MektuP arkadaŞı arıyorum!

ysfky87

New member
eskişehirde okuyan bi ogrenciyim hayattan gercekten bunalmıs bi haldeim mektup arkadsı bulabilmek icin bile interneti kullanmak canımı sıksada internet yasamdır ama mektuplasmak cok daha güzel bi duygu bence kücüklügümü özledim bana mektup yazmak isteyen olursa pmden mesaj atabilir adresimi yollarım herkese güzel günler bugün olan kandilinizde kutlu olsun!

bjkemal

''ѕσ¢¢єя ѕüρєяѕтαя''
harbimisin ya =)
ii fikir aslında ama ben uraşamam inşş. arkadaş bulursun =)

ysfky87

New member
Harbiyim. Neden olmayayım ki? Bişeyleri özledim emin olabilirsin.... Cvp atmak icin ugrastıgın icin genede saol!

LoTaR

New member
Çok Öncelerden Mektup Arkadaşlığı Yaptığım Bir Dostum Vardı..

Şimdi Msn Arkadaşım Oldu :)

Ama Hala Arada Birde Olsa Eskileri Hatırlamak Amacıyla Mektup Yazarız Birbirimize..

Mektup Arkadaşlığı Hiçbirşeye Değişilmez Bir Mutluluktur Buna Emin Olun..Herhafta Postacının Gelmesini Beklemek Bile Ayrı Bir Zevkti Benim İçin..

İnşallah Güzel Bir Mektup Arkadaşı Bulursun..Bol Şanslar..

ysfky87

New member
saol lotar kim oldugu önemli deil arkadasım olmadıgı icinde deil seninde dedigin gibi mektup arkadaslıgı gercekten baska bisiy inş bulurum bekliorum 4 gözle arıyorum vede

bende biriyle msn de tanıştım,mektuplaşıyoruz hala.
farklı bi duygu.şu sıralar sabit bi ikametgahım olmadığı için sekteye uğradı :))
umarım bulursun diyenlerden olucam malesef :)

| PoSeiDoN |

gσd σŦ тнє &#1109
Arkadaş Sitesi SAndı SAnırım Burayı :D

Tunyukuk

New member
Arayan Bulurrrr
Kolay Gelsin Demek Kalır Bize Deee

ysfky87

New member
ilginç cevaplar gelmiş sadece burda aramıyorum emin ol ama teknoloji adı altında yeteri kadar yozlaştık bir insana mektup göndermenin ne oldugunu bilmeyen bi nesil yetişiyo isteyen istedigi gibi anlasın ama ben bulmak icin ugrasacagım

meleknur40

New member
Yaşamımıza giren elektronik dünya gün geçtikçe koparıyor insanları gerçeklerden. El yazımı özledim, kösnül bir öpücük gibi konduracak bir pulu özledim, bir hemşirenin cebine benzeyen beyaz zarfı, mektup almanın ya da beklemenin heyecanını özledim. Yazmayı özledim. Bir arkadaş arıyorum mektuplaşacak. Uzaklardan satılar alayım, uzaklara yazayım istiyorum...

YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM.......

herroli

Türkoğlu Türk
Teknoloji gelişti,hadi telefon filan deseydin belki bulabilirdin ama....
Mektup zor gerçekten...
Ama yinede allah kolaylık versin,biri çıkar belki karşına :goz:

yassi

เll๔є שคtค&#36
benimde bi arkadasim vardi senelerce mektuplastik :) kuran kursundan bir arkadasimdi en son adresim degisecek dedi sonra benimki degisti derken aradan en az 5 yil gecmistir

sagol ya o günleri hatirladim :D

yyildirayy

Moderator
Haklısında artık mektup diye bişey kalmadıki

msn, mms, sms yerini aldılar
ha bu arada 3g de çıktı görüntülü :)

oLdness_07

The Darkness
Arkadaşı ciddiye almayanları kınıyorum,
İnsan bazen zor duruma düşebilir.Bu olagan bir durum.Birgün bizim de başımızada gelir
zihniyetiyle cevap vermek her zaman oLması gerekn
Ölümlü dünya.Kimin ne olacağını kimse bilemez...

Umarım aradığını buLursun arkadaşım =)

meleknur40

New member
Harbiyim. Neden olmayayım ki? Bişeyleri özledim emin olabilirsin.... Cvp atmak icin ugrastıgın icin genede saol!
Yaşamımıza giren elektronik dünya gün geçtikçe koparıyor insanları gerçeklerden. El yazımı özledim, kösnül bir öpücük gibi konduracak bir pulu özledim, bir hemşirenin cebine benzeyen beyaz zarfı, mektup almanın ya da beklemenin heyecanını özledim. Yazmayı özledim. Bir arkadaş arıyorum mektuplaşacak. Uzaklardan satılar alayım, uzaklara yazayım istiyorum...

ben emıne 17 yasındayım bu sene lıse 3 öğrencısıyımm gercektenn bendee tıpkı eskılerrrdee olduguu gıbı mektuplaşmak postacı yolu beklemek ıstıyorumm :))) :ask::ask::ask:

MeRTeR_HaKaN

"Özel Harekat"

ben emıne 17 yasındayım bu sene lıse 3 öğrencısıyımm gercektenn bendee tıpkı eskılerrrdee olduguu gıbı mektuplaşmak postacı yolu beklemek ıstıyorumm :))) :ask::ask::ask:
hee evet emine daha demin üye oldun.
bizde senin emine olduğuna hemende inandık zaten :D