Kızımıza isim seçiyoruz

Kızımızın adı sizce ne olsun?

• Destina

Kullanılan: 20 31.3%
  • Şimal

Kullanılan: 25 39.1%
  • Diğer [Mesajınızda belirtiniz.]

Kullanılan: 19 29.7%

• Kullanılan toplam oy
    64

alish

вυяαq αℓι&#1
BiLdiğim KadarıyLa ŞimaL Kürtçe Bir İsim... KuLağa da Hoş GeLiyor. ŞimaL OLsun Bencede

[me|2wi$]

H & M
aqLıma orJinaL bi isim geLmedi ama güneş ismi güzeLmiş.....o oLabiLir............günesh giby ı$ıL ı$ıL oLması diLeğiyLe...................;)

17bn57

New member
dostum ben araya filan girmek istemem ama madem sormuşun SEVİLAY veya SEVAL koyun derim hem çok nadir duyulan bir isim hemde çok güzel bana göre

bysl.aze

New member
bence şimalı nüfustaki isme yazdırın :hhcool
destinayı da büyüyünce hackell da kullansın:durdurun :biggrin

turkcigit

New member
alish' Alıntı:
BiLdiğim KadarıyLa ŞimaL Kürtçe Bir İsim... KuLağa da Hoş GeLiyor. ŞimaL OLsun Bencede

Şimal kürtçe de varmıdır bilmiyorum ama osmanlıda kuzey yönünün ismi şimal di şark doğu garp batı şimal kuzey cenup ta güney
anne ve babanın en büyük görevlerinden biriside isim vermektir zira cocuk o isimle anılacaktır bana düşmeş sadece kulağa hoş gelsin yada değişik olsun diye isim verilmemeli. benim kız çocuğu için seçimim rukiyye olurdu kızım olursa :)

mirkelam

New member
Arkadaslar Gercekten Ben Sİzlere TesekkÜr Ederİm Katildiginiz İcİn Bakalim Sonuc Ne Olucak Ben Bİle Merak Edİyorum Daha Var Dunyaya Gelmesİne BebİŞİmİn

ozcan00

New member
yoook yawww ne şimalıı sora dalga geçerler ismiyle şişman derler şimal olmasın destina daha güzel gibime geliyor yinede siz bilirsiniz

oLdness_07

The Darkness
bence yeşim veya burcu koyun bu ikisi olmazsa tabii...

Parakee

New member
yaaa şimal şimal diyonuz daa bak sakın yanlıs anlamayın şiiiiiiii mallll diye dalga gecmesinler sonra:)

infazator

New member
eger ikisinden birini secersem şimal secerdım.... ama sıızn kararınız karışmam ama derya isminide düşünn....

estikaan

CRAZY MEN
buket ,burcu ,sude ,bak bunlarda güzel isimler arkadaş..
benim kızım olsaydı bunlardan birini koyardım..ama oğlum oldu adınıda kaan koyduk.
allah analı babalı büyütsün,

deniz_15

New member
Bence şimal veya destina olmasın.Benim şimal die bi arkadaım vardı ve herkes ismini söyliyemiyordu bile:D anlamıyorladı bence ilerde kızınız belki bu ismi pek sevmiyebilir yani selin,deniz ya da başka bir isim koyun işinize karışmak gibi bi niyetim yok yanlış anlamayın sadece fikrimi sölüorum gene de siz bilirsiniz

thy.willen

New member
benim kızımın adı " zümra "
pek fazla kullanılan bir isim değil

İyi huylu güzel zeki bilgili kadın anlamında düşünürsen PM at telif hakları hakkında görşelim :)

HTML