Magic oynayanlar burayaaa

chaglar

New member
Bakın canlarım;yazık size;bırakın geçin şu köşeyi,Bu işler size göre değil...Biz ettik siz etmeyin ,bulaştırmayın kendinizi bu işe!Yol yakınken geri dönün Magic denilen bu illet hem sizi hemde ceplerinizi söndürür,vallahi hayatan soğursunuz alimallah... bi kartı kaç para biliyonuzmuuu :D

legolas

New member
magic ne ki yav? ben henüz tanımadığıma göre sevinmeli miyim? :D:D:D:D:D:D:D

Uzunefe

Altın Üye
ahaha kimse bilmiyo mu yaaw :D dostum ben oynadım bir zamanlar :clap: çok süper deck ler yapmıştım bea :):)

Magic The Gathering

chaglar

New member
magic süper oyundu yav kartlarımı babamın atmasıyla bırakmak zorunda kaldım :(
am güzeldi valla çok arkadaşlık kurdum magicle

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
güzel bi oyun ama harbi kartları baya bi pahalı.bilmiyosanız ogrenmeyın vede bulasmayın

mADmaXimus

New member
zamanında cok oynardık ankarada oturanlar bilir tarık abi vardır dungeon net cd diye dukkanı orada oynardık magicin ankaradaki noktasıydı zaten oradan bulaştı bana da şimdi nerdedir kartlarım kim bilir? :(

oldcity

New member
zamanında biz de bulastıydık ama bi hayrını göremedik......ama zevkli oyundu gercekten...

squan

New member
Bok gibi para gidiyor magic e yaw. Evimde hala 2 deck bulunuyor. onları yapmak için ne kadar para verdiğimi bir bilseniz. Ama ortada fazla oynayan çıkmıyınca açıkçası hafiften elimde patladı. Ama güzel bir oyundur. Eğer elinize geçerse oynayın derim...

doncamillo

New member
yaw bu meretin kartları gerçekten çok pahalı, pc oyunu yok mu bunun? ben eski bir tane buldum, ama o kadar da iyi bir oyun değil. Bilen var mı yenisi var mı?

fatboy_da_

New member
ben 8 yıldır magic oynuorm 4 tane deck var birinde 25 tane rare kart var...:cool: ayrıca magic'in şimdiye kadar 3 tane oyunu çıktı.... ilki magic the gathering armageddon... 1992 yapımı oyundu..... ikincisi magic the gathering online..... üçüncüsü MTG Battlegrounds hem pc hem Xbox için çıkmıştı... üçünü de oynadım... battlegrounds'u bitirmek nasip olmadı oyun cd'si bozuldu :( ama armageddon efsaneydi resmen

bu sırada düzeltiyorum armageddon 1997 yapımı oyundu... yanlış anlaşılmayalım

Blood_Shed

New member
Hala ilgilenen oynıyan,takas yapan,draft yapan o güccücük mini minnacık kartlarda dünyaları bulan hatta hatta zamanında rüyalarında dahi magic oynıyan,bu kiselim oyunla süper arkadaşlıklar kurup unutulmaz anlar yaşıyan anılar paylaşan güzide şahsiyetlerimiz varmı bilemiyorum.Eğer varsa msn im [email protected] tüm magic mannaklarını beklerim.Oyundan çok artık koleksiyon yapma muhabbetindeyim her türlü kartı da satın alırım ama kimbilebilirki yine magic deliliğimin tutmıyacağını. :) hadi kalın sağlıcakla.

MOONBLADE

New member
Bir arkadaşımın abisi çok uzun süre oynadı . Elinde çoook fazla deck vardı ve hep "Bunların parasına araba bile alırdım" derdi.