Kızlar erkek arkadaşının nasıl giyinmesini ister? :D

izmirsumer

New member
her şey iyi güzel hoşta ben serpilin yazdıklarından bişiy anlamadım.
türkçe katlolmuş...biraz dikkat arkadasım...türkçemizi ayaklar altına almayalım...
yalvarıyorum herkese...nooooolur...

tr1be

New member
Ya olduğunuz gibi görünün,yada göründüğünüz gibi olun.Kızlar spor giyinenleri seviyor diye spor giyinmeyin.Her insanın karakterine uygun giyim tarzı vardır.Bazısına sporun kralını giydirsen yakışmaz karakterine uymaz.Ama bazısınada çok yakışır.Ben kız peşinde koşacam diye küpe takan,piercing takan,giydiği pantolon üzerinde peştamal gibi duranlara sözüm.Sanmayın kroyum ama sevmiyorum öyle kişilikleri.Erkek dediğin 'Erkek' gibi olacak...

M@$K€DGH0$T

GH0$TL0R!D€R
spor iide...klasikte özel günlerde fln lazım oluyo klasiği sevmyen hiç sevmez bi kere..

I love you LİND@

CaDi_07

New member
ben hafif düsük bol jeans, üzerine onu cekici kilacak badi, yada gömlek, stylisch bi kolye, kalin deri bileklik, converse tarzi ayakkabi, yapilmis havali saclar, birde enli yüzük al sana bomba:D:D

ziege

New member
converse giymeyecek bi kere tamam yakışana yakışıyor ama çocuk gibi geliyor converse giyenler bana hiç erkeksi değil bi kere. onun yerine nike adidas tarzı yürüyüş ayakkabısı giysin üstüne belinden hafif düşen pantolon (seksi oluyor ) onun üstünede dar kesim gömlek hı bide yakasını öle seksi olucam diye göbeğine kadar açmıcak gıcık oluyorum. herşeyin bi ölçüsü var. hergün gömlek giyecek değil tabi çok bol olmayan spor tişörtlerde giymeli .

iSpiK

Kadim Dost
ben hafif düsük bol jeans, üzerine onu cekici kilacak badi, yada gömlek, stylisch bi kolye, kalin deri bileklik, converse tarzi ayakkabi, yapilmis havali saclar, birde enli yüzük al sana bomba:D:D
ah be cadı tarif ettigin tipi canlandırdımda bı deri bileklik o ele bide enli yüzük demişSin

ben o tarifte arkadasım olsa selam vermem be kalın deri bileklik altında kocaman bı yuzuk :D :D

yasam_62_

New member
yaw iyi spor diyonuzda haftanın 7 günü işteyiz bea hep takım elbise gına geldi :D giymek mecburiyetindeyiz kesin evde kalacaz durum onu gösteyio :D:D

oLdness_07

The Darkness
spor deniLince çok geniş bir yaLpaze kastediLiyor..
zaten ister istemez ben spor giyiniyorum :)

o0o_o0o

New member
benim sevgilim işi gereği hergün takım elbise giyiyor ve ona çok yakışıyor. ben klasik olanları severim. ama spor giyimde de bi klasiklik vardır. sade bi kot t-shirt falan olmalı. sevmem ben öyle tuhaf aksesuarlar ya da saç modelleri falan. converse(doğru yazmışımdır inş) hiç sevmem. yani hoş duruyor ama sevgilimde olsun istemem :)

Cree

Murat
Yerine göre giyinmek en güzeli ben muhasebeciyim normalde klasik takılmam lazım ama 1 tane bile klasik pantolonum veya üst' üm yok ...zevk meselesi bu anlıcağınız ... spor giyim bir aşk tır ... uçtuk sanırım :D

beyazmart

New member
Nasreddİn Hoca Hakli Ye KÜrkÜm Yee

Kiyafetle Adam Olunsaydii Ooooo

Sİz Asil Kafasinin İÇİne Bakin Bence Havali Kizlar Lafim Sİze

Nasreddİn Hoca Hakli Ye KÜrkÜm Yee

Kiyafetle Adam Olunsaydii Ooooo

Sİz Asil Kafasinin İÇİne Bakin Bence Havali Kizlar Lafim Sİze

turan_efe

♥♥ Romantik Serseri ♥♥
arkadaşım kızların ne düşüdüğü pek umrumda deyil...
zamana ve mekana göre giyinirim ben...
onlar beğenecek diye maske ilemi geziyim sokakta... neysem oyum... beğenen böylede beğenir...

savas24

New member
wala yerine göre giyinmk güselde bi 18 cm pacalı kargo pant üstünde de acıq renk bi sweet in yerni tutmaz altada superstarı unutmamak lasım yda converse :D

ylmzgkgz

New member
ne insanlar gördüm üstünde elbisesi yok ne elbiseler gördüm içinde insan yok (mevlana celaleddini rumi )

HTML