Hülya Avşar Reklamdan Gelen Geliri Kızına Verdi

By_SEKOPY

_C*_Özel Harekat_
Hülya Avşar Reklamdan Gelen Geliri Kızına Verdi

Hülya Avşar bir gayrimenkul firmasının reklamlarında kızıyla müşterek oynayarak, reklamdan gelen geliri kızı Zehra Çilingiroğlu için kullandı. Hülya Avşar, kızı ile müşterek 3 reklam filmi daha çekeceklerini belirtti. meşhur sanatçının bu reklam filminden ne kadar ücret aldığı kati şekilde bilinmiyor fakat 1 milyon TL aldığı anlamında dedikodular var.
PARAYI ZEHRA İÇİN KULLANDI
Bir yapı firması, Ankara’da içine marina inşa edeceği gayrimenkul projesinde satışlara başladı. 1.5 milyar lira ciro beklenen projede 2 bin 518 mesken inşa edilecek. Hülya Avşar ve kızının tanıtım yüzü bulunduğu projede tropik isme da olacak. Hülya Avşar kızı Zehra Çilingiroğlu’nun reklamdan aldığı ücreti direkt ona vermediğini fakat onun için kullandığını anlatım etti.
Ankara Çankaya’da konumlanan projenin reklam yüzü sanatçı Hülya Avşar oldu. İlk kere bir gayrimenkul projesinin reklamında rol piyasa Hülya Avşar kızı Zehra Çilingiroğlu ile ekran karşısına çıktı. Bu projenin, spora kıymet sağlayan bir mesken projesi olduğuna dikkat çeken Avşar, ‘Kızım ile oynama teklifi gelince evvela red ettim fakat sonra ikna oldum. Zehra da istekliydi. Zehra’nın payına azalma gösteren parayı ona direkt vermedim fakat onun için kullandım’ dedi.
ÇOCUKLARIN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLIYOR
Farklı sektörlerin reklamlarında rol aldığını hatırlatan Avşar, gayrimenkul şirketleri ile bulunan işbirliğinin daha kârlı olduğunu anlatım etti. Gayrimenkule kazanç yaptığını belirten Avşar şunları söyledi: ‘Aslında şimdi gayrimenkule kazanç zamanı. Artık depreme dayanıklı, geniş sosyal alanlı planlar yapılıyor. Bu planlar çocukların gelişimine de yardım sağlıyor.