HackHeLL ' in Amansız Yükselişi ....

LeaDerLyCa

New member
Sene
17 Haziran 2005

Cumartesi Günü GüzeL bir Yaz Gününde Başladı HackHeLL

Yeni Yıla'a giriyordu HackHeLL 2006 Senesine ... İşte 2006'ya girerken bir Resim..

HackHeLL'in 1 Yaşında Girdiği zamanı biLen var mı ? BilmeyenLer için ? HackHeLL 1 Yaşına girdiği zaman Hizmetleri Çok kaliteli olup her dalga boy gösterdi ... HackHeLLShare,İmageHeLL,HackHeLLToplist, ve HackHeLL Oyun Servisi ... ve HackHeLL 1 Yaşında ..

HH MAN VaroLdu !!!! HackHeLL'in Maskatu,HackHeLL'in sevimli nacizade, hackhell'i hiç bırakmayan herkesten çok seven biridir kendisi =) Ayriyetten kimse bilmesin Torpillidir kendisi ;)

HackHeLL 17 Haziran 2005'den beri Sizin Yanınızda ...
Her Zaman En iyi Paylaşımlar ile Yeni hizmetler ile her daim yanınızda...
Hüzünlendiğimi Anda, Sevindiğimiz Anda, Hiç bırakmadı bizi her zaman kapıları bize açıktı ...

HackHeLL'in peki Yöneticiler için Kurulduğunda Önemini belirten Dark_AngeL şu ifadesi gerçekten ilgimi çok çekti...

Arkadaslar Dün aksam iş sebebi ile şehir dışına cıkmam gerekti yaklaşık 28 saattir hackhell den uzak kaldım bu 28 saat 28 gün gıbı geldı :) suan eve girdim ve herkese mrb diyim dedim umarım yoklugumda bir sorun yasanmamıstır...
Dark_Angel 28 Saati 28 gün gibi gördü ... ve O zamanın Tarihi 15 Eylül 2005 Yani HackHeLL henüz 3 ayLık idi ...
---------------------------------------------------------

HackHeLL 2006'ya girişimizi Hatırlıyor mu ?

Şimdi 2010 ' a giriyoruz ... BAkın Dark_AngeL ne yazmış

2006 ya girmemize şunun şurasında 2 hafta kalmışken sizlere bir süpriz yapalım dedik :eek: hackhell'i yılbaşı için süsledik umarız hoşunuza gider :) 1.ocak.2006 tarıhıne kadar bu tasarımımızı kullanıcaz.. Daha sonrasında eskı tasarımımıza geri dönücez.. olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi paylasırsanız sevınırız herkese iyi forumlar :)
Yeni Yıl Kutlanıyor fakat o hala HackHell'in düşüncesinde HackHeLL nasıl olsa iyi olur ...

Geldik Üye Sayımıza ...

1 ' dik 1000 olduk , 1000 dik 1.000.000 olduk :)
Peki nasıL olduk ? İşte Zamaınında açılan konular ...

8.000 üye olduk
artık bu niceler geleneksel oldu yaw :):) nice 8000 lere diyelim
9.000 üye olduk

9.000

Hayallerini yıktığım arkadaşlardan özür dilerim :) e ne diyelim, tl den "000000" lar atıldı umarım o "000000"lar bize eklenir :D İyi forumlar!
20.000
Herkese Hayırlı Olsun Arkadaşlar 2o.ooo Üye Olduk Herkeze Hayırlı Olsun İnşallah 100.ooo ni buldugumuzdada Beraber Oluruz Bu gÜSEL Ortamı Oluşturan ve bana sonsuz yardımları Olan Dark_Angel Solariz Theozy Kady 'e Teşekkürler Ayrıca Forumda Emeği Geçenlerede Teşekkür Ederim

Nice 20.000 Lere

40.000
Öyle hızlı büyüyoruz ki yetişemedim.40 bini çokdaaan geçmişiz.

Biri Bizi Durdursun:cool:

30 bindeyken söylemiştim 40binde ben açacam diye:p
Solariz Diyor ki ;

Değerli Üye arkadaşlarım 1 dik 1000 olduk 10,000 derken 100,000 dedik baktıki 1000,000 olmuşuz Şaşırmamak elde degil Her geçen gün bu ailenin daha çok büyümesi daha çok kitleye ulaşması bizleri yaptıgımızın dogru oldugunu bilmemize ve daha çok kişiler ulaşmamıza etken olucak aktiviteleri ve uygulamaları yapmaya başarımızın daim olması için yapmış oldugumuz çalışmaları daha fazla zaman geçirmemize sebeb oldu herşey hackhell için dedik herşey değerli üyelerimiz için dedik ve bunları sizlerin destekleriyle yaptık bugünlere geldik bu hepimizin başarısı hepimizin emegi destek veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum. nice 1 milyonlara hackhell ailesi
1.000.000 üye :)

Yaşanmış Bir Hikaye:

Şimdi ise HackheLL Tam
1,203,297 Üye | 442,464 Konu | 4,384,320 Mesaj | 6196 Online

iLe hizmetinizde ...

Kalem Arkası Ayrıntılar:

18 Aralık 2009 Cuma -- 22:41
Eski konuları araştırırken birşeyler gözüme ilişti baktım ki her 1000 üyede bir konu açıyorlarmış hackhell şimdi o kadar büyüdü ki her 1000 üyede konu açsan düşünemiyorum...

Şimdi bir kağıt geldi elime ve yaptığım işten para kazandığım yani bildiğimiz iş :) o firma atmış ve kağıtta bizimle beraber çalıştığınız için TEŞEKKÜRLER ... ve hackhell'deki tşk sayım aklıma geldi ... Hackhell'de bu butonun kullanılması hakkında React0r cidden çok güzel söylemiş :) bakın

Beğendiğiniz,işine yarayan paylaşımlara "teşekkürler,teşekkür,eline sağlık" gibi terimler kullanarak boş msg yazmak yerine, sizler için hizmette olan hemen mesajın altında bulunan "Teşekkür Et" butonuna tıklayınız, hem mesaj kirliliği olmaz hemde paylaşımcı arkadaşlarımızın paylaşımlarının bir anlamı olur :clap:
HackHeLL Upload Hizmetleri..

vee Team' kuruldu ... HUT, HackHeLL Upload Team.. Bi aralar bende bu gruptaydım o günleri hiç unutamıyorum ... HUT'a girdiğimde hackhell gözüme başka görünmüştü ... Daredevil_off ' dan Buyur Furkan HUT'a girenlere Rapid PRemium veriliyor bu da premium'un dediği zaman sanki başkaydı Hackhell ..
HUT Sizler için Sağlanan Bence EN önemli unsurlardan bir tanesidir.. HEr uploader upload yapar hatta uploader olmayan KnowN ve KaRma bile :) Onlar için önemi yok dosya boyutunun onlar tek bir kelime söyledi ... " HİZMET "

Kalem Arkası Ayrıntılar:

Saat 23:02

Şimdi bu yukardaki cümleyi yazınca kendime bile şaşırdım. Onlar için önemi yok dosya boyutunun onlar tek bir kelime söyledi ... " HİZMET " Cümleye bak :) Şimdi bu cümleyi neye göre yazdım bilmiyorum ama adamların kanında var upload download durdurmazsınki kanki !

Geldik 2009'a

2009 Diyip geçmeyin bu yılda değişimiz başlangıcıdır HackHeLL için Tema değişti en basidinden HH İZLE HHTUNEL HHOYUN ve HHRESİM gibi Hizmetler geldi ...
En Önemlisi Epey bi Süredir Aramızda olmayan DARK_ANGEL geldi ...

İnanın hemen hemen her gittiğim yerde HackHeLL'in reklamını yapar oldum. Hackhell ' i hemen hemen herkes biliyor herkesin dilinde peki,

Gerçekten HackHeLL üyelerinin

"Hackhell ' in önemi ve HackHeLL'in gelişmesini nasıl buluyor ?" Sorusuna cevabı nedir ?

hackhell ınternette tanıstıım ılk ınsanların we ılk benım dıyebıldıgım yerdır... hackhell bazı sıkıntılar ceksede devamlı gelısmekte olan bı sıte gunden gunede ıyılesıcek eminim
hackhell ile tanıştığım ilk günden beri hayatımda yer edinen, bilgi ve tecrübelerimin temel taşlarını oluşturduğum bir forum. hackhell sayesinde şu anda bulunduğum pozisyon ile birçok arkadaş, çevre edindim ve bakış açıma farklı bir yön verdim.. Yeni iş olanakları ile tanıstım. Her ne kadar şu anda hackhell e vakit ayıramamam ile üzüyorsam da, bu yoğunluğumun başlıca sorumlusu yapıtaşlarını oluşturan hackhelldir. Seni seviyorum hackhell : )
HackHeLL'de eskiden sohbette oyunlar fln oynadık eski kişiler vardı çok zevkli geçerdi. Daha sonra kurulan sohbette çok düzeysiz kişiler fln geliyordu açıkcası şimdi pek bir vakit ayıramıyorum o bkaımdan yeni hizmetlerinden pek yararlanma imkanım olmadı.
bana göre aslına bakarsan bu tür hizmetler üyeleri hackhell de tutmak için değil de üyelerin hackhell e olan bağlılığını ödüllendirmek adına yapılmış çok güzel uygulamalardır..yani hackhell salt olarak sadece forum olarak kalsa bile kemikleşmiş olan kullanıcı grubunu asla kaybetmeyecek bir yapıyı aldı bu 4 sene içerisinde..hackhell'i benzerlerinden ayıran en büyük özellik bence bu..yani kullanıcıları müsteri olarak değil de forum sahibi olarak görerek davranmak..özellikle bora üstadın senelerdir başarıyla yaptığı bu uygulama hackhell'in en büyük hizmetidir kanımca..
HackHeLL'in yaptığı şeyler güzel ama En güzeLi ARKADAŞLIK
Hizmetlerin Benim için pek önemi yok çünki bu hizmetlerden yararlanacak kadar boş vaktim olmuyor. Ama hackhell için önemli olduğu için benim içinde önemli. HackHeLL de bir yönetici olarak böyle faaliyetler göğüsümü kabartıyor diyebilirim.
şöyLe ki bu siteye bu kadar bağLanmamızın asıL nedeni spordan programLara,ciddi haberLerden geyiğe her konuyu bi arada ve saygıLı bi şekiLde buLmamızdır
Hh nin benim için önemi; günümün 16 saati yemek araları dışında hep hh de geçiyo. reeldeki arkadaşlarımın yanında burda da çok iyi arkadaşlıklarım oldu. en önemlisi benim için bu arkadaşlık. çok iyi insanlar tanıdım. hatta bi gönül meselem bile oldu da şimdi yok ama :) en büyük ve en önemlsi bu bence
yine hangi konu peşindesin Ethnic?
CS oynamadım hıc ama hh den kopamıoum kesınlıkle her sekılde hergun gırerım kendı forum sıtemde oldu zamanında ama ona bıle bu kadar ozen ve deger vermemıstım
geLişmesini aduLta baqLayabiliriz =) daha sonra forumda farklı aktiviteLerLe bu geLişmeyi aduLttan forum geneLe cekiLdi ve basarılıda olundu. daha sonra upload area ve upload teamın katkısı göz ardı ediLmez. aslına bakarsan hackhell suanda hala geLişim içinde ve geLişim içinde olucaqınıda tahmin ediyorum. editör servisi kuruldu, bunu yanında resim upload hh oyun gibi ek servisLer acıLdı... iLeriye dönük olarak da bi çok projeyLe karsıLasabiliriz =)

hackhell in bana önemine geLince; bir günümün %75 i desem önemi acık olarak beLirtmiş olurum =)

Düşünüyorumda HackHeLL bize kurulduğundan beri hizmet veriyor hemen hemen her konuda fakat bir şey hackhell'in dışında ....

ARKADAŞLIK

En önemli maddesi belkide budur hackhell'i hackhell yapan. Arkadaşlıktır bizi birbirmize bağlayan. Arkadaşlıktır yanında kimse bulunmadığı zaman hackhell'de naber kanki yazan..

Ah varYa şu site Bağımlılık Yapıyor ama Bazı Alışkanlıklar Zararsızdır ! ! !

HackHeLL Yaratılışını Unutmasın ....

HackHeLL
Türkiyenin En Büyük Paylaşım Platformu
Ethnic

..єЯDєM..

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Guzel calısma Furkan emegıne saglık...

HH vazgecılmez bırsey bızler ve buradakı herkes için...

Fyonb

предате&
eLLerine sağLık furkan..

biosx

New member
burası mıknatıs gibi

ortam güzel paylaşımlar çok

emeği geçenlere bugünlere getirenlere ayrı ayrı teşşekkür ediyorum

hepinizden allah razı olsun.

alexa #8411 daha da ileryecek buna eminim

jewel

Wormwood
Süper Olmuş Furkan Ellerine Sağlık

Konu Sabitte :p

:..asker..:

New member
wrd dan ayrıldığından beri yani daha açılmadan üye olmaya karar vermiştim...
Daha dün gibiydi 5 sene olmuş hangi ara ? nice senelere...

LOOPUSED

Altın Üye
eline emeğine sağlık kardeşim. çok harika çalışma olmuş.. tşkrler..)

mr.aLi

Moderator
çok güzeL oLmuş ethnic
yukarıda dostLarın önemLe aLtını çizdikLeri noktada buLuşuyoruz gaLiba hepimiz
arkadaşLık
herkese sonsuz tşkLer