HackHeLL ' in Amansız Yükselişi ....

lucky

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
tekrar okurken duygulandım açıkçası :D ne günler oldu..arkadaşlarım hepten manyaklaştığımı asosyal bi insan olduğumu söylüyodular :):) hackhell herşeydi benim için günde belkide en fazla 18 saat online oluyordum..30 kb upload hızımla 8 gb oyun upload ediyordum :D çok güzel günlerdi..bağımlılık haline gelmişti o derece Hackhell anlatılmaz yaşanılır..sanal ortamda böyle gerçekçi dostluğu hackhellden başka yerde aramayın derim..tüm abilerime saygılar sevgiler :):)

japon12

New member
yapılanlar bugüne kadar gelmiş emeği geçen arkadaşlar büyük teşekkürler ...
ellerinize sağlık

ARCHANGEL

ANGEL OF JUSTICE
hackhell ın ilk zamanlarını hatırlarım nerden nereye geldik (=

bloodyhunt

New member
2007'de giriş yapdım, çıkışım olmadı =). İnternete girince ilk 2 siteye bakarım facebook, Hackhell... Bana göre HHailesi Bir zeka birleşmesi. Zeka küpü'de diyebilirim =) ...

Yeşil Gözlü

Altın Üye
Ahh ah artık bu siteye girince başka bi hüzünleniyorum sanırım 2007 kasımında dahil oldum bu aileye ve çok mutluyum sizleri tanıdığım için burada gerçekten hizmet etmeyi hatta karşılıksız hizmet etmeyi kuru bir teşekkür ile mutlu olmayı öğrendim arkadaşlığı dostluğu öğrendim hatta uploader bile oldum ve bana göre görev aşkı ile çalışıp görevimi layıkı ile tamamlayım kendi kendimi emekli ettim ama hala hackhell i seviyorum ve onu unutmam imkansız ;) biz bir aileyiz 1 milyon kişiden oluşan geniş bir aileyiz ;)

Bu Cümleler İçin Bile Teşekkürler Hackhell....

Nice 1 Milyonlara ;) Hep Birlikte ;)

pointır

New member
çok uzun zaman oldu girmiyorum

her şeyin güzel olduğu bir forum okuyunca eskilere gittim umarım hep iyi ye doğru gider hh dersanesi

iLk3r

ѕмуяηα & в
Hey gidi günler hey :) 2006'dan bu zamana ne kadar cabuk gecmiş :)

MaLum-kişi

Hbeşer-i KamilH
konuya mesaj yazan herkes adminmi (:)

bende bayadır buraya üye olduğum aklıma geldi (:) maziye gidince arkadaşımın evinde tanıdım pc ye bakarken HH yi sonra sardı kaldı ölee