Harry Kewell Galatasarayda[Tek Başlık]

OZZY_1999

New member
DÜNYACA ÜNLÜ YILDIZ G.SARAY'DA!..

Galatasaray, Harry Kewell ile anlaştı!..

İngiltere'de Leeds United ve Liverpool formalarını giyen Harry Kewell ile 2 yıllık anlaşma sağlandığı belirtilirken, Avustralyalı oyuncunun yarın İstanbul'a geleceği ve sağlık kontrolünden geçtikten sonra imza atacağı öğrenildi.

Bu arada Kewell transferiyle ilgili G.Saray'ın resmi sitesinden de bir açıklama yapıldı. Açıklama şöyle:

"Galatasaray, İngiltere'nin Liverpool kulübünde forma giyen 30 yaşındaki Avustralyalı orta saha oyuncusu Harry Kewell ile anlaşma sağlamıştır."

Sarı-kırmızılı kulübün yönetim kurulu üyesi Haldun Üstünel de yaptığı açıklamada, Harry Kewell ile anlaşmaya vardıklarını ve yarın birlikte İstanbul'a geleceklerini söyledi.

Daha önce İngiltere'de Leeds United'da da oynayan 30 yaşındaki futbolcu, aynı zamanda Avustralya Milli Takımı'nda forma giyiyor.

Galatasaray Futbol Komitesi üyesi Haldun Üstünel GS TV'ye yaptığı açıklamada Liverpool'un ünlü yıldız futbolcusu Harry Kewell ile her konuda anlaştıklarını söyledi. Üstünel, Kewell ile birlikte yarın (Cuma) İstanbul'da olacaklarını belirtti.

Haldun Üstünel açıklamalarına şöyle devam etti:

"Uzun süren emekler ve çalışmalar sonucunda çok önemli bir ismi Galatasaray'a kazandırma aşamasına geldik. Avrupa futbolunun çok önemli bir yıldızını çok yakında Galatasaray forması altında izleyeceğiz ve bu bizi çok heyecanlandırıyor. Kendisi ile her konuda anlaştık. O da bizimle bu heyecanı birlikte yaşıyor. Bize büyük güç katacağına inandığımız, emin olduğumuz Harry Kewell Galatasaray'a ve Türk futboluna hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi

GS TV spikerinin sorularına Haldun Üstünel şöyle yanıt verdi:

- Bu transferin hikayesini anlatır mısınız?

Bizim için Galatasaray için hem tecrübesi hem kalitesi hem de Avrupa deneyimi ve kariyeri boyunca Premiere League gibi üst seviyede bir ligde oynaması tercih nedenimiz oldu. Yarın akşam saatlerinde Kewell ile birlikte İstanbul'da olacağız. Galatasaray camiasına hayırlı olmasını diliyorum.

- İyi bir hücum hattı oluştu. Deneyimi olan Kewell ile birlikte Galatasaray'dan beklentiler arttı. Sizin düşünceniz nedir?

Bu transferle birlikte 2000 yılındaki başarıyı tekrarlayarak onun için, gerekli transferleri yapmak için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz.

İŞTE KEWELL'IN VİDEOSU!..

Harry Kewell Compilation - Shown on TV

by.erce

New member
Konular tek başlıklta birleştirildi.Bu transfer hakkındaki tüm haberleri bu başlık altından verelim.

FOÇA

Banned

Galatasaray, Harry Kewell ile anlaştı!..

İngiltere'de Leeds United ve Liverpool formalarını giyen Harry Kewell ile 2 yıllık anlaşma sağlandığı belirtilirken, Avustralyalı oyuncunun yarın İstanbul'a geleceği ve sağlık kontrolünden geçtikten sonra imza atacağı öğrenildi.

Bu arada Kewell transferiyle ilgili G.Saray'ın resmi sitesinden de bir açıklama yapıldı. Açıklama şöyle:

"Galatasaray, İngiltere'nin Liverpool kulübünde forma giyen 30 yaşındaki Avustralyalı orta saha oyuncusu Harry Kewell ile anlaşma sağlamıştır."

Sarı-kırmızılı kulübün yönetim kurulu üyesi Haldun Üstünel de yaptığı açıklamada, Harry Kewell ile anlaşmaya vardıklarını ve yarın birlikte İstanbul'a geleceklerini söyledi.

Daha önce İngiltere'de Leeds United'da da oynayan 30 yaşındaki futbolcu, aynı zamanda Avustralya Milli Takımı'nda forma giyiyor.

Galatasaray Futbol Komitesi üyesi Haldun Üstünel GS TV'ye yaptığı açıklamada Liverpool'un ünlü yıldız futbolcusu Harry Kewell ile her konuda anlaştıklarını söyledi. Üstünel, Kewell ile birlikte yarın (Cuma) İstanbul'da olacaklarını belirtti.

Haldun Üstünel açıklamalarına şöyle devam etti:

"Uzun süren emekler ve çalışmalar sonucunda çok önemli bir ismi Galatasaray'a kazandırma aşamasına geldik. Avrupa futbolunun çok önemli bir yıldızını çok yakında Galatasaray forması altında izleyeceğiz ve bu bizi çok heyecanlandırıyor. Kendisi ile her konuda anlaştık. O da bizimle bu heyecanı birlikte yaşıyor. Bize büyük güç katacağına inandığımız, emin olduğumuz Harry Kewell Galatasaray'a ve Türk futboluna hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi

GS TV spikerinin sorularına Haldun Üstünel şöyle yanıt verdi:

- Bu transferin hikayesini anlatır mısınız?

Bizim için Galatasaray için hem tecrübesi hem kalitesi hem de Avrupa deneyimi ve kariyeri boyunca Premiere League gibi üst seviyede bir ligde oynaması tercih nedenimiz oldu. Yarın akşam saatlerinde Kewell ile birlikte İstanbul'da olacağız. Galatasaray camiasına hayırlı olmasını diliyorum.

- İyi bir hücum hattı oluştu. Deneyimi olan Kewell ile birlikte Galatasaray'dan beklentiler arttı. Sizin düşünceniz nedir?

Bu transferle birlikte 2000 yılındaki başarıyı tekrarlayarak onun için, gerekli transferleri yapmak için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz.

İŞTE KEWELL'IN VİDEOSU!..

Harry Kewell Compilation - Shown on TV
izledim abi o ne sol ayak ya adam müthiş galiba bu yıl alisamiyende sol ayaklı gollerle mest olacağa benziyoruz.

bLueXtremE

єχтяємє &
Moderatör
Kewell'da ki soru işaretleri

Galatasarayımız Avustralyalı yıldız oyuncu Harry Kewell'ı transfer etti. Ancak bu transferle ilgili birkaç soru işareti takıldı akıllara. İşte o soru işaretleri:

1- Son iki sezonda sadece 16 maç

Liverpool'da uzun süre sakatlıklarla uğraşan Kewell'ın son iki sezon sadece 16 maçta forma giymesi sağlık durumuyla ilgili soru işareti oluşturdu.

2- Ağustosta olimpiyatlara gidecek

Pekin Olimpiyatları için Avustralya Milli Takımı'na alınan Kewell, 6-24 Ağustos tarihleri arasındaki maçlarda oynayacağı için, Galatasaray'ın 12-13 Ağustos'taki Şampiyonlar Ligi ön eleme ilk maçında forma giyemeyecek.

3- Arda Turan'ın yerine mi geldi?

Liverpool'da sol kanatta, ikinci forvet ve ofansif orta saha mevkilerinde oynayan Kewell'in transferi aynı yerde görev yapan Arda'nın satılma ihtimalini de akıllara getirdi.

Kaynak: Sabah

Fieber

Game Over
KeweLL transferi kesin değilL!

Kewell transferi kesin değil!

Galatasaray Avustralyalı oyuncu Harry Kewell'i transfer ettiğini Perşembe gecesi resmi internet sitesini de kullanarak açıkladı. Futbolcunun menajeri ise henüz anlaşmanın kesinlik kazanmadığını açıkladı!
The Daily Telegraph gazetesine konuşan Kewell'in menajeri Bernie Mandic bu açıklamasıyla sarı-kırmızı camiayı şoka sokacak gibi gözüküyor; "Transfer henüz kesinleşmedi. İki ciddi teklif aldık. Kewell Cumartesi günü son kararını verecek. O güne kadar başka bir yorum yapmayacağız".

Kewell'da ki soru işaretleri

Galatasarayımız Avustralyalı yıldız oyuncu Harry Kewell'ı transfer etti. Ancak bu transferle ilgili birkaç soru işareti takıldı akıllara. İşte o soru işaretleri:

1- Son iki sezonda sadece 16 maç

Liverpool'da uzun süre sakatlıklarla uğraşan Kewell'ın son iki sezon sadece 16 maçta forma giymesi sağlık durumuyla ilgili soru işareti oluşturdu.

2- Ağustosta olimpiyatlara gidecek

Pekin Olimpiyatları için Avustralya Milli Takımı'na alınan Kewell, 6-24 Ağustos tarihleri arasındaki maçlarda oynayacağı için, Galatasaray'ın 12-13 Ağustos'taki Şampiyonlar Ligi ön eleme ilk maçında forma giyemeyecek.

3- Arda Turan'ın yerine mi geldi?

Liverpool'da sol kanatta, ikinci forvet ve ofansif orta saha mevkilerinde oynayan Kewell'in transferi aynı yerde görev yapan Arda'nın satılma ihtimalini de akıllara getirdi.

Kaynak: Sabah
Azizcim boş durmamıs :clap
ayrıca olimpiyatlara gitmiyor acıklandı :D

gelmiyor haberleride yalandır
Resmi sitemizde yazıyor.LFC resmi sitesinde gitti yazıyor.
Menajer biraz daha komisyon kapatmak icin uğraşıyor
#7 hayırlı olsun.

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
helal olsun
hayırlı olsun

Я@SmUsSعN ™

♥ нєяşєуỉи нαуıяℓıѕı ♥
İmza için olimpiyata gitmiyor!

Harry Kewell'ın sarı kırmızılılara imza atıp takımla çalışmalara başlayabilmek için Pekin Olimpiyatları'nda mücadele edecek olan Avustralya kadrosuna katılamayacağı belirtildi.

Liverpoollu Harry Kewell'ın menajeri Bernie Mandic'in Avustralya'da FourFourTwo Dergisi'ne yaptığı açıklamada Galatasaray transferinin sonuçlanmadığını dile getirmiş olmasına rağmen, transfer çalışmalarını gizlilikle yürüten yönetici Haldun Üstünel'in 2.5 yıllık kesin anlaşmaya vardığı yıldız oyuncuyla birlikte cuma günü akşam saatlerinde İstanbul'da olacağı açıklandı.

Ayrıca Kewell'ın yeni takımıyla çalışmalara başlayabilmek için Pekin'de düzenlenecek olimpiyatlarda mücadele edecek olan Avustralya kadrosuna katılamayacağı da dile getirildi.

Öte yandan İngiliz ekibinin internet sitesinde BBC kaynak gösterilerek yer alan bir haberde sarı kırmızılıların Kewell'ın transferini bitirdiği ve bu transferin Avustralyalı oyuncunun ülkesinin olimpiyat takımında yaş sınırı haricinde tutulan 3 oyuncudan biri olma ihtimalini de ortadan kaldırdığı belirtildi.

Haberbaz

sagopa_22

Banned
ArkadaşLar qayet iyi transfer yaptık.SakatLıqıydı performans düşükLüqüydü qißi kafaLarda soru işaretLeri var.Fakat 14 Haziranda KatarLa yapıLan Dünya kupası eLeme maçında oynadı ve 1 de qoL attı.rahat oLun ßomßa qißi qeLiyor yeni transferimiz:clap:clap

ChaiCén

New member
Sabah Tv de İzledim Galatasaray Dünya Çapında Bir YıLdızla AnLa$tı DediLer. Merak ettim ßakdım KeweLL miş. Bu adam İyi Bir Oyuncu oLabilir ama Yıldız Değil. Çünkü Adam GEçen sene Neredeyse FuLL Sezon Sakattı Çok az Bir Maçta Görev aLdı. Formda oLsa LiverpooL'un ßu Oyuncuyu Vereceğini Tahmin Etmiyorum. Bu yorumun Galatasaray İçin Değil Türkiyede Bunun Örnekleri Çok. YıLdız Deyipde Fos çıkan Oyuncular oldu. Fenerbahçede, Galatasarayda Ve Beşiktaştada. 50 Milyon € Harcamış Bjk Nerede yıLdızları ? Bunun İçin Transferde Dikkatli Ve Cimri oLmak Lazım. YıLdız Diye DinGiLLeri Takımlara aLmak Hem Takımın Hemde Ülkemizin İflası Demektir..

FOÇA

Banned
Yıldız söylemeyelim daha yıldız olmamış fakat bizde yıldız olacağı kesindir.isteyen arkadaşlar şimdiden yıldız söylemlerinde bulunabilirler.

tevez19

New member
iyi topçu inşallah faydalı olur ama sol kanatta oynuyo ve orta saha orta ya arda gider ya da lincoln

S

SiR ReaLiST

Guest
Gerçekten Çok Sağlam Topçu Öncelikle Spor Gazetelerine Çok Güldüm Bugün Çıkan Spor Gazetelerinden Fotogol'de Özellikle Galatasaray Bölümünde 500 İsim Geçmekte Ama İçinde KeweLL Yoktu Gerçekten İşte Gazetecilik Budur Diyorum Dün Gece Saat 21 Sularında KeweLL'IN Geleceği Duyurulmasına Rağmen Spor Gazetelerinin Bunu Manşetten Bile Değil Hiç Vermemelerini Tek Sözüm İşte Gazetecilik Budur Diyorum :durdurun

bLueXtremE

єχтяємє &
Moderatör
Kewell İstanbul'da!

Yeni transferimiz Harry Kewell, Atatürk Havalimanı'na indi... Yoğun sevgi gösterileri var...

Çıldırın çıldırın! Yılın transferi geldi! İki yıllık anlaşma sağladığımız Avustralyalı yıldız futbolcu Harry Kewell İstanbul'a geldi. Tecrübeli futbolcu, taraftarlarımızın yoğun sevgi gösterileri arasında Atatürk Havalimanı'na indi. Tarifeli uçakla Paris'ten gelen Kewell artık Galatasaraylı!

AA​

HTML