HackheLL TopLantısı

iSpiK

Kadim Dost
17 haziranda benım yaz okulu başlıyomu ki :D walla öle bişi olursa mayısta geliceime haziranda gelirim 1 taşla 2-3 kuş hesabı ;)

Mephisto

R€B€L
yaww izmiri unutmayın
aloo izmirliler nerdesiniz laa
17 haziranda izmirdede bişiler isteriz ama:D

free!

artık yok...
lem des gelemicekmi yane..
ertesi gün sınavı olcek hipnanın:D
lem des kurtaramıcan paçayı:D

Moderatör
Moderatör
İstanbuL'da oLanLara ayrı ßa$Lık açaLım.. Orda ayarLayaLım organizasyonu.. Taßi ßiri Çıkıp Forum kirLiLiği demezse..

ChaMuR

Altın Üye
lem izmir dioz aloooooo....
sesimizi duyan yok mu.......
biz üwey ewlatmıyız......
tamam parti olmasada bi toplanırız yaw bira olmaz çay olur...

iSpiK

Kadim Dost
ya adam duyar party ı mesajı bıle yoktur cıkar gelir hazır party warya ;) bide kapıda 1*2 kisi dursun nicklere göre davetiye ayarlaması yapar ;) güzel bi fikir ama cidden ..

St.AnGeR

Document Visor..
iSpiYonCu' Alıntı:
ya adam duyar party ı mesajı bıle yoktur cıkar gelir hazır party warya ;) bide kapıda 1*2 kisi dursun nicklere göre davetiye ayarlaması yapar ;) güzel bi fikir ama cidden ..

yer we meqan qesinleshsin dawetie basılır o onmli deil.. adresler yonetime pm ile alınır isteyene gönderilir o onmli deilde.. onmli olan ragbet görmeq yani 10-20 qishi ichn meqan qapatılmas..

Mephisto

R€B€L
ChAcMooL.cK' Alıntı:
lem izmir dioz aloooooo....
sesimizi duyan yok mu.......
biz üwey ewlatmıyız......
tamam parti olmasada bi toplanırız yaw bira olmaz çay olur...
ewt yaa biz üvey deiliz:D:D
olmazsa bi cay yaparık chaq 3-5 kişi toplanırız oda yeter:D

CHI€F

Kalpsiz
biri benimi çağırdı :D ispik gel olm seni krallar gibi ağırlıyacam heç merak etme bu arada ist/zeytinburnu buluşmak isteyenler 17 hazirandan önce buluşmak isteyenler için her türlü

Moderatör
Moderatör
ßen Diyorumki.. İstanbuL'dan oLanLar ßuLu$mak İsteyenLer.. Mayısın iLk pazar'ı ßakırköy Meydandaki Ye$iL cafe'ye geLsinLer ?

free!

artık yok...
mauhaha banlanan üyeler kapıdan girebilcekmi:)
bide party den banlanmasınlar mauahha:)

iSpiK

Kadim Dost
ya hh diilde herkes hackhellden dostlarıyla bulussa ii olur forumda tartısıon bı bakıon bulustuun yerde o adamda war al bi sürü tatsızlık ;)

free den yemek kaptım sadece onu yemek ıcın bıle gelirim anger danda bira aldık tamamdır ;) mvardar ı sölemiom bile :D :D

crazyquake

.::®crazy™::.
İstanbul İzmir anladık güzel olurda.. Ankara ne olacak :)

Ankaralılardan hiç ses seda çıkmamış.. :Sopa Başkentliler uyanın..

Bu üç büyük şehirde birer kişi görevlendirilip o kişiler burada duyurulursa pmden herkes bulunduğu yada yakın olduğu ile göre pm le o kişiye ulaşır..

Kaynaşmak adına güzel bir şey bence.. Ben sanalla reeli birleştirelim derim..

free!

artık yok...
iSpiYonCu' Alıntı:
ya hh diilde herkes hackhellden dostlarıyla bulussa ii olur forumda tartısıon bı bakıon bulustuun yerde o adamda war al bi sürü tatsızlık ;)

free den yemek kaptım sadece onu yemek ıcın bıle gelirim anger danda bira aldık tamamdır ;) mvardar ı sölemiom bile :D :D
muahaha olm, bilion bende alkol olmas:) yemeq olur ha, hatta sağlam yemek olur.
istiosan evde bilem hazırlarıs arklarla:D
bahar şenlikleri ne zaman bilmiorm ama başlasın beklerim, ortam olur eheheh:D

bim_28

Altın Üye
Solariz' Alıntı:
:) buna sevindim arkadaşlar size güzel bi süprizim olucak 17 haziran cumartesi akşamı bi parti düzenlemeyi planlıyoruz hackhell in 1 yaş günü partisi bununla ilgili daha detaylı bilgiyi bi kaç güne kadar sitemizde sizlere bildirilicek yer istanbul olarka belirledik mekan olarakta görüşmelerimiz sürüyo şuan
Uçak biletini alayım o zaman uçarak geliyorum... :sigara:

HTML