matematik ödev istek...

YueMTaS

New member
Belirli İntegral için çözümlü sorulara ihtiyacım var yardım ederseniz sevinirim...

mtolkfb

New member
benimde bi ödev sorum var yardımcı olursanız sevinirim acil lazım
soru: n-boyutlu elipsoid manifold yapısına sahip midir?
veya
soru: n-boyutlu elipsoid manifold mudur?

elinizde bu konuyu içeren bi kaynak varsa en azından ismini yazarsanız sevinirim.
şimdiden teşekkürler...

obafemi

New member
duzlem sekillerinin alanları nı isteyecektim...Ama slayt olursa daha güzel olur olmazsa normail de olur ben yaparım slaytı...HH man e güveniyorum;)teşekkürler

Lütfen ACİL lazım.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lütfen acil Lazım..!!!!!!!!!!!!!!!!!!

merhaba arkadaşlarım eğer benim aradığım ödevi bulmak istiyorsanız buyrun burdan

http://www.aof.edu.tr/kitap/ioltp/2289/unite09.pdf

burock_c

New member
1990-2006 yılları arası össde cıkmıs ÜSLÜ SAYILAR ile ilgili soru elinizde warsa gonderirseniz cok makbule gecer

S

SqooK^

Guest
Arkadaslar öss de 1990-2007 yılında cıkmıs rasyonel sayılarlaaaaaaa ilgili soru lazım bulan olursa pm !! atsın coooooook lazım admın kardes

mlkshclk

New member
Krİptolojİ Hakkinda Proje Ödevİm Var. Krİptolojİgnİn Tarİhİ, Sezar Şİfresİ, Anahtarlar Vs. Yardim Edersenİz Çok Memnun Olurum.

EskİŞehİr Fatİh Fen Lİsesİ

bcakmak85

New member
Lütfen çok acil numerik analizin matlab uygulamaları lazım yani nümerik problemlerinin matlable çözümü gerekli

toygar1966

New member
:clapbana 8.sınıf kareköklü sayıların dönem ödevi lazım bu konuda yadımlarınızı bekliyorum biraz uzun ve açıklamalı olursa seinirim tşk:clap

cemsıtul

New member
bana abi 70 soruluk permütasyon kombinasyon olasılık ile ilgili çözümlü sorular yollar mısın sorularda classs olsun abi beni çok sevindirmiş olusun sana teşekkürler yağdırırım ne olur abi dönem ödevim yaw

MUAT

New member
beyler tarayıcılardan çekilen yazıları word'e direk geçirmenin bi yolu varmı bilen varsa şimdiden teşekkürler