HuT OyunLaR Bölümü Şikayet & İhbar & İletişim Hattı

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
HuT ÜyeLerinin upload ettigi OyunLaRLa ilgili her TürLü SorunLarI ßu ßaŞLık aLTINDa YazaßiLirsiniz..[ Kırık Link - Hakaret - KüFüR vß. gibi. ]

orionics

New member
Ben SĦARK isimli arkadaşımızın upload ettiği NFS Pro Street oyununu crack dosyası dışında tamamen indirdim. Crack dosyasını indirmeyi denediğim zaman rapid linkinin kırık olduğunu gördüm. SĦARK isimli arkadaşımız acaba crack dosyasını tekrardan upload edebilir mi?? :(

Buradan konuya ulaşabilirsiniz.

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
Ben SĦARK isimli arkadaşımızın upload ettiği NFS Pro Street oyununu crack dosyası dışında tamamen indirdim. Crack dosyasını indirmeyi denediğim zaman rapid linkinin kırık olduğunu gördüm. SĦARK isimli arkadaşımız acaba crack dosyasını tekrardan upload edebilir mi?? :(

Buradan konuya ulaşabilirsiniz.
SeriaL : FBM5-ATDW-ZONE-VRUL-ESAL

http://rapidshare.com/files/202388317/NC.SharK.HackheLL.rar

Shark@Hackhell

Konudaki iLe aynidir ;)

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
Gereksiz MesajLaR SiLindi. Konuda Muhabbet etmek yerine SorunLara Çözüm ßuLaLIM..

KARATOKAT

New member
KnowN arkadaşım upload ettiğin Tomb Raider Underworld oyununu bilgisayarıma sorunsuz bir şekilde indirdim yanlız 74. ve 80. partlarda iso yu rarlardan çıkartırken hata raporu alıyorum bu konuda yardımcı olursan sevinirim eyw.

sibublere

New member
KnowN update etmiş oldugun tomb raider underworld 74 ve 80. part hata veriyor okdar kastım 2 gündür indirmek için sana zahmet alternatif link verirmisin yada problemin nedenini acıklarmısın lütfen

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
ProßLeMLer rapidden OlaßiLir. Tekrar indirmeyi Deneyiniz..

KARATOKAT

New member
sibublere - winrar yerine 7z Zip programını kullanarak iso yu rardan çıkartmayı dene ben bu şekilde yaptım ve oyunu sorunsuz yükeldim şimdide keyfini çıkartıyorum :) . KnowN eyw..:durdurun

sesar

New member
Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir [ 2008 ] FuLL & [ 63 PaRT ]
51 . part link ölmüş bir zahmet yenilense tesekkurler

KARATOKAT

New member
"Fуσηв" arkadaşım upload etmiş olduğun God Father 2 oyununun bütün partlarını bitirdim biri hariç oda "PART1" Rapidshare ve Netload linkleri ölmüş ikisinden birini tekrardan upload edersen çok makbule geçicek.Emeğine ve sabrına sağlık iyi çalışmalar..

http://www.hackhell.com/hut-oyunlar/566694-the-godfather-2-2009fullhhrsnl.html

beyler ilginlenen olursa sevinirim linkler silinmiş olduğundan ötürü kapanmıştır diyebir yazı var oyunun sayfasında dada sadece birinci part hatalı yani ben 34 partı indirdim 1. partı tekrardan upload edilemicekse indirmiş olduğum partlar çöpemi gidicek yani

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
ohooo beyler bu nasıl bir şikayet bölümü kimsenin ilgilendiği yok:eek:ha
NeyiyLe iLgiLenmiyoruz iLLa Cevap Yazmamızmı Gerek. Konu Kapanmış Geri dönüşüme AtıLmıŞ iŞte Daha Ne yapaßiLiriz.

geveze____

New member
Yeni Konu Açamıyorum

yeni konu açmak istiyorum ama açamıyorum uyarı felan veriyor benim ricam crysis ayunu aldım kurmak için yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşkler hepinize.İyi forumlar

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
yeni konu açmak istiyorum ama açamıyorum uyarı felan veriyor benim ricam crysis ayunu aldım kurmak için yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşkler hepinize.İyi forumlar
HackheLL upLoad Areaya Konu açman iÇin HuT Üyesi oLman GereK. GerekLi ßöLümLere açIN Konunuzu. Oyun DagıtımLarI iÇin Oyun ßöLümü http://www.hackhell.com/oyun/