden napıyoruz ?? tüm kapıLarı birer birer o sıfatLarın yuzune kapatıp egomuzu tatmin ediyoruz..:sigara:

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Parfümünden sıkmayıda ihmaL etme..SatırLar sen koksun ruhuma işLesin..:laugh:

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Beni yak herşeyi yak mektubun ucunu biLe yak uLan..!!:sigara:

guwenk

New member
-----

Ben seninle mektup arkadasi olabilirim. Mail adresimi yazayim sana oradan irtibata gecelim. Adreslerimizi alip mektup yazmaya baslayabiliriz. Bende senin gibi mektup arkadasi ariyordum, bi tane site de 1.75 boyunda memurum. Benimle cok farkli deneyimler yasamak isteyen bayan mektup arkadaslari ariyorum yazmis essegin biri :)

[email protected]

bilmemki20

New member
:dddd

eskişehirde okuyan bi ogrenciyim hayattan gercekten bunalmıs bi haldeim mektup arkadsı bulabilmek icin bile interneti kullanmak canımı sıksada internet yasamdır ama mektuplasmak cok daha güzel bi duygu bence kücüklügümü özledim bana mektup yazmak isteyen olursa pmden mesaj atabilir adresimi yollarım herkese güzel günler bugün olan kandilinizde kutlu olsun!
Ya bende arıom :p:durdurun:durdurun

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
Ulan foruma adam gibi user bulamıyoruz,hortlayan başlığa bak :)

yavuz_28

New member
Hemde ne hortlamak konu ölmüs dirilmis ölmüs hala hortlatmak icin cabalayanlar var yazan zaten mefta olmustur :)