Hackhell Uploader Team ile ilgili bilgiler ve Başvuru şartları için tıklayın..

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
halilid adlı üyeyi siz ikna edin bakın uploader manyağı yapar siteyi.. Kendiside buraya beni üye ettirdi hatta kaç kişiyi..Elinde yok yok. :) başarılar dileğiyle..
ßütün KonuLarimi Arattiniz :hhmanD

Burak

Uploader Team
Eskiden Upload Team'deydim ama kısa süreli bi kesintim oldu ve çıktım şimdi tekrar katılmak için 25 upload'ı tamamladım tekrardan .. :D
mesaj sayım ve üye yılım da yeterli sanırsam :saskin

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !

MeRTeR_HaKaN

"Özel Harekat"
Ben 34 yaşındayım .
Şu an İzmirde ikamet ediyorum .
Uploadım yok malesef
Fakat size upload garantisini Takıma girince verebilirim.
Çünkü Rapid premium üyeliğim yok.
fakat daha önce türk Hackerli sitelerde yöneticilik yaptım.
burda yazmıyım reklam oldu demesinler.pm.den yazabilirim.
Ben işe başlayınca uygun olmadığımı görürseniz son verirsiniz.
zaten mesaj sayımla bana edilen teşekkür arasındaki uçurumu görürseniz bana hak verirsiniz.
Lütfen 1 hafta veya 10 gün süre tanıyın.Başarılı olamazsam tekmeyi basarsınız.
saygılarımla....

Moderator
Ben 34 yaşındayım .
Şu an İzmirde ikamet ediyorum .
Uploadım yok malesef
Fakat size upload garantisini Takıma girince verebilirim.
Çünkü Rapid premium üyeliğim yok.
fakat daha önce türk Hackerli sitelerde yöneticilik yaptım.
burda yazmıyım reklam oldu demesinler.pm.den yazabilirim.
Ben işe başlayınca uygun olmadığımı görürseniz son verirsiniz.
zaten mesaj sayımla bana edilen teşekkür arasındaki uçurumu görürseniz bana hak verirsiniz.
Lütfen 1 hafta veya 10 gün süre tanıyın.Başarılı olamazsam tekmeyi basarsınız.
saygılarımla....
Premium iLe upLoad yapmak aynı şeyLer değiL Free oLarak bir coLLector hesabı aç.. PC'nde bulunan herhangi video,program,oyun,klip vs. o hesabına upload et şifresini hackhell yap paylaş istenilen rakama ulaş PM at uygun görüLürsen göreve başlarsın.. Geçmişe mazi deniyor biliyosun 34 yaşında olgun bir insansın.. Hackhell'inde bir hack sitesi olmadığınıda biliyorsundur umarım.. Önce emek sonra rütbe.

| PoSeiDoN |

gσd σŦ тнє &#1109
Premiumla uploadın çok alakası yok

premium genellikle downlaodda kolaylık sağlar..

WaTcHFuL

EVERYWHERE
Neden olmasın :D

ersin7818

New member
s.a beyler bana çok acil yardım edebilcek arkadas varsa sevgilim msnsini eski çıktığı çocuk sifresini değiştirmiş konusmak için msnme ekledım engelledı ve benım o msnyı geri almam gereki alamasamda en azından kullanılmıcak hale getirmem lazım yardım ederseniz sevinirim
[ [email protected] ]

react

Admin
Upload Takımına katılımla ilgili Tüm Şartlar ve Avantajlar baştan düzenlenmiştir.

Lütfen başvuruda bulunmadan önce şartları tam olarak yerine getirip getirmediğinizi göz önünde bulundurunuz.

Yeni kurallarımız mevcut upload takımı üyelerimizi bağlamamaktadır.

Teşekkürler.

ℓσя∂

Altın Üye
Upload Takımına katılımla ilgili Tüm Şartlar ve Avantajlar baştan düzenlenmiştir.

Lütfen başvuruda bulunmadan önce şartları tam olarak yerine getirip getirmediğinizi göz önünde bulundurunuz.

Teşekkürler.
18 yaş mı :saskin

ama girme hevesi kalmaz insanda :D neyse girmiceqim için sorun yok :D

umutd07

:_:_мєтαℓ ƒıятıηα_:_:
Zaten G*tümüzü Yırtsakta Giremeyecegimiz İçin Artık Ugrasmıyorum.OnLarca Defa TaLebde ßuLundum.YaLvardım Yakardım Tık Yok =).Nese ßu İş HuT a Girmedende oLur.KnowN Daim KonuLarı Tasır HuT a =)

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !

Teşekkürler.

Sartlar gayet iyi olmus ozellikle 18 yas sinirlandirmasi ;) ama haftada 3 upload bence col az. Okadar avantaja haftada 10 upload olmali bence. 5 mBLik dosyada upload 50 de. Reactor dai gozden gecirmeni isterim.

Onerime Kizacak arkadaslar olabilir ama mantikli dusunmeniz gerekirse Hackhellde upload teamde olmak bile ayricaliksa 10 uploadin fazla olamadigi kanaatina varacaklardir.

Ayrica umut yazdigin mesaj gercekten cok terbiyesizce senden hic beklemezdim.

iyi FOrumLar