ihanet affedilir mi ???

yuccA

New member
ihanet affedilecek en şey olsa gerek
asla affetmem bende çünkü onarılacak bir durum diil

düşhekimi

Banned
Bu sorunun sorulması bile midemi bulandırıyo.

Artık o kadar normalmiş gibi gösteriliyoki, sanki aldatmak rutinmiş de siz bu rutin işi hiç yaptınızmı demeye getiriliyo.

Bir insan hayatında şerefi, namusu için yaşar. Şerefi, namusu olmayan bir insanın bu işi makarna sosuyla örneklemesi artık insanlıktan çıktığının resmidir.

osiris_cemo

New member
Allah affeder ben asla :D

güz_güzeli

New member
böyle bi ihaneti eden kişi insana daha ne ihanetler etmezki bazıları affediyor evet bu da arz talep meselesi... bense asla affetmem:çaliş

pori

New member
şu anki ruh durumuma göre düşününce o ne yaparsa yapsın affederim:)

ama bi ömürde böyle yaşanmaz ki....kişilikten eser kalmaz o zaman....

sonunda mutlaka ayrılık olur :vur :vur :vur :vur :vur :vur

nightfire_32

New member
yaw bana belki tepki vericeksinizde eğer aldatılıyorsanız neden suçuçu kendimizde aramıyoruz...Yani suç derken bi kusurumuz vardır ve bu yüzden aldatılmışızdır...:(

bymxx

New member
ben defalarca affettim anlasın diye aldattım kapının önüne kondum
siz düşünün hakkettim mi?

xyron

New member
herkes de aliye kesilmiş ya.sanki bütün kadınlar şerefli de.burada konuşanların çoğu tahminimce evli değil.bol keseden atmak kolay.ama trilyonları olsun bakalım erkeğin nasıl yapışıyo.onun için fazla abartmayın.çok namuslu insanları kastetmiyorum.zaten yarası olan şimdi bi laf eder.:)

_rOdEoCu_

New member
Genelde Hakli Herkes..! Ama ......

Benİmde İlk İlİŞkİmde Benİmde Kiz ArkadaŞimin Elİnİ Bİle Tutamadim Nerde İse Onu Biraktim Yanyana Bİle Oturmadim Bİde Benİ SevİormuŞŞŞ Öle DemİŞtİ Nasil Sevgİ İse Bİlmem Ben Aldatmadimmm Ama Ayrildim Eger BaŞkasindan HoŞlaniorsam Eger Bu İlİŞkİ YÜrÜmÜor Senden SoĞudum Nedenİnİ Bİlmİorum Şu Anda BaŞkasindan HoŞlaniorum Derİm Ayrilirim Ama Kizdan Ayrildim İlk İlİŞkİm Bİttİ Ne Kİmseyİ Aldattim Nede BaŞka İlİŞkİm Olduu :( :(

KISACA ALDATILMAK İSTEMİORSAN KENDİNE BAĞLAMAKTA ÇooooK ÖNEMLİ EN AZINDAN BENİM GÖRÜŞÜM ve SEVEN İNSAN SEVDİĞİNİ ALDATMAZ BAZI ŞEYLER İÇİN ONUN HAZIR OLMASINI BEKLER SORUYORUM SİZLERE HAKSIZMIYIM_??????

halepci

New member
ihanetin de türleri var ama en genel olanı
kadının ihaneti:
paralı erkek=kadının ihaneti (sonu %80 ölümle sonuçlanır çekmeyin kardeşim namusumu temizledim)

erkekğin ihaneti:
çekici kadın=erkeğin ihaneti (genelde erkektir kızım yapar sende kocana kadınlık yap sahip çık ile geçiştirilir yada çocuklarını düşün dul kalsan ne yaparsın :(:( )

seviyorsan ihanet etmezsin ihanet edersen sevmemişsin ihanete uğradıysan umursama sevilmemişsin

ETMEM,ETTİRMEM EDENİ AFFETMEM
NAMUSTUR KİRLENİR KANLA TEMİZLENİR:vur

De_Barkot

New member
kendimde bu sorun yoksa Asla affetmem.(gerçi sorun bende de olsa affetmem çünkü test amaçlı yağmış olabilirm o sorunu.

HTML