HackheLL TopLantısı

Moderatör
Moderatör
Solariz' Alıntı:
:) buna sevindim arkadaşlar size güzel bi süprizim olucak 17 haziran cumartesi akşamı bi parti düzenlemeyi planlıyoruz hackhell in 1 yaş günü partisi bununla ilgili daha detaylı bilgiyi bi kaç güne kadar sitemizde sizlere bildirilicek yer istanbul olarka belirledik mekan olarakta görüşmelerimiz sürüyo şuan
MükemmeL ßi haber !!

free!

artık yok...
party mekanına banner alalım 3-4 dene, ispik in içtiği biraların parası çıksın, felaket zarar edilir yoksam:D

desantralizasyon

Altın Üye
abi niye 17 haziran hee :(
isyan çıkarırım forumda
gelin şunu 19 u yapalım
solllll 17 i olmaz kardeşim
ertesi gün öss war :)
olmazzzz karşıyımmmmmmm

pasaklı

New member
Solariz' Alıntı:
:) buna sevindim arkadaşlar size güzel bi süprizim olucak 17 haziran cumartesi akşamı bi parti düzenlemeyi planlıyoruz hackhell in 1 yaş günü partisi bununla ilgili daha detaylı bilgiyi bi kaç güne kadar sitemizde sizlere bildirilicek yer istanbul olarka belirledik mekan olarakta görüşmelerimiz sürüyo şuan
ucak biletimi yollayin bende geliyim :D

desantralizasyon

Altın Üye
bize alternatif parti
yaptırtmayın kardeşim:)
sınavdan sonra olsun
şu parti olayı. heyttt
isyan bayrakları göndere
çekilmiştir:)

yamakası

New member
biz ne yapalım o zaman oturup ağlayalım walla istanbul'amı gelelim beni kim karşılıyacak arkadaşlar(ha bide bira olan bir yerde walla ne güzel iş konuşursunuz demeden geçemedim ne yapim)

desantralizasyon

Altın Üye
yok abi bende anadoluda ÖSS
den sonra alternatif parti
düzenleyecem :D ama warya
bu resmen haksızlık bea.
warsın 2 gün sonra olsun
parti.

Solariz

Administration
:) kendinize azda olsa tatil verin be des neolur sanki 3 4 saat kitaplarıda alır gelirsin orda çalışırsın biz sana bakmayız

naser

Forum Aslanı
Ya ben o tarıhte askerde oluyorum :'(

asserkan67

New member
benım sınavım falan yok ama
herkesın gelebılmesı ıcın en ıyısı 24 haziran bana her turlu uyar tabı
karar yonetımın artık
bu arada mekan nasıl bır yer olacak kac kısı gelecek bı oylama gıbı bı sey olursa kısı sayısına gore mekan da daha ıyı ayarlanır konusulur soll kardes
saygılar

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
şimdi dier konu bunun altına taşınmış bi şehirde toplanmak olabilir ben sadece bununla ilgili bir topic açılmasına karşı çıktım inş okullar kapnınca istanbuldayım beni beklemeden toplanırsanız vururum lem hepinizi kızdırmayın evlerinizi benzin döküp yakarım:p

24 haziranda kesin orda olcam deftones konseri var hem konserede gideriz:)hemde ortimin d.günün kutlarız 24 haziran alonun d.günüde:):)

dursun

New member
olabilir alkolik hareket engelenemez :D

HTML