KurtLar Vadisi Terör!

єĸση

I'm Lost
Hahahhahaah..
Terörün başını kim yönetio karanlık güç..
40 watt lık ampul alsalar karanlık olmııcak aslında..=)

and1

New member
nefret ediorum bu diziden,yine okulumda küçük polatlar adam dövcekler,yine herkesde uzun siyah palto olcak,ellerde tespih ler,akıllarınca adam olcaklar

adal

New member
arkadaşlar terörün her türlüsüne lanet olsun onlar yüzünden okul okuyamadık derslere gırecek oğretmenlerımız yoktu sımdı bu sahnelerı gorunce yıne lanet okuyorum bu yazımdan dolayı banlarsanızda banlayın mıllıyetcı degılım ama allah ulkeme zewal vermesın fılm guzel olmuss..

düşhekimi

Banned
and1' Alıntı:
nefret ediorum bu diziden,yine okulumda küçük polatlar adam dövcekler,yine herkesde uzun siyah palto olcak,ellerde tespih ler,akıllarınca adam olcaklar
Sizin okulda TRT 3 ü izleyenler strech giyip artistik patinaj da yapıyodur sınıflarda :durdurun

olimpiyat

New member
çocukların etkilensin istemiyosan izletme kardeşimö bak uçan kuş var onu izlesinle rhertürlü o...luğu çapkınlığı havaya suya para harcamayı çarpık ilşkileri izlesinler kendine gelsinler size bu gerek

and1

New member
zaten sizden kurduğum cümleyi anlamanızı beklemiodum,neyse polatlar sizinle tartışmıycam yoksa kafamı kesersiniz (:)

adal

New member
polat meselesi değilde kimseyi engelleme buda turkıyenın bır zamankı gerceklerıdır anlasınlar gulluk gulıstanlık bır ulkede yasamadıklarını sevgılı HOCAMMMM hayat toz pembe degıl

polat meselesi değilde kimseyi engelleme buda turkıyenın bır zamankı gerceklerıdır anlasınlar gulluk gulıstanlık bır ulkede yasamadıklarını sevgılı HOCAMMMM hayat toz pembe degıl

omorfuLis

New member
and1' Alıntı:
zaten sizden kurduğum cümleyi anlamanızı beklemiodum,neyse polatlar sizinle tartışmıycam yoksa kafamı kesersiniz (:)
Arkadaşım bnce biraz konuşma usLubuna dikkat edersen ii oLur kimseyide aşağıLama..izLemiosan izLemiosundur uzatmaya gerek yok sende o küçük poLatLardan uzak durursun oLur biter dert etme bu kadar...

System33

New member
Arkadaşlar film yine gündem yaratacak Herhangi bir teror eylemi gerçekleştiğinde kurtlar vadisi tetikledi diyecekler hazır olun..

and1

New member
omorfuLis' Alıntı:
Arkadaşım bnce biraz konuşma usLubuna dikkat edersen ii oLur kimseyide aşağıLama..izLemiosan izLemiosundur uzatmaya gerek yok sende o küçük poLatLardan uzak durursun oLur biter dert etme bu kadar...
bnm üslubumda bi sorun yok kimseyide aşşalamıyorum aksine polat diyerek yüceltiorum bile (:) neyse saçma bi tartışma olcak susuyorum :|

DayWalkerr

ABDUSSABUR
and1' Alıntı:
Bu tür milyonlaca film ve dizi sayabiliriz...Kurtlar vadisinin insanlara verdiği mesajı değil de ordaki kabadayı rollerini örnek alanlar anasından babasından neyi örnek alması gerektiğini öğrenemeyenler...Bu bazı gerçeklerin açığa çıkmasına vesile olabilecek bir dizinin kötülenmesine sebep olmamalı...
Ama kişisel ilgindir böle dizileri sevmezsin oyunculuğu beyenmezsin o zaten tartışılamaz bile...;)

Anlamadığım bazılarının anlatılan gerçeklerden korktuğundan hep Kurtlar Vadisini şikayet etmesi....
- onca vahşet disizi olur, kurtlar vadisi vahşet içeriyo kalkmalı..
- her dizide sigarayı pöfür pöfür içerler kurtlar vadisinde kullanılınca çocuklara kötü örnek oluyolar!
- ....

İnsan gerçeği görmemeyi bu kadar kabullenemez yaw..çok komik...

cenkkizil

Banned
Filmi Izlerken Dayanamadim Agladim Allah Şehİt Analarina Sabir Versİn GerÇekten Çok Zor Kurban Olayim TaŞina Topragina Şehİtler Ölmez Vatan BÖlÜnmez!!!!!!!!!!

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
çok etkileyici bi yapım gerçektende
ama izlemesini bilene
okullarda kendilerini Polat sananlar türemese sürekli medyada şiddet yüzünden eleştirilmese faydalı bir yapım aslında ama ne yalan söleyim dizide şiddet öğeleri çok fazla
çocuklar ne izlediklerini bilmiyorlar aslında!
reklamlar çok fazla o da baya bir sıkıcı oluyor!

bunun dışında ana fikri terörle mücadele
aslında çok güzel bi yapım ama insanlar yanlış anlıyorlar bu diziyi!
nasıl yanlış anlıyorlar??
özellikle küçük yaştaki çocuklar şiddet öğelerini günlük yaşamın bi parçası olarak görüyorlar ve olumsuz etkilenebiliyorlar
bağımsız silahlı örgütlerin ve mafyanın legal olarak devlet adına çalışıyormuş gibi gösterilmesi de hatalı

+13 konulabilir diziye

ama verdiği mesaj olarak güzel bir dizi!
anlayabilene ;)

ve reklam kaygıları olmasa şiddet öğeleri azaltılsa daha güzel olucak derim

demin izledim bölümü
son sahnede terörist kız Seher Polat'ın insani yaklaşımına cins cins cevaplar verdi annesini yere itti ve Polat'ın başına silahı dayadı ve bölüm orda bitti.

Moderatör
Moderatör
ßugün dizinin senaristi haber büLtenine konuktu.. 25 miLyon kişi izLiyor dedi ßizi.. ßizi izLeyenLer sesLerini duyuracak dedi! SansürLenemeyecek dedi ;)

iSpiK

Kadim Dost
düşhekimi' Alıntı:
Sizin okulda TRT 3 ü izleyenler strech giyip artistik patinaj da yapıyodur sınıflarda :durdurun
bunun üstüne bişi denmez heralde ; )

yasinerdal

New member
önceki bölümlerini oturupda izlemedim ama Türklük deyince akan sular durur...Vatan için gerekirse ölürüz..

Vücudun kim hamir-i mâyesi hâk-i vatandandır
Ne gam rah-ı vatanda hak olursa cevr ü mihnetten

Sh0ck

∂σğαℓ αƒяσ∂ιzуαк
millet nolcak bu ülkenin hali ..? :angry gördünüz mü it döllerinin nasıl otobusunun önüne geçtiklerini nasıl masum vatandaşlara eziyet ettiklerini ..?Sırf polis babası die yaşlı amcamı vurdular :angry baraj yapmaya gelenleri vurdular bide şerefsiz "Kimden izin aldınız ?"diyo..anandan aldılar o.spu çocuu :angry ..çok sinirliyim arkadaşlar...artık bu kadar olanlara rağmen g.tünü bile kaldırmayan terörü yok etcek die amerikan emperyalistlerinin g.tünü avuçlayan iktidar partisi istemiyorum ben :angry ...bakıyorum hangi siyasetçi var diye iktidarda adam gibi ...hiç kimse yok :eek:ha yok tabi iç işleri bakanı bile kürt :mad:...sonumuz hiç ii olmıyacak arkadaşlar bunların soyu tükenmedikçe :vur ..ALLAH sonumuzu hayırlı etsin

Prestiego

New member
Herşeyiyle muhteşem bir giriş oldu devamında daha iyi olaylara sahne olacağına eminim. Allah utandırmasın...

Kendini Türk hisseden herkesin bu bölümde tüylerinin diken diken olması, içinde biraz sorumluluk duygusu oluşması gerektiğini düşündüm !

Sen sıcak koltuğunda oturup o ve onun gibi onlarca diziyi izlerken kaç askerimiz tedirgin bir şekilde görev yapıyor hiç düşündün mü ?

HTML