KurtLar Vadisi Terör!

iSpiK

Kadim Dost
bu dizinin hic bir bölümünü kacırmadım tam fanatiklerindenimde ama su gercekki
bu dizi karıstırıcak liselerde filan cok olaylar olucak gibi geliyo.. ve bilincsiz ortalıkta dolasan insanlara birazda kimlik katıcak gibi ülkesi hakkında bilgi sahibi olmasını saglıyacak hangi ıRk ın kanını tasıdıgını ve bunun sorumlulugunuda ögretecek gibi...

DayWalkerr

ABDUSSABUR
omorfuLis' Alıntı:
Umarım ırkçıLık çıkmaz...Gerçi dizide kürtLeri hedef aLmıoLar direk Pkk eLe aLınmış...
muhakkak omorfuLis dostum...Ama İlla bazıları bizim ırkımıza laf atılıyo..bizi kötülüyo...İşi kızıştırmak için ne gerekiyosa yapıyolar...Ulen Filmin adı üstünde KV terör..Alakan varsa o başka....;)

NeRoN_64

Banned
ilk Bölüm Süperdi Bence Orda Su An ismini Hatirlayamiycam Bnen Size Bu Ülkeyi Böleyim Siz istediginiz Yeri Alin DIen Herif Sanirim Apo Yerine Yapimis birisi

DayWalkerr

ABDUSSABUR
NeRoN_64' Alıntı:
ilk Bölüm Süperdi Bence Orda Su An ismini Hatirlayamiycam Bnen Size Bu Ülkeyi Böleyim Siz istediginiz Yeri Alin DIen Herif Sanirim Apo Yerine Yapimis birisi
Yok kardeş kaçırmışsın bi noktayı...Filim güncel hareket eden bii filim...Ayrıca karanlık suratlı elemanın dediği bir söz var...Diyo ki; "nasıl sadakat!...Daha önceki lideriniz de öle dedi yakalanınca tüm gücümle türk milletine hizmete hazırm dedi çıktı işin içinden..ben sadakat isterim gerçek bir sadakat" diyo...sonra yanındaki elemana sadakat nedir diyo amdam açıklayıp kendini vuruyo...Yani bu sakkalı herif büyük ihtimal yeni bir PKK lideri..tabi tam bir isim verirler mi bilmiyom ama baklaım...

Kusura bakma açıklama yaparak saygısızlık etmek istemem...Sadece izlenimlerimi anlattım..;)

iSpiK

Kadim Dost
saro mu sarko mu ne dedıler ya

pori

New member
izleyemedim yaaw..bütün hafta beklemiştim halbuki....qadere baq...tekrarına bakarım artıq...
forumda izleyenlerin olduğunu bilmek güsel bu arada....:biggrin

yehovan

Banned
kurtlar vadisi favorimdir ama bu sefer çok çok çok ince bir konu yukarı sakal aşşağı bıyık hesabı dikkatli olmaları gerekiyo türkiyenin gözü üstlerinde özellikle RTÜK kadın programlarını es geçer buna takar :)

NeCcko

Altın Üye
Cem yılmazın bi lafı var mesaj verende deil alandadır die
Kimi diziyi izler kabadayılıga soyunur kimi izler vatanını aslında ne kadar cok sevdigini anlar
Mesela ben bu diziyi izledikten sonra biçok olaya bakış acım olumlu yonde deişti etrafımda vatan nedir toprak nedir bilmeyen arkadaslarım bile diziyi izledikten sonra bu ülke icin ölürüm demeye başladılar
Son olarak cocukların ajdara özenmesi yerine polat a özenmesi daha iidir bence

lazaslan

New member
Dizi boyunca duygularım karmakarışık oldu.
Bazen o annenin yüreği oldum kanadım , bazen askerin kanı oldum aktım...
Şimdi birisi de çıkıp desin ki bu dizi de yalan söyleniyor , aslında bu olaylar olmamıştır.
İşte gerçekler. Sadece ne kadar acı verici olabileceğini birazcık daha yakından hissettik.
Ama şu bir gerçek ki hala o acıları pek çoğumuz birebir yaşamadık.
Yaşayanların yerine kendimizi koymamız istesek de mümkün değil.

Ben çok beğendim. Umarım aynı şekilde devam eder de gözümüzden uzak diye artık unutmaya başladığımız ülke gerçeklerimizi tekrar hatırlarız.
Çünkü şiddet bitmedi. Terör bitmedi. Hala insanlarımız acı çekiyorlar.
Şiddet eleştirildiği gibi dizide değil , ülkenin tam da kalbinde var.

Dizide bir söz çok aklımda kaldı. Aslında pek çok mesaj var ama bir tanesi çok bence önemliydi.
Karanlık adamın , terör lideriyle konuşurken söylediği bir cümle...
"Halk arkamda diyorsun ama senin halkın neyi tercih edecek biliyor musun?
Senin halkın hep doğru tercihi yapmış ve Türk halkıyla birlikte olmuştur.
Seni destekleyense sadece cahiller..."

Umarım hepimiz biraz daha silkinir ve ne olduğunu daha iyi kavrarız.
Aslında bu diziyi buna vesile olduğu için kutlamak gerekirken niye eleştirildiğini anlayamıyorum.
Devekuşunun kafasını kumdan çıkarma vakti geldi de geçiyor bile...

türk ocağı

serdengeçti
Kurtlar vadisine karşı olanları merak ediyormusunuz işte buyrun:
http://www.kurtceforum.com/frm/
Bu şerefsiz köpeklerin kuyruğuna basan, tadını kaçıran, canını sıkan kurtlar vadisi dizisini ülkesini seven türk oğlu türküm diyen herkes Allah(c.c) rızası için destek verelim. Bir nebzede olsa türk vatanına hizmet etmek istiyorsak,
bu itoğlu itlerin sitesine ve kurtlar vadisi düşmanı satılmış medya maymunlarına inat sonuna kadar YAŞASIN KURTLAR VADİSİ.....

MIROGLU_86

Banned
Çok güzel bir yerden açılış yaptılar. Terör bazı ele alındıgına göre buna da karşı cakacak biri ancak bölücüdür.

HTML