Kızlar erkek arkadaşının nasıl giyinmesini ister? :D

ThugNiggaz

Lollipop G
Her zaman hafif dar bi gömlek + kot pantolon(düşük)+spor ayakkabı(ama halısaha falan değil:D)
2.giyinişim : lacoste + bermuda + beyaz spor ayakkabım :D
3.giyinişim : uzun(ama çok uzun olmaz) bi t-shirt + altına basketball şortum + spor aykkabım :D

C€yL!nN

New member
mekana ve zamana göre kendine yakışanı giymeli elbette
barda takım elbiseli
toplantıda kot pantolonlu olmasını istemem
renk uyumunada bayılırım
sadece üzerindekilerle değil
benim üzerimdekilerlede uyumlu renkler olursa süper.....:goz:

iSpiK

Kadim Dost
spor derken esofman mı takılalım yani :)) : ))

chester26

♫Цпẳρρя&#1
ya spor olsunda ne olursa olsunmu bu giyiniş tarzı ikiyemi ayrlıo spor klasik die bunun alt kolları yokmu

iSpiK

Kadim Dost
öle kapsamlı bişi ki..

bol kot dar gömlek converse bu da spor denılır..

bermuda parmak arası terlik polo yaka tshırt te spor sayılır ;)

buna göre atlet esofmanda spor sayılır :p

deLi'nim

New member
Bence modaya uymamaLi cünkü erkekLer modaya uyarsa artik erkeklerin modasi igrenc olmaya basladi ...

En iisi kendi tarzini yaratsin .. Spor bence en iisi ...

matjha

New member
paso siyah giyiyorm nadir deişik renk giyerim saclarım sürekli dağınıktır sivri metal bi bilekligim war pantolon her an düşücek gibi duruyo(mus öle diolar) :D:D kroluktan kastınız bu deildir ins
senin ki ayrı bi kroluk oluyo spor dediğiniz kot t-shirt se bende spor giyiniyorum =) kla*** giyinmeyi hiç sevmem lisede bile altta keten pantolon üstte yazın t-shirt kışın kazak bide süper starları çektimmi tamm oldum olası gömlek ve kumaş pantolondan nefret ettim

playact

New member

Birincil tercihim Klasık giyim tabikide ama her şey yerine ve zamanı göre yazın bu şekilde giyinmek biraz sacma olur.. illaki rahat bi seyler giyceksin ama kışın forever Kla***...

munyeko

New member
ya bırakın bunları isteyen istediğini giysin. eşşeğe altın semer taksan eşşek gene eşşektir. yada altın çamura da bulansa gene altındır. dışımızda ne olduğuyla değil içimizden ne geçtiğiyle ilgilenelim arkadaşlar. şekilci olmayalım...

s€rpil

New member
tabeki doru düşünüosnz ama bi kıs istemes öle hep yannda klasık dolsan bi tip..
yane bi erkk her seyi yernde yapmasi grekıo
sewgilisiyle bulşmaya gidrken spor olmasi lasm.
yemege cıkrkn klasık meslaa.erkkler düşünsn baklm sewgilisi bulşmaya deklteli bi elbise giyp üstüne de takp takstırarak gelsnnnn:S:S:S:Stuhaf olmas mııııııııı?????????????

NeCcko

Altın Üye
Erkek adam ne istiosa onu giyer, kız kısmısı karısmaz höyyyt :D

HTML