hacher olmak icin nerden baslamak gerekir.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nurullah

New member
akifb adlı uyemıze tamamen katılıyorum + biraz calısırsan hersey olur olmaz dıye bır şey yok...

ße YouRSeLF

New member
KomİkmİŞ Yaww

behlul

New member
arkadaşım demeyle olmaz bu siteye girdin bu sitede çok deyerli üstatlar var onları izle eminim sana faydası olacaktır bu işler zaman sabır ve sükünetle olur sana bol şanslar

bayram008

New member
s.a. beyler yen
üyel oldun göz gezdirdim iyi bir yere benziyo
ama benmim bir msn çalındı gizlicevabını bilmiyorum
kesin almam lazım
can meselesi
yardım edebilirmisiniz ?

Gizli Özne

New member
canım kardeşim
kendine daha güzel hayaller kursana
önüne daha ciddi , sonuca ulaştığında takdir edileceğin güzel hedefler koysana
hacker olmak sana hiçbir şey kazandırmaz ; çok şey kaybettirir

neyse hadi kolay gelsin sana

@gizemli

New member
dinle

slm herkese.öncelikle kimse sana hackerliyi öyretmez kendi çabalarınla bişey yaptın yaptın
yoksa hack olmaktan ümüdini kes.neyapmak gerekli 1.lunix işletim sistemini bilgisayarına kurup çalişacaksın lunix cd si kimi dergilerde war weya bilgisayarciya git kursun.2.tcp/ıp konusunda kendini çok geliştirmen gerek bunuda çalişacaksın.çünkü tcp/ıp iletişim kurallarını bilmeden hack olamazsın.3tarayicilar konusunda uzman olacaksın
örnek.trojan ,casus keyloger.host.tarama bunların nasıl çaliştını ne işe yaradını we kulanmasını öyreneceksin.4ensonteknolojiyi hack araçlarını takip edeceksin lunix kitabıda
al bilgisayar alişma kitabıda her öyrendiyin birşeyi test et uygula.çok araştırmacı ol
her yazılanada inanma bir bilginin gerçek olup olmadını anlamak için onu uygula ozaman anlarsın gerçekmi deyilmi..5ingilizceyide alişman gerek iyibi hacker ingilizce bilmesi şart yoksa bazı yerlerde tıkanırsın yani senin iyi bi hack olman için en az 7yıl sıkı bi çalişma yapman grek çokta sabırlı olacaksın öyle her babayigidin işi deyil hack olmak.buyollar dikenli zahmetli yollardır ilk işin gereken bilgileri toplamak sonra çalişmaya başla.
ben üçyıldır dewam ediyorum halen yolun ortasindayim.herbişey öyrendikçe nekadar
bilgisiz oldumu we hala çok şey öyrenmem gerektiyini anliyorum .biz buyolun yolcusuyuz eyer seninde yüreyin çöl kumu gibi yaniyosa mutlak başarısın kendine güwen .başarılar dilerim.

pehlivan76

New member
yavvvv böyle güzel bir sitede gerekenleri öğrenmek insanlara yardım etmek varken hacker olmak hevesi nereden çıktı............

@gizemli

New member
slm

sen git kumda oyna
.
.
markomusun carkomusun etrafına we yazılanlara saygılı ol
senin gitiyin yollardan ben geliyorum hem ben kumdada oynarım
çamurdada iyi bi oyuncuyum yeri geldiyinde bozmada olabilirim
yapacam bir sistem saldırısından vicdan azabıda duymam
ona göreee ustalara saygılı ol yoksa öyretirler sana saygıyı.............

zamel

New member
gençler vaktnizi bosa harcıosunuz türkiyede çok az sayıda iyi hacker bulabilirsiniz bende onlardan birisiyim ama nasıl ben 37 yaşındayım 2 üniverste bitirdim ve sonra kendi kendimi geliştirdim ama buna değdi işimi severek yapıyorum ve çok zengin oldum oyunların hilelerini siteleri çökertip tehtit etmeyi vb. çok iyi biliyorum ama siz bu yaşta bunları yapamazsınız en iyisi çok çalısıp iyi pc üniversteleri kazanmaya bakın derim

cakir

New member
Hacker = Yazılım
İlk Önce Veritabanı Uzmanı Olman Lasım(SQL SERVER Yada MySQL Hemen Hemen Aynı, ORACLE),
En Az Bir Yada Daha Fazla Yazılım Dili Bilmen Lasım(C,C++,C#,Visual Basic Vb.),
HTML,XHTML,JAVASCRIPT Bunları Saymıyorum Bile,
Eğer Yazılım Bilmiyorsan Hiç Uğraşma Bu İşin Tozunu Yutman 2-3 Sene,
Kişiden Kişiye Değişir 2-3 Sene Eksik Yada Fazla,
Gerisini Sen Düşün.
Yazılımı Çok İyi Bilen Birisi Zaten Yazılımcı = Hacker'dır,

WaTcHFuL

EVERYWHERE
Hacker = Yazılım
İlk Önce Veritabanı Uzmanı Olman Lasım(SQL SERVER Yada MySQL Hemen Hemen Aynı, ORACLE),
En Az Bir Yada Daha Fazla Yazılım Dili Bilmen Lasım(C,C++,C#,Visual Basic Vb.),
HTML,XHTML,JAVASCRIPT Bunları Saymıyorum Bile,
Eğer Yazılım Bilmiyorsan Hiç Uğraşma Bu İşin Tozunu Yutman 2-3 Sene,
Kişiden Kişiye Değişir 2-3 Sene Eksik Yada Fazla,
Gerisini Sen Düşün.
Yazılımı Çok İyi Bilen Birisi Zaten Yazılımcı = Hacker'dır,

2007 konusunu kim hortlattı böyle.

Gereken açıklanmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML