hacher olmak icin nerden baslamak gerekir.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

.:CHECHEN

Banned
Kardeş sana tavsiyem pc ile ilgili şeyler öğrenmek istiyorsan bunu salla boşver.Ciddi söylüyorum zamanında uğraştım böyle şeylerle hepsi boş işler.2pc çökerten adam kalkar ağalık taslar hackerlik taslar.Artık her msn kıran adam hacker diyor kendisine sana tavsiyem pc konusunda üretici olman örneğin grafik tasarımıyla uğraşabilirsin mesela photoshop öğrenmeye bak yada 3D tasarımı
maya 3D max gibi programları öğrenmen senin için daha hayırlı olur.Hem güzel vakitler geçirir kendini geliştirirsin hemde ilerde bu bilgileri paraya dönüştürürsün

nirvana258

New member
cukurovam seni canı gönülden kutluyorum ve senin yerden göğe kadar haklı olduğunu düşünüyorum..

ÖNCE BUNLARI OKUYARAK BAŞLA !!!??)(/(?!^+^!))(/é

“ TÜRKÇE KONUŞAN , TÜRK DÜŞMANI HACKERLAR “

ÖNCELİKLE BELİRTEYİM BU YAZI SADECE KENDİNİ BİLEN ÜLKESİ İÇİN ELİNDE VE ZİHNİNDEKİLERİ SANAL SAVAŞ TA KULLANANLAR İÇİN DEĞİLDİR.

OKUYACAKLARINIZ, TÜRK KİMLİĞİ TAŞIYAN, TÜRKÇE KONUŞAN, TÜRK EKONOMİSİNE VE TÜRK VATANDAŞINA ZARAR VEREN TÜRK DÜŞMANI OLDUĞUNU BELKİ ŞİMDİ ANLAYACAKLAR İÇİNDİR. HER TÜRK HACKER DURUP DÜŞÜNECEK VE AŞAĞIDAKİ YAZIDA KENDİNE AİT BİRŞEY VARMI BAKACAK.

SONRASINDA, "YA SUSUP TÜRK EVLADI OLARAK KENDİNE AİT OLAN ASIL GÖREVİ YAPACAK" YADA " BİRGÜN SIRA ONA GELECEK"

kendini vatan millet sakarya nidaları ile sahte milliyetcilik yapan forumlardaki avatarlarında utanmadan Bayrağımızı ve Atamızın resimlerini kullanan kendine HACKER diyenler, Hack işimi yapıyorsunuz lamer misiniz, yoksa Türk düşmanı ajanlarmısınız.
Bilmiyorsanız ona Hacker in ne olduğunu ve Lamerin ne olduğunu bilimsel olarak herkesin bildiği kelimelerle yazayım:

Hacker:

Hacker, yetenekli ve zeki bir bilgisayar kurdudur. Gerçek yeteneği ise bilgisayar güvenliği ve mantıksal programlama üzerinedir. Ancak Hacker'ın kötü bir yanı vardır, o da kötü adam olmasıdır. Hacker, güvenlik bilgisini kullanarak sistemlere sızan, virüs yazan yada yayan, amacı eğlenmek ve zarar vermek olan, çoğu zaman ün peşinde koşan, hırsız kelimesinin internet versiyonudur. Hacker lığın özenilecek tek tarafı, zekası, yeteneği ve zamanla sahip olduğu bilgi seviyesidir. Bunun dışında hacker, bildiğiniz hırsızlardan farksızdır.

Genellikle her programlama dilinden yada işlerine yarabilecek programlama/scripting dilinden, işlerine yarayacak kadar bilirler ve açıkları kendileri bulurlar. Bu açıkları kullanmak için ise elbette bir programcığa ihtiyaçları olacaktır ve bunları kendileri yazarlar.

Lamer:

Hacker olmaya özenen ancak yetenek bazında yetersiz kişilerdir. İnternette belli başlı sitelerden veya dökümanlardan öğrendikleri üç beş numarayı ezberleyip, nedenini nasılını bilmeden, bu işleri yapıp, hava atmaya çalışırlar. Bilgi bazında da, ezbere bildikleri hariç olmak üzere yetersizlerdir. Programlama veya scripting bilgileri yok denecek kadar azdır. varsa bile güvenlik mantığına sahip olmadıkları için, güvenlik alanında program geliştiremezler. Genellikle, konuştuklarında bilgi seviyeleri herkes tarafından anlaşılır. Amaçları eğlenmek, hayranlık uyandırmak veya ün gibi kavramlardır. Yaptıkları her işi ellerinden geldiğince herkes önünde yapmaya çalışırlar ve insanlara işin bitmiş halini sunarlar, nasıl yaptıklarını ise anlatamazlar. Saygı duyulmak isterler.
--------------------------------------------------------------
Bunları sanırım herkes biliyor.
İş vatan millet ülke güvenliği olunca her şey TEFERRUATTIR. ama kendi ülkendeki, bir siteye, devlet sitesine, özel ve ticari sitelere eğlence amaçlı saldırmak işin ahlaki boyutunu gösterir.

Ülke olarak Dünya liginde, Sanal alemde var olmaya çalışacaksın hem de ülkendeki web sitelerini amacı belli olmayan tarzda hack leyeceksin. Hadi yaaaa... Ondan sonra ben Atatürk çocuğuyum diyeceksin.

Sanırım artık bu tür düşüncede olan ve kendini Hacker diye adlandıranları
TASFİYE etmenin zamanı geldi...
"Önce vatan" kelimesini slogan edinenler.. Alooooo duyuyormusunuz..
Bu kelime onurlu, vatanseverlerin kelimesidir.

Önce bakalım hangi Yunan resmi sitesini, hangi ermeni sitesini hacklediniz, fransız sitelerinden hacklediğinize örnek verin. Yokmu ? Eeeee hani önce vatandı.

Yoksa sizin önce vatan derken söylediğiniz. "Önce Vatanımdaki, Bijuteri sitesi, e-ticaret sitesi, türk fun siteleri, Türkçe paylaşım yapılan siteleri vs vs eğlence için herşey MÜBAHTIR mı diyorsunuz.. ?" Bunları Hacklemek için mi bu kelimeyi kullanıyorsunuz.?

O zaman öyle demeyim." Önce Fransa" "Önce Yunanistan" "Önce Ermenistan" diyin. Belki Türk sitelerinden uzaklaşırsınız. Ve kendi kişiliğinizi en azında dürüstce söylersiniz. Bizde “ o zaten Türk değil” diyerek. Yaptıklarınızı normal karşılarız.

Biliyor musunuz ? Google da aratın, Ermeni sorunu yazın bakalım kaç türk sitesi karşınıza çıkıyor. her 100 siteden 99 tanesi ermenilere ait, Siz nasıl Hackersiniz, Bunlar dururken Ülkenizdeki sitelerin üzerinde kişisel bozukluğunuzu, toplumdan dışlanmışlığınızı, hiç olmazsa sanal alemde benim bozuk kişiliğimi ve tipimi görmüyorlarmı diyorsunuz. Korkmayın Her hacklediğiniz site sahibi neden hacklendiğini bilmediği için sabahtan akşama sizi tüm ailenizi anıyor.

Adam ticaret yapıyor, adam kişisel site kuruyor, adam ekmek parası kazanmak için ürünlerini tanıtıyor, Ama kendine Hacker diyen bazı soytarılar Türk insanının nasıl bir ekonomi ile yaşadığını bildiği halde kendini böyle tatmin etmekten UTANMIYOR…?

Sorsanız, anasının babasının cebindeki para ile yaşıyor.

peki bu arkadaşlar kaç ermeni sitesini, kaç Fransız sitesini kaç Danimarka sitesini Hacklemişler ???

Peki asıl soru geliyor KAÇ TÜRK SİTESİNİ HACKLEMİŞLER? Söyliyeyim. Hackledikleri her 100 siteden 95 tanesi Gariban Tüccar/ Türk siteleridir.

Ve utanmadan bunları kendi liglerinde sıralamaya koyup terbiyesizliklerini belgelemişlerdir.

TÜRK HACKER SİTELERİNE BİR ÖNERİM VAR !
(GERÇEK VATANSEVERLERSE-ÜLKESİNİ ve ÜLKE EKONOMİSİNİ DÜŞÜNÜYORLARSA)
Bu tür parazitleri temizleyin. Türk sitelerini vuranları dışlayın.
Puanlama yapacak ve destek verecekseniz, İçeride ve dışarıda
Atamıza, bayrağımıza, vatanımıza ve dinimize sövenlerin sitelerini vuranları koruyun.

Bizde destek verelim, Savunalım, Maddi manevi destek verecek platformlar oluşturalım.
Ama Eğlence için antrenman yapmak için bir tek Konuyla Alakasız Türk sitesini vuranı da bu alem de yaşatmayalım.

İŞTE KAMPANYA
“ TÜRKÇE KONUŞAN ve TÜRK DÜŞMANI HACKERLARA HAYIR ! “
:clapbunların üzerine başka söze gerek yok

jaser

New member
şaka gibi soru sormussun ve saçma sapan cevaplar almıssın. çünkü bu soruya burda cevap verebilecek kişi var mı acaba :)

Arpej

♪ iяяєpℓαc&#110
bende anti hacker olmak istiyom napcaz simcik :p
ne okiim arkadaslar :)

akrep6464

New member
kardes her iş gibi bunun içinde calısmak gerekir.Evet çalışmak ama biz türkler hep hazırın peşindeyiz .Ben uzun süredir ve tek basıma sadece internetten buldugum dökümanlar sayesinde c++ dilin öğrendim.sizde calısırsanız basaracağınıza inanıyorum.saygılar kolay gelsin

extreme1

New member
kardes her iş gibi bunun içinde calısmak gerekir.Evet çalışmak ama biz türkler hep hazırın peşindeyiz .Ben uzun süredir ve tek basıma sadece internetten buldugum dökümanlar sayesinde c++ dilin öğrendim.sizde calısırsanız basaracağınıza inanıyorum.saygılar kolay gelsin[/QUOT

kardes bende c++ uzerinde urasiyorum, urasma dil aslinda cunku ben onu okuyorum, sen c++ icin dokumanlari nerden buldun nerde aradin bana da soyleye bilirmisin

ReddeviL10

New member
Sabır+Para+Zaman+Allahtan korkmuyorsan siteleri gezerek uygulama ve bilgileri takip ederek zamanla biyerlere gelebilirsin.
Arkadaşımın söylediklerine katılıyorum ve sunları eklmek istiyorum.!
İçindeki ses seni hiçbir zaman dışarıda ele vermeyecek.!Yüz ifadelerin konuşmaların hal ve hareketlerin ,en önemliside bilgin ve zekanı doğru ve mantıklı kulalnabilme..!Hiçkimsenin bilmediği bilgileri snn bilmen ve doğru adımlar atman hackerliğin sadece başlangıcıdır.!!Sen bunlarla uğraşacağına git bi güzel bişile uğraş.!:eek:ha:clap Eğer hacker olmak istiyosan herşeyinle dört dörtlük birisi olmalısın eğer bir eksiklik hissediyosan herzaman içinde sen bunu unut..

crossBoy__

New member
abi sonda çok kendinden emin ve gizemli konuşmuşsun walla..:D sana kolay gelsin..de bunlar tehlikeli işler hocam ya.mazallah

mahmut1520

New member
beyler benım başaramıyacağım iş yoktur ama sızın gıbı zamanım yok okul zamanında 1 haftada neler oğrenmıştım ama artık oyle zamanım yok keşke hep boş olsamda sıze herşeyı ıle tek tek anlatabılsem:D

USLanmAZ™

FORMUN USLANMAZI
dostum sana bır sey dıyeyım mı bırıncı soruna cavap verecek bırısı yok cunku burda hacker dıye bırı yok nerden bılıyorum dersen tahmın edıyorum cunku hacker adamın bole sıtelerde ısı olmaz haaaa dıyelelım kı burda buluyor ama ınan bana sana cevap yazarak vakıt harcamaz....cok unlu hackerların hayatını arastırıyorum haklarında bır ınternet sıtesı hazırlayacam cunku bu benım ödevım....belkı bınlerce hackerın hıkayesını okudum ama hepsı aptal saptal bır sebebten bır anda hacker olmuslar.....ama nasıl olmuslar o bellı degıl kımse bılmıyor....cunku bunun bır kuralı yada ızlemen gereken yol yok tek kural tek yol merak.............merak la ılgılı bır ata sozunu mutlaka duymussundur :goz:........................bunun dısında hacker olmak ınan butun genclerın hayalı cunku bu sıteyle oyle tanısıyorlar ama sonra herkes kendıne farklı bır alan cızıyor.......bu sebeple sana dıyorum kı eger bır hacker olacaksan yardım almayacaksın................ne mı yapacaksın bılmıyorum kı kardes bılseydım bır hacker olurdum ve sana suan bu kadar kelıme kurarak zaman kaybetmezdım............hayallerıne ulasman dılegı ıle :goz:

esforza

New member
Hacker olmak için öncelikle webmasterların bildiği herşeyi anadilin gibi bilmen lazım php html asp java perl c dahada sayacak çok şey bulunur bunları tam anlamıyla bilmeyen bir insan hacker olamaz ha bide linux kullanmanı öneririm windowsda sadece perl ve cgi derleyebilirsin ama linux la özgürsün herşeyi derlersin hacker demek açığını bulduğun siteye shell basmak ve indexini yapıştırmak demek değildir öncelikle iletişim sistemlerini bilgisayar sistemleri kodlama dillerini yalayıp yutman lazım he sen ben sadece site hacklemek istiyorum hacker olmak istemiyorum diyosan o zaman sana sadece bir linux dağıtımı yeter windowsla hiç uğreşma yok shell hesabı vs vs..hacklicen sitenin açığına göre bir exploiti atıcan linuxa bi güzel derleyip hacklemek istediğin siteye yerleştiricen shelli tabi yerse yemesse başka siteye ama gerçek bir hacker açığı olmayan bir sitede gerekirse açık yaratır yinede o siteyi hackler he sen şimdi dicenki sen nerden biliyon sen hackercımısınki?hayır ben lamer bile değilim uğraşmak istemiyorum zaten vaktimde yok.. nette en fazla 2 saat takılırım çalıştığım için ama boş vaktim olsaydı hacker olabilirdim ama düşünüyorumda hacker olsam elime ne geçicek kaç kuruş verecekler diye boş işler bunlar boşş uğraşmaya değmez ben bilgisayarı çok seviyorum ve bu işten ekmek yiyeceğim dersen benim gibi en azından 2 yıllık bilgisayar programcılığı okuyarak heryerde çok rahat iş bulablirsin hack hobiden öteye geçmez kardeşim iskorpitx'in eline ne geçtiki şöhrettten ve düşmandan başka şimdide hakkın rahmetine kavuştu gitti işte zamanına yazık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML