Hackhell Uploader Team ile ilgili bilgiler ve Başvuru şartları için tıklayın..

react

Admin

Hackhell uploader team'e katılabilmek için neler gerekiyor;

En az 750 mesaj sayısı

Şifresi "hackhell" veya "hackhell.com" olan kayda değer toplam "50" upload
(Uploadlarınızın içerisinde "hackhell" ile ilgili bilgi içeren txt bulundurma zorunluluğu)

Daha önce forum içerisinde yüz kızartıcı bir ceza almamış olma.

Forum'da en az 2 ay geçirmiş olmanız gerekiyor.

18 yaşında veya daha büyük olmanız gerekiyor

Upload team'e girdikten sonra her hafta 4 upload zorunluluğu
Hackhell Uploader Team avantajları nelerdir;

Sadece adminlerin ve uploader team de olanların ulaşabileceği özel bölüm.

Forum yöneticilerine anında erişim.

İstediğiniz kullanıcı başlıgını kullanma kolaylığı.

İsteğiniz doğrultusunda nickinizi değiştirebilme kolaylığı.

Profilinizde istediğiniz imzayı kullanabilme kolaylığı.

Uploader team'e özel armalar.

Normalde 100 olan PM kapasitesi 250 olacak.
Şartları yerine getirenler ve uploader team'e katılmak isteyenler bana pm atmalıdırlar( Özel mesajlarınızda kesinlikle konu bölümünde "upload team başvurusu" şeklinde bir ibare olmalıdır), en kısa sürede değerlendirilip, gerekli araştırma yapılıp,cevap verilecektir,
teşekkürler..​

react

Admin
Arkadaşlar kusura bakmayın maaş bağlayamıyoruz

SĦARK

Lord Of The Game
reac birde internet hızları 512 den az olmasın dai benım 512 ne zorluklarla upload ediyom walla atacam en sonunda modemı yenı alacam :biggrin

react

Admin
tamamdır dostlar
valla bu kadar avantaja hayır demek pek akıllı işi değil dimi ..

bim_28

Altın Üye
Vakit bulsam Upload Team'a girmeden bile Hackhell
imzası taşıyan önemli olan şeyleri upload yaparım
desene Reactor ben gönüllerin Upload Team'ine
çoktan girmişim bile =)

Yoksa girmedim mi :saskin

react

Admin
bim_28' Alıntı:
Vakit bulsam Upload Team'a girmeden bile Hackhell
imzası taşıyan önemli olan şeyleri upload yaparım
desene Reactor ben gönüllerin Upload Team'ine
çoktan girmişim bile =)

Yoksa girmedim mi :saskin
bim teşekkür ederim herşey için =)

HoCuSPoCuS

Supernatural
Ücret neden verilmiyor ona bi açıklık getirelim. Kimi siteler sadece rapid premium kimileri ise ücret veriyor. Fakat bu sitelerin VIP , Özel Üye vs.. gibi sistemleri var ve üyelerden bu paylaşımlara ulaşmak için ücret talep ediyorlar. Hackhell de bugüne kadar herşey ücretsiz oldu. Bundan sonra da öyle olacağı için kimseden ücret almayıp kimseye ücret vermeyeceğiz doğal olarak. Fakat o kadar siteye girip çıkmama rağmen bu kadar cazip seçenekler göremedim. Çoğu sadece rapid premium veriyor o kadar.. Kısacası herşey üyelere daha iyi şeyler sunabilmek için

Zaten arkadaşlarımız, dostlarımız ve üyelerimizin büyük kısmı bunu biliyorlar da, başlık açıldı 2 kişiden pm geldi ne kadar ücret veriyorsunuz diye. O yüzden bunu yazma gereği duydum.

RuTH

Altın Üye
Ne Gerekiyorsa Yapmaya Hazırız

bim_28

Altın Üye
HoCuSPoCuS' Alıntı:
Ücret neden verilmiyor ona bi açıklık getirelim. Kimi siteler sadece rapid premium kimileri ise ücret veriyor. Fakat bu sitelerin VIP , Özel Üye vs.. gibi sistemleri var ve üyelerden bu paylaşımlara ulaşmak için ücret talep ediyorlar. Hackhell de bugüne kadar herşey ücretsiz oldu. Bundan sonra da öyle olacağı için kimseden ücret almayıp kimseye ücret vermeyeceğiz doğal olarak. Fakat o kadar siteye girip çıkmama rağmen bu kadar cazip seçenekler göremedim. Çoğu sadece rapid premium veriyor o kadar.. Kısacası herşey üyelere daha iyi şeyler sunabilmek için

Zaten arkadaşlarımız, dostlarımız ve üyelerimizin büyük kısmı bunu biliyorlar da, başlık açıldı 2 kişiden pm geldi ne kadar ücret veriyorsunuz diye. O yüzden bunu yazma gereği duydum.
İŞTE BUDA HACKHELL'İN FARKI :clap
HERŞEY PARA DEĞİLDİR!!!
VE HALA BURDA BULUNDUĞUM İÇİN KENDİMİ ŞANSLI SAYIYORUM
SİZDE ÖYLE SAYIN
HADİ HEP BERABER SAYALIM 1...2...3...4...
...........................................................
1000001...1000002...1000003............. :melek :saskin

A S M E N

New member
reac. kardeşim walla güsel olmuş ellerinize sağlık
umarım en kısa zamanda birlikte oluruz =)

Moderator
Herkese ßoL UpLoad'Li günLer ;) Sunucuyu ßi aLaLimda ßende yaparım 1-2 upload :D Team'e girmeme gerek yok ;)

QuaDaLi™

New member
tam bana göre.
sınavlarım bitsin başvuruyorum.

MaviATES

New member
HoCuSPoCuS' Alıntı:

Şu msj sınırını bir aşayım sonra başvurucam... Bu msj görmeseydim msjı ciddiye almıyacaktım arada uğrayıp çıkacaktım ama bu msji okuyunca kendimde bi suçluluk hissettim ya neyse :) Sınavlardan sonra elimden geldiği kadar upload yapmaya çalışacağım... iyi günler herkese

adres63

New member
bim_28' Alıntı:
İŞTE BUDA HACKHELL'İN FARKI :clap
HERŞEY PARA DEĞİLDİR!!!
VE HALA BURDA BULUNDUĞUM İÇİN KENDİMİ ŞANSLI SAYIYORUM
SİZDE ÖYLE SAYIN
HADİ HEP BERABER SAYALIM 1...2...3...4...
...........................................................
1000001...1000002...1000003............. :melek :saskin
Bende diyorum hackhel ilk başladığım forum olduğu için mi bi türlü vazgeçemiyorum die sanırım bim yazdıkları aklıma gelmiyodu.Eline sağlık... bende yapmak isterdim ama zaten 256 bağlantıyı 4 kişi sömürüyoruz :=)