HackheLL TopLantısı

mercandede

New member
ArkadaşLar ßu söyLediğim asLında sadece ßir şehirde oLaßiLecek ßirşey ama özeLLikLe İstanßuL'da oLaßiLecek ve çok qüzeL oLaßiLecek ßir topLantı.Şimdi qeLeLim konumuza.

Tüm HackHeLL İstanßuL üyeLeri istanßuL'da ßeLirLenen ßir yerde...
Tüm HackHeLL Ankara üyeLeri Ankara'da ßeLirLenen ßir yerde...
Tüm HackHeLL İzmir üyeLeri İzmir'de ßeLirLenen ßir yerde...

ßuLuşsunLar ve veriLen yere qeLenLerin her ßirinin yakasında nick name'i yazsın.ßu şekiLde ßir sohbet ve reaL tanışma ortamı yarataßiLiriz.

Herşey HackheLL için... HackHeLL ßir aiLedir... :alkol:

21 Ocak Cumartesi Günü Taksim'de Buluşalım.Gideceğimiz Yerde Bira 5 Milyondur Arkadaşlar.Bar Ortamı Değildir Cafe'dir Sorun Olmaz.
pm atın mekan hakkında tam bilgileri vereceğim.Ayrıca adresinide vereceğim.

Logan

WOLVERINE
olabilir aslında ama iyi organizasyon yapılması lazım...mesela hangi gün olmalı nerede toplanılmalı vs...vs....ama görüşelim anlaşalım buluşalım derim ben...:)

G_hot

New member
ben istanBul Okmeydanı ndayım .. Yönetime uyarsa.. bizlereede uyar !

mendo68

New member
hahahaa
çakmelo sen neresindensin g.o.paşa'nın
bende g.o.paşalıyım
beraber gideriz toplantılara

şaka bi yana olursa güzek olur bencede

iSpiK

Kadim Dost
her ay bole bı muhabbet acılıo we sonuca baglanamadan kapanıo herkes eywallah dıo ama bı ıfade etmıo ;)

spy1759

New member
istek&öneri

Ben aynı şehirde yaşayan arkadaşların birbirleriyle tanışıp bilgi alışverişi yapabilecekleri ve dışarıda yaşayanlarında hasret giderebilecekleri şehirler bölümü olmasını istiyorum.Tahminimce bu fikir bütün arkadaşlar tarafından desteklenir.:goz:

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
bence gereksiz bi forum kirliliğinden başka bişeye neden olmaz -1903

zaten tanışmak isteyenler zamanla tanışıolar. . .

X

O şimdi Asker
konuları birleştirdim...

Moderatör
Moderatör
SıpA' Alıntı:
bence gereksiz bi forum kirliliğinden başka bişeye neden olmaz -1903

zaten tanışmak isteyenler zamanla tanışıolar. . .
seninde ßu mesajın ßana gereksiz geLdi ..

ßence oLabiLir..hemen aceLe etmeyeLim 1 hafta daha ertelensin.. daha çok kişi geLsin.. ßende ßahçeLievLer'denim.. MajesTe'yide aLır geLirim ..

Mephisto

R€B€L
bence olabilir olmalı pm ayrı bu ayrı
pmdekiler kişisel tanışcaklar bu sitenin adına olcak daha kaynaşma ortamı daha iii
mesela piknik yapılır,şehirlerin önemli yerlerine gidilir cok güzel olur topluca.
bide www.hackhell.com die bi pankart acarız birbirimizi bulalam die.
ama o zamanda inşallah polisler gösteri die iceri tıkmaz:D
güzel olur güzel:)

free!

artık yok...
la ispik sen gel bende gelmessem DES gibi olayım:D
ok mu lem:D grup yaparık:)

iSpiK

Kadim Dost
free olm mayısın ılk haftasonu kacına gelıo sa ben ıstanbula gelıom la zaten :E gorusurz olm... warsa baska elemanlar toplanırız.. mvardar durex cree warsa baska katılcak adam toplanırız ;) olm kahvaltımı sen ısmarlarsın free eşşek diilsin ya ;)

St.AnGeR

Document Visor..
ist e gelipde beni görmeden giden ( Des= ipne ) {samanım yoqdu dedi ipna} gby olsn.. Des in nasıl o hale geldi sanıosn us :p adam beni göremedi ondan o Halde Gerchi Görende bin pishmanya eheheh..

free!

artık yok...
ok olm mayısa doum günüme gelin:D mauaha
olm ısmarlarıs bea boğaza karşı bi yer vardı , yerini hatırlarsam eğer ehehe:D

Solariz

Administration
:) buna sevindim arkadaşlar size güzel bi süprizim olucak 17 haziran cumartesi akşamı bi parti düzenlemeyi planlıyoruz hackhell in 1 yaş günü partisi bununla ilgili daha detaylı bilgiyi bi kaç güne kadar sitemizde sizlere bildirilicek yer istanbul olarka belirledik mekan olarakta görüşmelerimiz sürüyo şuan

HTML