hh nin ankara üyeleri

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
28 haziran - 7 temmuz arası gelebilirim gibi ama 7 temmuzdna sonrası zor gibi nese daa var gün herkes görsün 25 kişi olmasına gerek varmı geldiğimiz kadar yateriz ben burdan otobüs kaldırıımmı:Dama hiçbiri hhci deil :p

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
leagrace' Alıntı:
muhahahahaaa yok kaldırma pasta yetmez :) :)

pasta neli ona göre:p ben avakadolu istiorum:D:D kimse yiyemesin pasta savaşı yaparız:) bu arada hangi mekanı kapatmayı düşünüorsun karanfilden kapatında karizmamız olsun :)

baq karanfilde çilek var biliondur oranın üst katı ideal bence 25 kişi falan için yeterli yani eski mekanım :eek:

olumlucumle

New member
hoca ben taxi cafenin sahiplerini tanıorum!isterseniz konusurum!guzel mekandır tam dersanemin altı yemekleri fln baya ii!ziya gokalp caddesi ustunde!

leagrace

New member
SıpA' Alıntı:
pasta neli ona göre:p ben avakadolu istiorum:D kimse yiyemesin pasta savaşı yaparız:) bu arada hangi mekanı kapatmayı düşünüorsun karanfilden kapatında karizmamız olsun :)

baq karanfilde çilek var biliondur oranın üst katı ideal bence 25 kişi falan için yeterli yani eski mekanım :eek:
ortasına avakado dikeriz :p
zaten görüşme yaptığım yer karanfil sokakta herkes rahat gelebilsin istedim

eğer orası olmazsa alternatifleri konuşuruz :) oki olumlucumle çok saol

sevgili arızalı moderatörümüz ne demek senin için de ii vakit geçiririz :goz:

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
ankaralılar adına çook hoş olur bende Nevşehir yapacam da Nevşehirden kimse yokki

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
memoli50' Alıntı:
ankaralılar adına çook hoş olur bende Nevşehir yapacam da Nevşehirden kimse yokki

memeoli bende karamandan gidicem atla gel sende zor bişey deil :goz:

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
ben kendi tarihimi 27hazirandan sonra sölicem beklerseniz gelcem ama kesin gelebileceğim tarihi 27haziranda söliyebilirim daa öncede belirttim

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
27 sinden sonra tarih belirleyelim dedik ya kaçlık aylıksınız yaws:) majesteye inat yapmamaız lazım arkadaşlar her engele rağmen:)

olumlucumle

New member
ya valla bende 1-2 temmuz gibi gidecem sora arazi olurum yasın coğunda!!

Majesties

New member
bende warım :)
halı saha maçını ayarlayamadım özel sorunlarım wardı nete bile giremiyordum am bende bu tanışmaya katılmayı çok isterim ;)

fromankara

New member
arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum tam anlamıyla perfect bir site. temmuz 1-2 si hariç hergün bana uyar.. 1-2 sinde kpps sınavım var...

HTML