Magic oynayanlar burayaaa

Uzunefe

Altın Üye
XShoOt' Alıntı:
maqic ne La uzunefe ßen neden ßıLmıOm ßu oyunu ta$o qißi ßiseymi ne La:D
kart oyunu kart :D:D:D işte vale , kız , papaz gibi şeyler yok :D stratejik bi oyun , para yiyen bi oyun ama ben hiç para vermedim o kartlara :D

XShoOt

Banned
Uzunefe' Alıntı:
kart oyunu kart :D:D:D işte vale , kız , papaz gibi şeyler yok :D stratejik bi oyun , para yiyen bi oyun ama ben hiç para vermedim o kartlara :D
Eyi poqh yedin ßıLıOz oLm Stratej!k ß1r Oyun oLduqunu sana y£m attım Sende hemen OLtaya qeLD!n ;) aLLan fethuLLahcısı noLCek :D

arquitecto

New member
vallaha bende baya bi oldu bu oyunu oynayanı kartlar hala gıcır gıcır duruo . ama baya bi zaman harcamıstık.

squan

New member
En son cold snap ten deste hazırlamıştım. Monster ağırlıklı bir deck oldu. Two edit giant oynarken ekip arkadaşınız kontrol deck i oynuyorsa süper bir ikili oluşturuyor bu deck. Tabi teke tekte de iddalıyım. Bunun dışında planeshift:come back deck im var. 3 renkli bir deck. Başta pek bir şey yapamıyor. Ama açıldımı durdurabilenin var haline...

phunn1e2

New member
arkadaşlar eğer zamanında oynadıysanız fakat bıraktıysanız, elinizde kartlar duruyorsa bu kartlara talibim. ben de oynamayı çok istiyorum ama bütçem malesef izin vermiyor :'( o yüzden abilerimden ucuza hatta belki bedavaya 2. el kart alabilirim de oynarım diye ümit ediyorum. nolur allah rızası için biraz magic kart :'(
düşünen varsa email adresim [email protected]
allah yardım edenlerden razı olsun

kutlu849

New member
walla ben hala oynuoyorum ve elimde fifth edition lar hariç 3065 kart war boofer lar biraz daha ii oluo ama tournement deckler cep yakan cinsten...:D

Nathanael

New member
zamanında cok oynardık ankarada oturanlar bilir tarık abi vardır dungeon net cd diye dukkanı orada oynardık magicin ankaradaki noktasıydı zaten oradan bulaştı bana da şimdi nerdedir kartlarım kim bilir? :(
tarık abinin cok pahalı bir decki vardı.

3 rare kartına mac yapmıstık.

bendekırmızı direct damage+goblin deck vardı. 2-0 yenmistim sonra camura yatmıstı sisko tarık :001_rolleyes:

destem hala duruyor ama baya eski bugune gore.

99-2000 lerden kalma kartlarım:D

oynayan varsa hala ankarada, nostalji yapabiliriz

tethtoril

New member
2 Yıl geçmiş millet gitmiş konu kapanmış sanılmış.Lakin ben Shoikan korusuna girecek bir cesaret örneği gösterip , dust plane de 10 gun kalacak şekilde nefesimi tutup , bir krakenin gözünü çıkarakcak şekilde pençelerimi uzatıp, lday of pain i öptükten sonra olacak olaylara nafile bir şekilde elimdeki tüm shield üzerine kalkanları cast eder gibi tekrar diriliorum.Bende Magic kartı hayranıyım.