HuT OyunLaR Bölümü Şikayet & İhbar & İletişim Hattı

emekli_06

New member
Arkadaşlar benim dikkatimi çeken bir konu oldu. Birkaç gündür siteden oyun indirmekle uğraşıyorum. İndirmiş olduğum oyunlardan 1 tanesi dahi çalışmadı. Acaba diyorum bilerekmi bu şekilde yapılıyor. Onca uğraşıyorsun kota sorunu var binbir zahmetle indirdiğin oyun çalışmasın insanın sinirleri bozuluyor. Örneğin; moto racer 3 gold, Crazy taxi 3 - High Roller...vs. büyük bir iştahla dosyaları çıkartıp install ediyorsun herşey tamam (bu arada antivirüs te uyarı veriyor çeşitli virüsler için onu da es geçiyorsun) ama nedense masaüstüne atmış olduğu kısayolu tıkladığında .....exe dosyası bulunamadı diyor. Gel de deli olma. Bu konudaki fikirleriniz veya önerileriniz nedir acaba? Saygılar..

ecstasy

Super Moderator
Sanırım virüs programın crack dosyalarını virüs diye siliyor..

Yoksa HUT taki oyunlar mutlak suretle çalışır.. Bende bir çok oyun verdim HUT bölümüne..
Emin ol hiç bir arkadaşımız oyunu denemeden veya çalışıyor teyidini almadan
bu bölüme konu açmaz. HUT un farkı bu zaten...

mucox5

New member
nedir bu ya bir sürü +18 oyun her sayfada bir tane var bunun için ayrı bir bölüm açılsın bari bu kadar oyun yükleniyor madem oynayanlarda var galiba. her yerde +18 oyun bölümü açılsın bu bölüme konmasın

dertli_38

New member
bende 2 oldu oyun indidiyorum ama sıkıştırılmış rarları açıyorum ama sonra çıkan dosyaları açıp oyun kuramıyorum lütfen bana yardim

Fuat

New member
bende 2 oldu oyun indidiyorum ama sıkıştırılmış rarları açıyorum ama sonra çıkan dosyaları açıp oyun kuramıyorum lütfen bana yardim
Rar'dan çıkardığın dosyalar iso uzantılı olabilir eğer full oyun indiriyorsan ve bu dosyaları Daemon Tools programı ile açabilirsin.Eğer rip yani sıkıştırılmış bir oyun indirdiysen inen klasörde 'Setup' adlı dosyayı çift tıklayıp çalıştırdıktan sonra bitmesini beklemen gerekir dostum.

adanalı

New member
Command & Conquers Generals ve GTA & Underground [ Modifiyeli GTA ] oyunlarında RS adreslerinde error veriyor.İlgilenirseniz sevinirim.Hatta çoğu oyunda error var.

Diğer sorum FIFA 2002 yükledim RIP li dosyadan ama maç başlayacağı zaman hata veriyor.

W

WoLF

Guest
http://www.hackhell.com/hut-oyunlar/657360-counter-strike-source-%7C-final-digitalzone-%7C-2010-edition-%7C-turkce-%7C-tek-link.html

link gümlemiş...