ilk defa böyle bir durumla karşılaştım. lütfen yardım.

zafer3838

New member
Resmini çek buraya koy nasıl söküleceğini sana anlatalım. Resim ekleyemezsen en azından profil resmi yap HDD nin fotografını oradan bakalım . :)

pc kolik

New member
kimse yok mu derken serzeniş değil yardım talebi olarak söylemiştim zafer3838 kardeş. galiba sen yanlış anladın yada ben yanlış kelimeler kullandım kusura kalma :(

resimler bunlar nasıl bi kablo gerekli bunlar için ? şimdiden teşekkür ederim yardımlarınıza.

mustiunal

New member
Eğer diski henüz biçimlendirmediyseniz belki içindekileri alma şansınız var. Winhex isimli bir program var.Bu program ile raw formatında olan disklerin içindeki dosyaları görebiliyor ve kopyalayabiliyorsunuz.Crackli bir winhex indirip kurun.Tool bölümünden open diski seçin.Kurtaracağınız bilgilerin olduğu hard diski seçtiğinizde önünüze diskin içindekiler gelecektir.Sonra dosyalara sağ tıklayıp recovery diyin.Kaydetmek istediğiniz diski seçin ( kurtarma yağtığınızdan farklı bir disk olmalı) . Bu şekilde olmazsa tavsiyem çok uğramayın diske format atıp recuva,recover my files benzeri programlarla silinmiş dosya taraması yaparak kurtarmayı deneyin. Kolay gelsin