ihanet affedilir mi ???

Gєηco

Altın Üye
affetmem

ama affedilmeyi beKLerim...

nev_852

New member
En Fazla 1 Kere Affedİlİr BİrÇok AraŞtirma Bunu KanitlamiŞ 2.ye Affedenlere De Enayİ Adi VerİlmİŞ

bapandsas

New member
ben 1. de affederım ondan sonrakı tavırlarına göre benı gercekten sevıp sevmedıgıne ınanırsammm....ııı oluruz bakarım kı hala baska yerde gözu asla ne yaparsa yapsın affetmem ve ısı orada bıtırırım ......ben buyum kararım bu... bendce hıc olmazsa (tabı gercekten bunu hakedıyorsa yanı gercekten onu sevıyorsanız)1 sans verılmelı...sevmıyosanız zaten ısınıze bıle gelecektır...

tooths2

New member
bapandsas' Alıntı:
ben 1. de affederım ondan sonrakı tavırlarına göre benı gercekten sevıp sevmedıgıne ınanırsammm....ııı oluruz bakarım kı hala baska yerde gözu asla ne yaparsa yapsın affetmem ve ısı orada bıtırırım ......ben buyum kararım bu... bendce hıc olmazsa (tabı gercekten bunu hakedıyorsa yanı gercekten onu sevıyorsanız)1 sans verılmelı...sevmıyosanız zaten ısınıze bıle gelecektır...

aldatmak bu yaa 2. bir şans diye bişey olabilir mi ?
bir defa aldatıldıysan bilki ikincisi üçüncüsü olacaktır....
sen nekadar seviyorum affederim desende karşındaki yine yapacağını yapacak.

ewt. arkadaşlar ORHAN GENCEBAY dan SEVEN AFFEDER bu şarkı tüm ikinci sansa sıcak bakanlara gelsin....

kuzay

Pesimist
iahente ugramak beyince bi yakını kaybetme ölme etkisis yapıyormuş evet aslında cok acayip bi konu ama ben cok seviyorsam ve hayattaki bazı seyleri yasamıssam ve bu bilimsel olatrak kanıtlanmıs aralarında sex ilişkisi olanlara arasındaki ihanet ve unutmak cok daha zor oluyormuş ben affetemzdim ama gercekten ya tam sustururdum yada kan kustururdum..

HardRhymeR

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
İhanet bence karaktersiz insanların karşısındaki insanı hiçe sayarak ya egolarını tatmin etmek için ya da diğerlerine hava atmak için yaptığı, kendi benliğini yitirmek suretiyle yapılan saçma bir olaydır. Kısaca ihanet affedilmez.. Çünkü aşağılık bir insanı sen niye affediceksin ki ? ( Güzel yazabildim mi :) )

araghorn-g

Pentaxian
ihanet affedilmez veya affedilmemeli. herşeyden önce bu karşındaki insana büyük saygısızlık. saygının bittiği yerde sevgi kalmaz ve ihanet tatlıdır devamını ister. en iyisi kapıyı çekip gitmektir. en büyük ceza bence budur...

HTML